Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Dzisiaj 80

Wczoraj 314

Miesiąc 5800

Wszystkie 13262

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

KL. 4 – 7

ROK SZKOLNY 2017/2018

Zajęcia pozalekcyjne klas 4-6, odbywające się w budynku przy ul. Rydla 6

Klasa IV

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/godzina

 Sala

SKKT

E. Wolanicka, E. Gąsiorowicz

sobota

 

Koło recytatorskie

M. Rudzka-Łata

poniedziałek 12:50 – 13:35

215

Koło języka niemieckiego kl.5

B. Zajdecka

piątek (II semestr)

238

Koło informatyczne

J. Łykowska

czwartek 14.30 – 15.30

114

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym - Matematyka

M. Trybys-Kazior

środa 14.40 – 15.25

129

Kolo teatralne

Teatrzyk religijny

U. Dąbrowska, K. Petryszyn

L. Kołtek

czwartek 14:40 – 16:20

211

Koło plastyczne

J. Fiedorowicz

środa 14.40 – 16.10

34

Grafika

J. Fiedorowicz

czwartek 14.40-16.20

34

Koło języka angielskiego

S.czerwonka

piątek 14.30 – 15.15

17

Koło historyczne

J. Bojar

czwartek 14,40 – 15.25

16

Koło przyrodnicze

A. Matusiak

poniedziałek i środa 14.30-15.15

30

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4a

J. Piskorowska

wtorek 12.50 – 13.35

115

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4b

U. Dąbrowska

czwartek 14.40 – 15.25

211

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4c, 4k

K. Petryszyn

czwartek 14.40 – 15.25

116

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4j

K. Petryszyn

środa 13.35 – 14.30

116

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4i, 4h

I. Sadowska

poniedziałek 12.30 – 13.15

216

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4d

J. Plata

piątek 8.00 – 8.45

116

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4f

J. Piskorowska

czwartek 8.00 – 8.45

115

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 4g

I. Bachorz

środa 13.35 – 14.30

215

Zajęcia wyrównawcze, j. angielski

S. Czerwonka

piątek 13.45 – 14.30

17

Zajęcia wyrównawcze, j. niemiecki

B. Zajdecka

poniedziałek 14.40 – 15.25

232

Zajęcia wyrównawcze, matematyka – 4c, 4d, 4f, 4g, 4b

Strojek

piątek 12.50 – 13.35

124

Zajęcia wyrównawcze, matematyka – 4a, 4h, 4j, 4k

Strojek

środa 14.40 – 15.25

124

Koło miłośników książki i biblioteki

G. Szałata-Siudak

poniedziałek 14.00 – 14.45

czyt.

Zespół wokalny

B. Bogusz

poniedziałek 14.30 – 16.00

18

LOP/PCK

R. Marczewska

wtorek 14.40 – 15.25

127

Samorząd Uczniowski

R. Marczewska

 

127

Klasa V

 

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/godzina

 Sala

Koło humanistyczne

J. Bachorz

wtorek 15:35 – 10:20

215

Koło recytatorskie

M. Rudzka-Łata

poniedziałek 12:50 – 13:35

215

Koło miłośników książki i biblioteki

G. Szałata-Siudak

poniedziałek 14:00 – 14:45

czyt.

Kolo teatralne

U. Dąbrowska, K. Petryszyn

czwartek 14:40 – 16:20

211

Koło języka niemieckiego kl.5

B. Zajdecka

piątek 8.00

232

Koło języka angielskiego

6a – K. Dembiec

B. Dziuba

poniedziałek 13:45 – 14:30

poniedziałek 16.15 – 17.00 (co 2 tyg)

213

19

Koło języka hiszpańskiego

J. Bednarska

poniedziałek 8.00 – 8.45

17

Koło przyrodnicze

A. Matusiak

poniedziałek i środa 14.30-15.15

30

Koło informatyczne

M. Giedziun

poniedziałek 15.30 – 16.20

114

Koło matematyczne

A. Sankiewicz

środa 14.40 – 15.25

238

Koło plastyczne

J. Fiedorowicz

środa 14.40 – 16.10

34

Grafika

J. Fiedorowicz

czwartek 14.40-16.20

34

Koło historyczne

J. Bojar

czwartek 14,40 – 15.25

16

Zajęcia wyrównawcze, matematyka

E.Bochnak-Kalczyńska

czwartek 14.40 – 15.25

124

Zajęcia wyrównawcze, j. polski klasy 6b, 6e, 6g

M. Hajdukowicz

wtorek 15.35 – 16.20

214

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 6c

J. Plata

wtorek 13.45 – 14.30

116

Zajęcia wyrównawcze, j. angielski

K. Dembiec

poniedziałek 14.30 – 15.15

213

Zajęcia wyrównawcze, j. angielski

B. Dziuba (4d, 4j-chł, 6g)

poniedziałek 14.40 – 15.25

19

Zajęcia wyrównawcze, j. angielski

B. Dziuba (5c-1, 5d-2, 5f-2)

poniedziałek 15.30 – 16.15

19

Zajęcia wyrównawcze, j. hiszpański

J. Bednarska

wtorek 14.40 – 15.25

17

Zespół wokalny

B. Bogusz

poniedziałek 14.30 – 16.00

18

Zajęcia z j. angielskiego kl. 5b

A. Jażdżewska

środa 15.25

235

LOP/PCK

R. Marczewska

wtorek 14.40 – 15.25

127

Samorząd Uczniowski

R. Marczewska

 

127

Klasa VI

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/godzina

 Sala

Koło humanistyczne

J. Bachorz

wtorek 15:35 – 10:20

215

Koło recytatorskie

M. Rudzka-Łata

poniedziałek 12:50 – 13:35

215

Koło miłośników książki i biblioteki

G. Szałata-Siudak

poniedziałek 14:00 – 14:45

czyt.

Kolo teatralne

U. Dąbrowska

K. Petryszyn

czwartek 14:40 – 16:20

211

Koło języka niemieckiego kl.5

B. Zajdecka

piątek 8.00

232

Koło języka angielskiego

6a – K. Dembiec

B. Dziuba

poniedziałek 13:45 – 14:30

poniedziałek 16.15 – 17.00 (co 2 tyg)

213

19

Koło języka hiszpańskiego

J. Bednarska

poniedziałek 8.00 – 8.45

17

Koło przyrodnicze

A. Matusiak

poniedziałek i środa 14.30-15.15

30

Koło informatyczne

M. Giedziun

poniedziałek 15.30 – 16.20

114

Koło matematyczne

A. Sankiewicz

środa 14.40 – 15.25

238

Koło plastyczne

J. Fiedorowicz

Środa 14.40 – 16.10

34

Koło historyczne

M. Żyła

Poniedziałek 14.30 – 15.15

235

Zajęcia wyrównawcze, matematyka

M. Trybys-Kazior

poniedziałek 14:40 – 15:25

129

Zajęcia wyrównawcze, matematyka

E.Bochnak-Kalczyńska

czwartek 14.40 – 15.25

124

Zajęcia wyrównawcze, j. polski klasy 6b, 6e, 6g

M. Hajdukowicz

wtorek 15.35 – 16.20

214

Zajęcia wyrównawcze, j. polski kl. 6c

J. Plata

wtorek 13.45 – 14.30

116

Zajęcia wyrównawcze, j. angielski

K. Dembiec

poniedziałek 14.30 – 15.15

213

Zajęcia wyrównawcze, j. angielski

B. Dziuba (4d, 4j-chł, 6g)

poniedziałek 14.40 – 15.25

19

Zajęcia wyrównawcze, j. angielski

B. Dziuba (5c-1, 5d-2, 5f-2)

poniedziałek 15.30 – 16.15

19

Zajęcia wyrównawcze, j. hiszpański

J. Bednarska

Wtorek 14.40 – 15.25

17

LOP/PCK

R. Marczewska

wtorek 14.40 – 15.25

127

Samorząd Uczniowski

R. Marczewska

 

127

 

Zajęcia pozalekcyjne klas 7, odbywające się w budynku przy ul. Z. Nałkowskiej 33

 Klasa VII

  

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/godzina

 Sala

Koło języka polskiego

R. Ogielska

wtorek 14:30 – 15:15

42

Koło matematyczne

M. Kamińska

poniedziałek 14:30 – 15:15

24

Koło plastyczne

M. Zdybicka

poniedziałek 15:15 – 16:00

 

Koło teatralne

S. Gumowska - Rak

czwartek 14:30 – 15:15

 

Koło historyczno - modelarskie

R. Żmuda

poniedziałek 15:15 – 16:00

czwartek 15:15 – 16:00

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.7d

J. Tarkowska

poniedziałek 14:30 – 15:15

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

P. Żmudzki

wtorek 14:30- 15:15   

 

Zajęcia wyrównawcze z chemii

P.Kopczyński

poniedziałek 14:30 – 15:15

 

Konsultacje z języka polskiego dla klasy 7a

R. Ogielska

czwartek 15:20 – 16:05

 

Konsultacje z języka angielskiego dla klasy 7d i 7c

K. Biźnia - Nowak

czwartek 15:20 – 16:05

 

Zajęcia wyrównawcze/konsultacje dla kl.7c

B. Herka

czwartek 15:20 – 16:05

41

Szkolne Koło wolontariatu

K.Matyjaszczyk

wtorek 15:15 – 16:05

 

Konsultacje z biologii

K. Jakubowska

wtorek 14:30 – 15:15

 

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne

H. Koźluk

 

M. Ilnicka

środa 14:25 – 15:15 gr I

środa 15:20 – 16:05 gr II

czwartek 14:30 – 15:15

 

Zajęcia taneczne

J. Dominiak

czwartek 15:15 – 16:45

 

Piłka siatkowa

E. Lewczuk

poniedziałek 15:15 – 16:45

 

Piłka koszykowa

M. Budkowska - Naleźnik

poniedziałek 15:15 – 16:45

 

Piłka koszykowa

T. Wawruszczak

wtorek 15:15 – 16:45

 

  Piłka nożna

A. Szczukiewicz

W. Szczukiewicz

 

czwartek 15:15 – 16:45