Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Dzisiaj 240

Wczoraj 147

Miesiąc 3098

Wszystkie 102012

Inspektor Ochrony Danych:

Radosław Jaśkiewicz

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

KL. 1 – 3

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa I

  

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Dzień/ godzina

Sala

SKKT

E. Wolanicka /E.Gąsiorowicz

sobota

----

SKEM

E. Kalityńska- Rutkowska

Wg potrzeb

----

Koło z ciekawą książką

M. Antczak

Poniedziałek, 14.40-15.25

105

Koło teatralne klas 1

A. Toruń

Czwartek, 14.35-15.20

104

Koło plastyczne klas 1

B.Nowacka

Wtorek, 14.40-15.25

105

Klubik Pierszoklasisty-zajęcia dodatkowe kl.1a

A.Toruń

Środa, 11.45-12.50

100

Klubik Pierszoklasisty-zajęcia dodatkowe kl.1b

M.Majcher

Piątek, 12.50-13.35

104

Klubik Pierszoklasisty-zajęcia dodatkowe kl.1c

E. Ucińska

Poniedziałek, 10.45-11.30

100

Klubik Pierszoklasisty- zajęcia dodatkowe kl.1d

M. Antczak

Poniedziałek.10.45 -11.30

200

 

Klubik Pierszoklasisty -zajęcia dodatkowe kl.1e

B.Nowacka

Czwartek, 9.50-10.35

237

 

Klasa II

 

SKKT

E. Gąsiorowicz/

E. Wolanicka

Sobota

---------

SKEM

E. Kalityńska-Rutkowska

Wg potrzeb

 

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym- matematyka

M. Kordyka

Czwartek,   14.40-15.25

204

M. Majcher

Piątek, 13.45-14.30

104

Koło plastyczne klas 2

K. Uścinowicz

Poniedziałek, 14.30-15.15

204

Koło informatyczne kl.2

P.Marszałek

Wtorek, 14.30-15.15

114

Koło języka angielskiego

Creative English

B. Herka

K. Biźnia - Nowak

 

Piątek, 12.30-13.15

 

220

Koło teatralne dla klas 2

E. Piłat

Środa, 14.40

207

Zabawy ruchowe

S.Smoła

Czwartek, 14.40

aula

PCK

E.Ucińska

Czwartek, 14.40-15.25

106

Klubik Drugoklasisty-zajęcia dodatkowe kl.2a

E. Piłat

Wtorek, 11.45

200

Klubik Drugoklasisty-zajęcia dodatkowe kl.2b

S. Smoła

Czwartek, 10.45-11.30

207

Klubik Drugoklasisty- zajęcia dodatkowe kl.2c

M. Kordyka

Wtorek, 10.50

100

Klubik Drugoklasisty- zajęcia dodatkowe kl.2d

K. Uścinowicz

Środa, 14.40-15.25

204

Klubik Drugoklasisty- zajęcia wyrównawcze dla 2

E. Wolanicka

Wg grafiku nauczyciela

205

 

Klasa III

 

SKKT

E. Wolanicka /

E Gąsiorowicz

sobota

-----

SKEM

E. Kalityńska-Rutkowska

Wg potrzeb

 

Koło języka angielskiego

Creative English

B. Herka

K. Biźnia - Nowak

 

Piątek, 12.30-13.15

 

220

Koło informatyczne klas 3

 

P. Marszałek

Wtorek, 14.30-15.15

114

Koło Pracy z Uczniem Zdolnym –Matematyka

M. Kordyka

Czwartek, 15.30-16.15

204

Koło plastyczne klas 3

 

K.Uścinowicz

Poniedziałek, 14.30-15.15

204

LOP

M. Wojszwiłło

sobota

---

PCK

E.Ucińska

Czwartek, 14.40-15.24

106

Klubik Trzecioklasisty -zajęcia dodatkowe kl.3b

M. Wojszwiłło

Czwartek, 14.30-15.15

206

Zajęcia wyrównawcze dla 3

 

E. Wolanicka

Wg grafiku nauczyciela

205