Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dzisiaj 175

Wczoraj 130

Miesiąc 1633

Wszystkie 75525

Inspektor Ochrony Danych:

Izabela Zajączkowska

tel.+48-91-852-20-93

ido@spnt.pl

 

RODO-informacje

Żegnaj lato na rok!

Dmuchane zjeżdżalnie, loteria, taneczne występy zespołu Rytmix, gry sportowe i pokazy jiu-jitsu. A do tego pyszny bufet, grill i grochówka tak dobra, że palce lizać!. Z atrakcji przygotowanych na Festyn Rodzinny skorzystała cała społeczność szkolna i rodzice.

Tradycją Naszej Szkoły stała się już impreza, podczas której żegnamy lato. Pogoda dopisała, więc na świeżym powietrzu w sobotnie przedpołudnie pojawiło się wielu gości. Dzieci ustawiały się w niekończących się kolejkach do dmuchanych zjeżdżalni. Wykonywały podskoki, ślizgały się do zdarcia portek lub utraty tchu.

Przyjechał patrol policji. Nic złego się nie stało! Za to zainteresowani pracą policjantów mogli zajrzeć do środka radiowozu i sprawdzić swoje umiejętności na symulatorze jazdy na motocyklu. Nie brakowało chętnych! Przy okazji można było oznakować rower. Dzięki temu uchronimy się przed kradzieżą dwukołowego pojazdu. Atrakcją okazał się też pokaz wyszkolenia policyjnego psa. Młodszy aspirant Maciej Południak i jego pupil Chester zaprezentowali właściwe zachowania w przypadku ataku czworonoga. Strażacy, którzy pojawili się na boisku szkolnym, uwijali się jak w ukropie. Pożar? Nic z tych rzeczy. To rozpalone ciekawością dzieci chciały wejść do wozu bojowego i sprawdzić swoje możliwości. Pewnie niejeden uczeń zapragnął zostać strażakiem i bohatersko pomagać ludziom.

W radosną i taneczną atmosferę wprowadził wszystkich zespół Rytmix. Dziewczynki brawurowo wykonywały układy do nowoczesnych rytmów muzycznych. Chłopcy natomiast pokazali, jak zręcznie i zgodnie z zasadami honorowej walki powalić przeciwnika. To młodzi adepci sztuk jiu jitsu „Anzen”. Festyn stał się też okazją do sportowych zmagań i aktywnego spędzenia sobotniego przedpołudnia. Atrakcją było pojawienie się zawodników piłki ręcznej KS Sandra Spa Pogoń Szczecin. Byli wśród nich absolwenci naszej szkoły: Seweryn Gryszka i Dawid Krysiak. Zainteresowaniem cieszyły się też pokazy modeli driftujących zaprezentowane w hali przez klub modelarski RC Drift Szczecin.

Na spragnionych czekała kawa i herbata. Zmęczeni wrażeniami mogli posilić się domowym wypiekami. Nasze panie kucharki ugotowały tak pyszną grochówkę, że po chochlę strawy ustawiały się kolejki. Jeszcze inni kosztowali grillowanej kaszanki lub kiełbaski. Grill działał jeszcze po oficjalnym zakończeniu imprezy.

Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i wspólne spotkanie. Do zobaczenia za rok!

Joanna Piskorowska