Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Dzisiaj 17

Wczoraj 197

Miesiąc 3909

Wszystkie 31661

W sobotę 17 maja odbył się na Jeziorem Szmaragdowym Wojewódzki Zlot Szkolnych Kół SKKT i PTSM. Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w wielu atrakcjach przygotowanych dla nich tego dnia. Na początku wraz z przewodnikiem przeszli trasę wokół jeziora poznając historię powstania tego akwenu, roślinność, która otacza jezioro, a także różne ciekawostki związane z tym terenem. Wzięli udział w wielu konkursach.

Jednym z nich był konkurs wiedzy o Puszczy Bukowej. Wyróżniła się tu, zajmując trzecie miejsce Eliza Skowrońska z klasy 6b. W konkursie piosenki turystycznej nasza szkoła była niepokonana. Pierwsze miejsce zajął zespół z klasy 1a: Maciek Majchrowski, Julia Pilch, Pola Potocka, Krzyś Nowaczyk i Emilka Żeromska, drugie miejsce zajął zespół dziewcząt z klasy 6b i 5c: Agnieszka Szczepkowska, Agnieszka Miltyk, Emilia Mikuła i Iga Wiewióra. Trzecie miejsce zajął zespół Meduzy, dziewczęta z klasy 3a: Dominika Piskunowicz, Izabela Włodarczyk i Julia Ptaszyńska. Uczniowie wzięli udział w warsztatach na temat "Nietoperz - czy to ptak, czy jednak ssak". Cały dzień dzieci mogły skorzystać z różnych zabaw i gier sportowych. Aby nie opuściły ich siły każde z nich dostało gorący poczęstunek. Dziećmi opiekowały się p. Marlena Wojszwiłło i p. Ewa Wolanicka.