Oferta pracy na stanowisku pomocniczym i obsługi - sekretarka w Szkole Podstawowej nr 37 w Szczecinie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 37 w Szczecinie ul. Rydla 6 oraz Z. Nałkowskiej 33 ogłasza nabór na wolne stanowisko pomocnicze i obsługi

Określenie stanowiska: sekretarka

Wymiar etatu: 1 etat (umowa na zastępstwo)

Początek zatrudnienia: 02.10.2017 r.

Zakres zadań na stanowisku.

  • Prowadzenie i obsługa sekretariatu szkoły w tym:
    1. wszelkich spraw uczniowskich,
    2. pośredniczenie w kontaktach z dyrektorem (ustalanie terminów spotkań, przyjmowanie interesantów)
  • Ewidencjonowanie i rozdzielanie korespondencji wpływającej do szkoły (tradycyjnej i elektronicznej)
  • Bezpośrednia współpraca z dyrektorem.
  • Przygotowywanie i wysyłanie korespondencji wychodzącej.
  • Przygotowywanie i wprowadzanie danych do SIO („stara” i „nowa” wersja)
  • Bieżąca praca w programie Arkusz Organizacyjny.
  • Bieżąca praca w programie I - sekretariat.

Warunki pracy na stanowisku.

 Praca siedząca przy komputerze, zmienne tempo pracy.

Wymagania niezbędne.

  • Obywatelstwo polskie.
  • Wykształcenie: minimum średnie
  • Biegła umiejętność obsługi komputera i znajomość programów Excel i Word.
  • Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na przedmiotowym stanowisku potwierdzony zaświadczeniem lekarskim.
  • Nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe.

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w szkole
  • Znajomość obsługi programów SIO, Arkusz Organizacyjny i I- sekretariat.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, pracowitość, systematyczność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność radzenia sobie ze stresem, kreatywność ,wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty.

  • CV i list motywacyjny.
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.
  • Kserokopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, uprawnieniach i umiejętnościach.
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy .
  • Oświadczenie, że kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  • Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  • Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnemu, przeciwko wiarygodności dokumentów.
  • Zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na specjalisty ds. sekretariatu.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z roku 2002, Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie następujących dokumentów:

  • list motywacyjny i CV,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • Ewentualne referencje z dotychczasowych miejsc pracy.
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.u. z 2014 r. poz. 1182 późn. zm.).

Termin zgłaszania ofert: do 28.09.2017 r.

Termin rozmów kwalifikacyjnych : 29.09.2017 r.

 Oferty prosimy kierować na adres:

Szkoła Podstawowa nr 37

im. kpt. ż. w.kpt. ż.w. Antoniego Ledóchowskiego

ul. Lucjana Rydla 6

70 – 783 Szczecin