Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Dzisiaj 165

Wczoraj 414

Miesiąc 5501

Wszystkie 94747

Inspektor Ochrony Danych:

Radosław Jaśkiewicz

tel.+48-91-852-20-93

ido@spnt.pl

 

RODO-informacje


W  sobotę,  25 listopada 2017 r. odbyła się inauguracja  akcji  "Iskierka  Radości" w Galerii  Kaskada.  W uroczystym   otwarciu  uczestniczyły Władze  Miasta,  Dyrektorzy  Szkół  oraz  Koordynatorzy  akcji. Na  scenie odbywały  się  występy  artystyczne  uczniów  szczecińskich  szkół  oraz   licytacje  cennych  przedmiotów.  Dochód  z licytacji  zasilił  iskierkowe  fundusze.  Z  naszej  szkoły  można  było  obejrzeć  występy  zespołu  Rytmix, któremu  towarzyszyła  prezentacja  multimedialna  naszej  szkoły. Dzieci  z Rytmixu zatańczyły  bardzo ciekawy  taniec   zbierając gromkie  owacje.

Dziękujemy  serdecznie  Pani  Dorocie Żelechowskiej za profesjonalne przygotowanie dzieci  do  występu oraz  Pani  Joannie  Łykowskiej za  przygotowanie  prezentacji  multimedialnej.

Akcja  ,,Iskierka   Radości,,  rusza  po  raz   17. Przez najbliższe trzy miesiące w ramach akcji  w szkołach będą się odbywać aukcje, loterie i występy artystyczne. Finał i podliczanie zebranych pieniędzy w lutym.  Akcja składa się z trzech etapów:

- INAUGURACJI AKCJI– występy szkół, licytacje, loteria fantowa oraz kwesta w Galerii Kaskada

- PRZEBIEG AKCJI- działania na terenie placówek wg harmonogramu Iskierkowych Dni

- FINAŁU AKCJI – uroczyste podsumowanie akcji w Teatrze Współczesnym

Przypomnijmy, że nasza  szkoła w  zeszłym  roku aktywnie włączyła  się w  iskierkowe  działania, a  zebrane  fundusze były jednymi z większych  spośród  wszystkich  szczecińskich  szkół. Zebraliśmy  także  środki chemiczno – higieniczne, które  przekazaliśmy potrzebującym. Celem  akcji było zaktywizowanie uczniów    szkoły do niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom. Cel ten został  w pełni  osiągnięty, a wszystkim tym, którzy  wsparli nas w  działaniach serdecznie  dziękujemy.

Już od  poniedziałku  trwają nasze iskierkowe  "Słodkie Dni"  -  zapraszamy  do  aktywnego  włączenia  się w nasze  działania!

                                                                                     Szkolni  koordynatorzy  akcji

Ewa  Ucińska  i Renata  Marczewska