Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Dzisiaj 72

Wczoraj 559

Miesiąc 4623

Wszystkie 117248

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Finał Regionalny B w Kamieniu Pomorskim

13.05.2016 r w Kamieniu Pomorskim rozegrano turniej mini piłki nożnej Region B, gdzie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Mistrzowie Szczecina nie pozostawili cienia wątpliwości, kto był najlepszy, wygrali zawody nie tracąc bramki, tym samym awansowali wraz ze szkołą z Kołobrzegu do półfinału wojewódzkiego. Szkołę reprezentowali uczniowie klas VI G i F: Michał Fiedorowicz, Jakub Bujnowski, Aleksander Baran, Marcel Lachowicz, Krzysztof Szymczak, Marcel Sitko, Igor Krzemianowski, Bartłomiej Bujnowski, Paweł Rozpara, Miłosz Magdziak, Mateusz Wasielewski, Marceli Popek zespół prowadzi Robert Wojtkowski, przy dużym wsparciu Grzegorza Zagórskiego.

 

 Półfinał wojewódzki w Koszalinie

25.05.2016 r w Koszalinie  rozegrano turniej mini piłki nożnej półfinał wojewódzki, gdzie uczniowie klasy VI G rozegrali dwa spotkania ze szkołą z Karlina wygrywając 7 : 0, a w finale pokonując Koszalin 2 : 1 i awansowała z zaliczeniem tego ostatniego meczu do finału wojewódzkiego.

Szkołę reprezentowali uczniowie klas VI G: Michał Fiedorowicz, Jakub Bujnowski, Aleksander Baran, Marcel Lachowicz, Krzysztof Szymczak, Marcel Sitko, Igor Krzemianowski, Bartłomiej Bujnowski, Paweł Rozpara, Mateusz Wasielewski, Marceli Popek zespół prowadzi Robert Wojtkowski, przy dużym wsparciu Grzegorza Zagórskiego.

 

Turniej Piłki Nożnej w Czaplinku rocznik 2003

W turnieju uczniowie naszej szkoły wywalczyli drugie miejsce wygrywając osiem spotkań a ponosząc tylko dwie porażki. W finale przegrywając nieznacznie z renomowaną szkółką FASE Szczecin 2 : 1.

Szkołę reprezentowali uczniowie klas VI G: Michał Fiedorowicz, Jakub Bujnowski, Aleksander Baran, Marcel Lachowicz, Krzysztof Szymczak, Marcel Sitko, Igor Krzemianowski, Bartłomiej Bujnowski, Paweł Rozpara, Mateusz Wasielewski, Marceli Popek zespół prowadzi Robert Wojtkowski,