Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Dzisiaj 2

Wczoraj 339

Miesiąc 4904

Wszystkie 103818

Inspektor Ochrony Danych:

Radosław Jaśkiewicz

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Cele edycji ZTU przedstawiono nauczycielom na Radzie Pedagogicznej 11 maja 2011r. Podczas spotkania szkolny koordynator ds. zdrowia wręczył nauczycielom i wychowawcom krótkie informacje oraz ulotki konkursowe.

12 maja 2011r. na zebraniach z rodzicami w holu głównym szkoły umieszczono plakaty i ulotki informacyjne. Rodzice uczniów klas szóstych otrzymali materiały edukacyjne „Pierwsze kroki  w nowej szkole”, a rodzice uczniów klas piątych i szóstych ulotki na temat dopalaczy.

Ulotki edukacyjne „Dbam o siebie” i „Rosnę–Myślę-Dbam” nauczyciele wykorzystywali na zajęciach wychowawczych.

Uczniowie klasy 5 f zaangażowali się w projekt, rozdając rodzicom uczniów klas pierwszych oraz zerowych ulotki „Bezpiecznie do szkoły”.

Z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa 31 maja 2011 r. Pani Danuta Stołek zorganizowała zajęcia ruchowe poprzedzone pogadanką o szkodliwości palenia.

35 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w VIII Dąbskim Biegu Ulicznym. Nie zajęliśmy czołowych miejsc, ale przede wszystkim zależało nam na propagowaniu ruchu i realizacji hasła „Biegnijmy razem”.

Kolejnym wydarzeniem był festyn rodzinny. W ramach ZTU urządziliśmy dla dzieci i rodziców konkurs propagujący życie bez nałogów . Uczestnikom wręczono okolicznościowe plakietki i ulotki informacyjne.

Uczniowie klas 1-6 brali udział w konkursach organizowanych przez kampanię: „Rosnę- Myślę- Dbam” i „Biegnijmy razem”. Szkolny koordynator kampanii wysłał kilkadziesiąt prac konkursowych.

Nasi uczniowie regularnie uczestniczą w rajdach pieszych organizowanych przez Szkolne Koło Turystyczne realizując założenia programu „Trzymaj formę”. Tej jesieni dzieci wędrowały promując akcję ZTU i realizując hasło „Rosnę- Myślę- Dbam”. Kampanijne chorągiewki zaciekawiły uczestników rajdu, szczególnie tych, którzy nie słyszeli o akcji ZTU.

16 września 2011r. grupa dziewcząt z klasy 5 f przypomniała mieszkańcom o konieczności realizacji profilaktycznych zadań. Uczennice zadbały, abyplakaty edukacyjne kampanii ZTU były widoczne w sklepach, przychodni i aptekach. Plakat profilaktyczny „Alkohol? Nawet nie próbuj’’ rozwieszono w sklepach sprzedających alkohol, a specjalne plakaty „FAS” przekazano do przychodni zdrowia i osiedlowych aptek.

Propagując cele ZTU uczniowie odwiedzili między innymi zajezdnię autobusów Szczecin- Dąbie przekazując kierowcom ulotki „Bez szans”. Część tych ulotek wręczono kierowcom na parkingu przy sklepach „Helios” oraz na postoju taksówek.