ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

KL. 4 – 6

ROK SZKOLNY 2018/2019

Zajęcia pozalekcyjne klas 4-6, odbywające się w budynku przy ul. Rydla 6

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa IV

  

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/godzina

 Sala

SKEM

M. Kmiecik

Poniedziałek, 14.40-15.25

127

Koło miłośników książki i biblioteki

G. Szałata- Siudak

G. Pławska

Poniedziałek, 14.15-15.00

Środa, 14.15-`15.00

czytelnia

Koło informatyczne klas 4

P. Marszałek

Wtorek, 14.30-15.15

113

Koło teatralne klas 4

 

U. Dąbrowska M. Rudzka-Łata

Środa , 13.45-14.30

211

Koło recytatorskie kl.4

U. Dąbrowska

M. Rudzka-Łata

Piątek, 13.35

214

Teatrzyk religijny

L. Kołtek

Wg potrzeb

17

Konwersacje językowe dla klas 4 (j.polski)

I. Bachorz

Wtorek,12.50-13.35

215

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego - kl.4

J. Plata

Wg planu

116

Koło plastyczne klas 4-6

J. Fiedorowicz

Czwartek, 14.30-15.15

34

Koło języka angielskiego kl.4

B. Herka

Piątek, 12.30-14

224

Creative English kl.4

K. Dembiec

Wtorek, 14.30-15.15

213

Creative English- kl.4

K. Biźnia- Nowak

Pon, 14.30-15.15

223

Język hiszpański dla kl.4 c

J. Bednarska

Czwartek, 14.30-15.15

17

Język angielski – wyrównawcze

B. Dziuba

Wtorek, 14.40-15.25

19

Koło historyczne dla klas 4

J. Bojar

Pon, 14.40-15.20

16

Koło przyrodnicze

A. Matusiak

Czwartek, 14.40- 15.25

32

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

E.Bochnak-Kalczyńska

Wtorek, 14.30-15.15

124

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

M.Trybus- Kazior

Wtorek, 13.45-15.15

Środa, 14.40-15.25

129

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

A. Sankiewicz

Środa, 15.20-16.05

238

 

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

E. Owczarek

Poniedziałek 14.30-15.15

Środa, 14.40-15.25

32

Wyrównawcze – matematyka kl.4

M. Trybus Kazior

Środa, 14.40- 15.25

129

Zajęcia sportowe

J. Jasnowska

Poniedziałek, 14.30-15.15

hala

Zajęcia sportowe- piłka nożna dziewcząt

K. Seta

Środa, 15.30-17.00

hala

Zajęcia sportowe

G. Zagórski

Poniedziałek, 14.30-15.15

hala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKEM

M. Kmiecik

Poniedziałek, 14.40-15.25

127

Koło teatralne klas 5

U. Dąbrowska

M. Rudzka-Łata

Środa, 13.40-14.30

211

Koło recytatorskie kl.4

U. Dąbrowska

M. Rudzka-Łata

Piątek, 13.35- 14.20

211

Mówię, piszę, tworzę (j.polski)

K. Petryszyn

Pon, 13.35-15.15

116

Mówię, piszę, tworzę (j.polski)

J. Piskorowska

Wtorek, 14.40-15.25

115

Mówię, piszę, tworzę (j.polski)

J. Plata

Wtorek, 13.40-14.25

116

Koło historyczne dla klas 5

M. Maksymczak-Żyła

Czwartek,15.25-16.10

235

Koło teatralne w języku niemieckim

B. Zajdecka

Środa, 14.40-15.25

232

Creative English kl.5

B. Dziuba

Poniedziałek, 14.30-15.15

19

Creative English kl.5

S. Czerwonka

Wtorek, 14.45-15.30

17

Creative English kl.5

S. Czerwonka

Wtorek, 14.45- 15.15

17

Creative English kl.5

K. Dembiec

Wtorek, 15.15-16.00

213

Creative English dla kl.5 c

J. Bednarska

Czwartek, 15.25-16.10

17

Zajęcia z języka niemieckiego kl.4-5

B. Zajdecka

Piątek, 11.45-12.30

232

Koło j.niemieckiego

B. Zajdecka

Piątek,11.45-12.30

238

Język hiszpański dla kl.5 c

J. Bednarska

Czwartek , 15.25-16.10

17

Koło informatyczne klas 5

J. Łykowska

Wtorek , 14.30-15.15

114

Koło przyrodnicze

A. Matusiak

Czwartek, 14.30-15.15

32

Koło plastyczne klas 4-6

J. Fiedorowicz

Czwartek,14.30-15.15

34

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym –matematyka 5

A. Sankiewicz

Środa , 14.30-15.15

228

Zajęcia wyrównawcze- matematyka   kl.5

A. Strojek

Środa, 14.30(co 3 tyg)

124

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

E. Owczarek

Poniedziałek 14.30-15.15

Środa, 14.40-15.25

32

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

M. Trybus- Kazior

Wtorek, 13.45-15.15

Środa, 14.40-15.25

129

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

A. Strojek

Wtorek, 13.45-14.30

Środa, 14.40-15.25

124

Zajęcia sportowe

J. Jasnowska

Poniedziałek, 14.30-15.15

hala

Zajęcia sportowe- piłka nożna dziewcząt

K. Seta

Środa, 15.30-17.00

hala

Zajęcia sportowe

G. Zagórski

Poniedziałek, 14.30-15.15

hala

 

Klasa VI

 

SKEM

M. Kmiecik

Poniedziałek, 14.40-15.25

127

Koło teatralne klas 6

U. Dąbrowska

M. Rudzka

Środa, 13.40-14.30

211

Koło języka niemieckiego kl.6

B. Zajdecka

Czwartek,14.40-15.25

232

Koło humanistyczne kl.6

I. Bachorz

Środa, 13.45-14.30

215

Mówię, piszę, tworzę (j.polski)

J. Plata

Wtorek, 14.30-15.15

116

Creative English kl.6

B. Dziuba

Poniedziałek , 15.15-16.00

19

Creative English kl.6b

A. Jażdżewska

Poniedziałek, 14.30-15.15

235

Creative English kl.6

K. Dembiec

Wtorek, 15.15-16.00

213

Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego dla klas 6

U. Dąbrowska

Wg planu

211

Koło przyrodnicze

A. Matusiak

Czwartek, 14.40-15.25

32

Koło informatyczne klas 6

J. Łykowska

Wtorek, 14.30-15.15

114

Koło matematyka klas 6

A. Sankiewicz

Środa , 14.30-15.15

228

Koło historyczne klas 6

M. Żyła

Czwartek,14.40-15.25

235

Koło plastyczne klas 4-6

J. Fiedorowicz

Czwartek,14.30-15.15

34

Zajęcia wyrównawcze j. niemiecki  kl.6

B. Zajdecka

Czwartek,15.30-16.15

232

Zespół wokalny

B. Bogusz

Poniedziałek, 13.45-15.15

18

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

A. Sankiewicz

Środa, 15.20-16.05

238

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

E. Owczarek

Poniedziałek 14.30-15.15

Środa, 14.40-15.25

32

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

M. Trybus- Kazior

Wtorek, 13.45-15.15

Środa, 14.40-15.25

129

Jak skutecznie się uczyć?- matematyka

E. Bochnak

Wtorek, 14.30-15.15

126

Zajęcia sportowe

J. Jasnowska

Poniedziałek, 14.30-15.15

hala

Zajęcia sportowe- piłka nożna dziewcząt

K. Seta

Środa, 15.30-17.00

hala

Zajęcia sportowe

G. Zagórski

Poniedziałek, 14.30-15.15

hala