Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Dokumenty elektroniczne można składać do Szkoły za pomocą formularza znajdującego się na platformie ePUAP.
Akceptowalne formaty załączników to: DOC, RTF, XLS,  TXT,  BMP, JPG, PDF.
Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3MB.

Urzędowe Poświadczenie Odbioru zostanie wystawione w przypadku wysłania dokumentów podpisanych profilem zaufanym ePUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Poświadczenie zostanie przesłane na adres e-mail nadawcy wskazany podczas rejestracji bezpłatnego konta na platformie ePUAP.
Poświadczenie zawierać będzie pełną nazwę Urzędu, datę i czas doręczenia dokumentu oraz datę i czas wytworzenia Urzędowego Poświadczenia Odbioru.

Jak skorzystać z elektronicznej skrzynki podawczej

1. Zastanów się, jakie dokumenty chcesz wysłać, upewnij się, że wszystkie posiadasz na dysku twardym lub innych nośnikach podłączonych do komputera.
  2. Pamiętaj! Jeżeli chcesz otrzymać Urzędowe Poświadczenie Odbioru musisz być zalogowany na platformie ePUAP oraz posiadać profil zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny wraz z niezbędnym oprogramowaniem.
  3. Kliknij ikonę "Przejdź do formularza" znajdującą się w opisie usługi na platformie ePUAPZasób w podsystemie: /SP37Szczecin/SkrytkaESP
  4. Wypełnij poprawnie formularz, wskaż wymagane załączniki.
  5. Tak przygotowaną przesyłkę możesz podpisać profilem zaufanym ePUAP lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym i wysłać do Szkoły.

Dokumenty elektroniczne zawierające wirusy lub inne niebezpieczne elementy będą automatycznie odrzucane i nie zostaną wprowadzone do systemu teleinformatycznego.

14 czerwca uczniowie klasy 2b i 3a wspólnie wybrali się na jednodniową wycieczkę do Świnoujścia do Fortu Gerharda. Odbyły się tam warsztaty historyczne i przeszli wszyscy musztrę wojskową. Potem zapoznali się z florą i fauną wybrzeża w czasie zwiedzania Muzeum Przyrody w Międzyzdrojach. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń pojechaliśmy nad nasze Morze Bałtyckie. Podziwialiśmy jego piękno i unoszące się fale wdychając głęboko morskie powietrze. Szczęśliwi i pogodni wróciliśmy po wycieczce do szkoły.

kliknij tutaj żeby zobaczyć zdjęcia

Ewa Wolanicka, Małgorzata Kordyka.

W dniach 27 i 28 lutego 2015r. odbył się XV KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA SZCZECINA I WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO. Konkurs przebiegał w kilku kategoriach – konkurs językowy, quiz drużynowy na temat zabytków i atrakcji turystycznych największych miast Niemiec oraz konkurs prezentacji artystycznej - wiersza lub fragmentu prozy w języku niemieckim. Najwięcej uczniów przystąpiło do testu  sprawdzającego znajomość języka niemieckiego  Dwanaście osób, które osiągnęły najlepsze wyniki w części pisemnej zakwalifikowało się do drugiego etapu, który rozegrany został dzień później i miał formę rozmowy w języku niemieckim. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych uczniów znalazła się Dominika Jurczyk z kl. 6B, która zajęła w konkursie V miejsce.

Wspaniałą znajomością zabytków i atrakcji turystycznych Niemiec wykazali się uczniowie klasy 5B – Martyna Bułło, Bianka Kaczmarek i Kamil Ramocki, którzy zajęli I miejsce w quizie drużynowym.

W konkursie artystycznym Filip Hendryk z kl. 5b zajął II miejsce za piękną recytację wiersza „Auf dem Markt”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!!!

Beata Zajdecka

Dnia 25 lutego 2015 roku ogłoszono wyniki konkursów dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez XIII LO pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty w Szczecinie. Uczniowie naszej szkoły odnieśli liczne sukcesy.

Konkurs Humanistyczny: laureatka - Paulina Pruszyńska kl. 6a, finalistki - Aleksandra Kuchnowska kl. 6a, Aleksandra Mituła kl. 6a, Julia Orłowska kl. 6a i Joanna Kraus kl. 6a.

Konkurs Matematyczny: finalistki - Dominika Jurczyk kl. 6b i Aleksandra Mituła kl. 6a

Konkurs Języka Angielskiego: finalistka - Aleksandra Kuchnowska kl. 6a

Konkurs Historyczny: finalistka - Julia Orłowska kl. 6a

Konkurs Przyrodniczy: finalistka - Julia Orłowska kl. 6a

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się 14 maja 2015r. o godz. 16.00

Serdecznie gratulujemy!!!

23 marca 2015 roku odbędzie się Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego - sesja wiosenna. Zapisy przyjmuje pani Jolanta Plata w sali 116 do 2 marca. Wpłata 9 zł. Zachęcamy do udziału uczniów klas 4-6.

Jolanta Plata