I turnus półkolonii letnich za nami

Mydełka, lizaki, stare tramwaje i inne atrakcje

180 dzieci, 12 grup i 2 posiłki dziennie. Tak w liczbach wygląda pierwszy turnus półkolonii w dniach od 26 czerwca do 07 lipca 2017 r. Atrakcji nie da się policzyć- było ich zbyt wiele.

Podczas pierwszych dwóch tygodni wakacji w Naszej Szkole organizowane były półkolonie. Program, który przygotowała pani Urszula Dąbrowska, obfitował w wiele niespodzianek. Dzieci chętnie korzystały z wycieczek: kino, park linowy, muzeum, kręgielnia, ognisko. Wymieniać można bez końca.

Czytaj więcej: I turnus pólkolonii juz za nami

Z radością informujemy, że 21 czerwca 2017 r. troje uczniów naszej szkoły otrzymało Nagrodę Prezydenta miasta Szczecin. Są to: Bartosz Gregorowicz kl. 6a, Hanna Bering kl. 6b oraz Zuzanna Gregorczyk kl. 6b.  Zostali oni nagrodzeni za całoroczny trud i reprezentowanie nas w licznych konkursach. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za dotychczasową współpracę i za chęć zgłębiania wiedzy dotyczącej zasad bezpieczeństwa. Wasze zaangażowanie w działania profilaktyczne „Spójrz inaczej” zaowocowało nadaniem naszej szkole honorowego tytułu „Bezpiecznej Szkoły” – organizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Tytuł ten w postaci Certyfikatu otrzymaliśmy osobiście 20 czerwca br. z rąk zastępcy naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podkom. Andrzeja Szrajbera.

Zostaliśmy wpisani na zaszczytną listę Bezpiecznych Szkół. To duma i ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły.

Będziemy  nadal Was zarażać pozytywną energią i podnosić poziom bezpieczeństwa w naszej placówce.

Koordynator realizacji programu Pedagog Ewelina Jeżewska