Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dzisiaj 3

Wczoraj 164

Miesiąc 1935

Wszystkie 75827

Inspektor Ochrony Danych:

Izabela Zajączkowska

tel.+48-91-852-20-93

ido@spnt.pl

 

RODO-informacje

8 maja 2013 roku odbył się 12.  Szkolny Turniej Wiedzy "Omnibus". W osobnych edycjach  brali udział reprezentanci klas drugich i trzecich. Zostali oni wyłonieni drogą eliminacji klasowych. Pytania konkursowe dotyczyły różnych dziedzin wiedzy: literatury, muzyki, sportu, matematyki, tańca. Wiedzą ogólną należało wykazać się podczas rozwiązywania krzyżówki. Jurorkami konkursu były wyróżniające się uczennice naszej szkoły: Dominika Łykowska i Agnieszka Ucińska z klasy VI a. Z przyjemnością informujemy, że:

Omnibusem klas drugich został OLIWIER ŁUKASZEWSKI kl. II E

Omnibusem klas trzecich został RADOSŁAW DREWNIAK kl. III E

 

Turniej stwarza również okazję do prezentacji uczniów zdolnych, ich pasji, zainteresowań i osiągnięć. W tym roku konkurs uświetnili: Alicja Kulesza  z klasy IV a – balet, Julia Trocka z klasy II a – piosenka morska, Wiktoria Wisniewska  III c i Dawid Piszczorowicz III b -  taniec towarzyski, Natalia Michnik kl I a – recytacja wiersza, Weronika Kamińska i Amelia Czarnota kl.III g - piosenka angielska, Julia Orłowska kl IV a – flet poprzeczny.

Gościem specjalnym była nauczycielka naszej szkoły p. Irena Krawcewicz, która zaprezentowała licznie zgromadzonym uczniom pokaz i elementy tresury psa: teriera rosyjskiego – najpiękniejszego psa w Polsce w swojej klasie, oraz liczne medale zdobyte na wystawach psów rasowych.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy artystom za dawkę wrażeń i niepowtarzalnych emocji. 

 Organizatorzy konkursu: Anna Toruń, Małgorzata Kordyka, Elżbieta Piłat