Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Marzec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 164

Wczoraj 221

Miesiąc 4466

Wszystkie 131958

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

LISTA PODRĘCZNIKÓW DLA KASY IV NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

JĘZYK POLSKI –  PODRĘCZNIK, J.POLSKI 4 „MIĘDZY NAMI” SZKOŁA PODSTAWOWA, MATERIAŁY ĆWICZENIOWE A.  J.POLSKI 4 A. ŁUCZAK. A. MURDZEK, K.KRZEMIANOWSKA-KLEBAN. „MIĘDZY NAMI”. Część 1 i 2 (Wersja A). NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA.  (WYDAWNICTWO GWO).

JĘZYK ANGIELSKI  (DLA WSZYSTKICH  KLAS 4 Z J. ANGIELSKIM)  PODRĘCZNIK NICK BEARE”BRAINY 4"; KATHERINE STANNETT ZESZYT  ĆWICZEŃ 4" . (WYDAWNICTWO MACMILLAN)

JĘZYK NIEMIECKI (KLASA 4B)  PODRĘCZNIK M. KOZUBSKA, E. KRAWCZYK, L. ZASTĄPIŁO "ICH UND DU"  KL.4,  (NOWA EDYCJA),  MATERIAŁY ĆWICZENIOWE DO JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLAS KLASY 4  "ICH UND DU" KL.4 (WSZ PWN)

HISTORIA  PODRĘCZNIK B.OLSZEWSKA, W.SURDYK –FERTSCH, WOJCIECHOWSKI   „WCZORAJ I DZIŚ”, MATERIAŁY ĆWICZENIOWE T.MAĆKOWSKI „WCZORAJ I DZIŚ”. (WYD. NOWA ERA)

MATEMATYKA PODRĘCZNIK “MATEMATYKA Z KLUCZEM 4” CZ. I i II M.BRAUN, A MAŃKOWSKA, M.PASZYŃSKA ĆWICZENIA “MATEMATYKA Z KLUCZEM 4”, M.BRAUN, A MAŃKOWSKA, M.PASZYŃSKA ( WYDAWNICTWO NOWA ERA)

PRZYRODA PODRĘCZNIK „TAJEMNICE PRZYRODY” DLA KL. 4, M. MARKO - WORŁOWSKA, F.SZLAJFER, J.STAWARZ ZESZYT ĆWICZEŃ DLA KLASY 4 „TAJEMNICE PRZYRODY M. MARKO - WORŁOWSKA, F.SZLAJFER, J.STAWARZ;  ATLAS "ŚWIAT WOKÓŁ NAS" – NA CAŁY ETAP EDUKACYJNY (WYDAWNICTWO NOWA ERA)

INFORMATYKA BEZ PODRĘCZNIKA

TECHNIKA PODRĘCZNIKL.ŁABECKI „JAK TO DZIAŁA KL. 4(WYD. NOWA ERA.)

MUZYKA PODRĘCZNIK DLA KLAS 4 „LEKCJA MUZYKI”, M.GROMEK, G.KILBACH (WYD. “NOWA ERA”)

PLASTYKA PODRĘCZNIK DO PLASTYKI DLA KLASY 4 SZKOŁY PODSTAWOWEJ  J. LUKAS, K.ONAK "DO DZIEŁA" (WYD. NOWA ERA)

RELIGIA PODRĘCZNIK ks. K. MIELNICKI, E. KONDRAK, B. NOSEK „MIEJSCA PEŁNE BOGACTW”. ĆWICZENIA  ks. K. Mielnicki, E. KONDRAK, Zeszyt ćwiczeń dla kl. IV szkoły podstawowej "Miejsca pełne BOGActw" (WYDAWNICTWO „JEDNOŚĆ”). 

 

         UCZNIOWIE KLAS 4 NIE KUPUJĄ PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃ  (OPRÓCZ RELIGII ). OTRZYMAJĄ  PODRĘCZNIKI Z ZASOBÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ NA ZASADZIE WYPOŻYCZENIA NA ROK SZKOLNY ORAZ BEZPŁATNE MATERIAŁY ĆWICZENIOWE.

PODRĘCZNIKI I ĆWICZENIA Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO DLA KLASY 4 C ZOSTANĄ PODANE NA POCZĄTKU ROKU SZKOLNEGO, W ZALEŻNOŚCI OD DECYZJI O KONTYNUACJI INNOWACJI.

 

LISTA PODRĘCZNIKÓW DLA KASY V NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

JĘZYK POLSKI "SŁOWA NA START" M.DERLUKIEWICZ  PODRĘCZNIK DO J.POLSKIEGO DLA KLASY 5 SZKOŁY PODSTAWOWEJ „"KSZTAŁCENIE LITERACKIE I KULTUROWE" cz. 1;  A. WOJCIECHOWSKA, A. MARCINKIEWICZ KSZTAŁCENIE JĘZYKOWE cz. 2; ZESZYT ĆWICZEŃ "SŁOWA NA START" (WYDAWNICTWO NOWA ERA).

JĘZYK ANGIELSKI  (DLA WSZYSTKICH  KLAS 5 Z J. ANGIELSKIM)  PODRĘCZNIK S.WHEELDON, TIM FALLA, P.A.DAVIES “STEPS FORWARD 2" STUDENT'S BOOK, S.WHEELDON  TIMFALLA, P.A.DAVIES  "STEPS FORWARD 2" MATERIAŁY ĆWICZENIOWE"  . (WYDAWNICTWO OXFORD - NOWA ERA)

JĘZYK NIEMIECKI (KLASA 5B) PODRĘCZNIK " ICH UND DU" DO KL. 5 M. KOZUBSKA, E. KRAWCZYK, L. ZASTĄPIŁO; ZESZYT ĆWICZEŃ  "ICH UND DU" DO KL.5. ( WSZ PWN)

HISTORIAPODRĘCZNIK DLA KLASY 5  „MY I HISTORIA”, B.OLSZEWSKA, W.SURDYK -FERTSCH , NOWA ERA)

MATEMATYKA PODRĘCZNIK M.BRAUN, A MAŃKOWSKA, M.PASZYŃSKA “MATEMATYKA Z KLUCZEM 5” CZ. I i II ĆWICZENIA M.BRAUN, A MAŃKOWSKA, M.PASZYŃSKA “MATEMATYKA Z KLUCZEM 5”. ( WYDAWNICTWO NOWA ERA).

PRZYRODA PODRĘCZNIK J.ŚLUSARCZYK, R.KOZIK, F.SZLAJFER „TAJEMNICE PRZYRODY 5” , ZESZYT ĆWICZEŃ D.MARSZAŁ, T. PACZKOWSKA, J.STAWARZ  „TAJEMNICE PRZYRODY 5 ”;  ATLAS "ŚWIAT WOKÓŁ NAS" – NA CAŁY ETAP EDUKACYJNY (WYDAWNICTWO NOWA ERA)

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE  BEZPODRĘCZNIKA 

ZAJĘCIA TECHNICZNE PODRĘCZNIK  L.ŁABECKI, „JAK TO DZIAŁA KL. 5” (WYD. NOWA ERA.)

MUZYKA PODRĘCZNIK DLA KLAS 4-6 “I GRA MUZYKA”, M.GROMEK, G.KILBACH, (PODRĘCZNIK NA CAŁY ETAP EDUKACYJNY-KONTYNUACJA Z KL.4, (WYD. NOWA ERA)

PLASTYKA PODRĘCZNIK DO PLASTYKI DLA KLASY 5 SZKOŁY PODSTAWOWEJ  J. LUKAS, K.ONAK "DO DZIEŁA" (WYD. NOWA ERA)

RELIGIA PODRĘCZNIK KS. K. MIELNICKI, E. KONDRAK, B. NOSEK „SPOTKANIA UBOGACAJĄCE”, ĆWICZENIA ks. K. Mielnicki, E. Kondrak Zeszyt ćwiczeń dla kl. V szkoły podstawowej "Spotkania uBOGAcające" (WYDAWNICTWO „JEDNOŚĆ”)

 

UCZNIOWIE KLAS 5 NIE KUPUJĄ PODRĘCZNIKÓW  I ĆWICZEŃ (OPRÓCZ RELIGII). OTRZYMAJĄ  PODRĘCZNIKI Z ZASOBÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ NA ZASADZIE WYPOŻYCZENIA NA ROK SZKOLNY ORAZ BEZPŁATNE MATERIAŁY ĆWICZENIOWE.

 

 LISTA PODRĘCZNIKÓW DLA KASY VI NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

JĘZYK POLSKI „SŁOWA NA START!” M.DERLUKIEWICZ PODRĘCZNIK DO KSZTAŁCENIA LITERACKIEGO I KULTUROWEGO DLA KLASY 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ „SŁOWA NA START  ZESZYT ĆWICZEŃ  A. WOJCIECHOWSKA, A. MARCINKIEWICZ. „SŁOWA NA START”! PODRĘCZNIK DO KSZTAŁCENIA JĘZYKOWEGO DLA KLASY 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ, Część I i II WYDAWNICTWO „NOWA ERA”

JĘZYK ANGIELSKI  DLA WSZYSTKICH  KLAS Z J.ANGIELSKIM PODRĘCZNIK S.WHEELDON, TIM FALLA, P.A.DAVIES “STEPS FORWARD 3" STUDENT'S BOOK, S.WHEELDON  TIM FALLA, P.A.DAVIES  "STEPS FORWARD 3" MATERIAŁY ĆWICZENIOWE"  . (WYDAWNICTWO OXFORD)

JĘZYK NIEMIECKI (KLASA 6B) PODRĘCZNIK " ICH UND DU" DO KL. 6 M. KOZUBSKA, E. KRAWCZYK, L. ZASTĄPIŁO; ZESZYT ĆWICZEŃ  "ICH UND DU" DO KL. 6 (WSZ PWN)

HISTORIA PODRĘCZNIK  DLA KLASY 6 B. OLSZEWSKA, W. SURDYK - FERTSH „MY I HISTORIA ”, (NOWA ERA)

MATEMATYKA PODRĘCZNIK MARCIN BRAUN, AGNIESZKA MAŃKOWSKA, MAŁGORZATA PASZYŃSKA ”MATEAMTYKA Z KLUCZEM 6”;  ĆWICZENIA  MARCIN BRAUN, AGNIESZKA MAŃKOWSKA, MAŁGORZATA PASZYŃSKA „MATEMATYKA Z KLUCZEM 6”  (WYD. NOWA ERA)

PRZYRODA  PODRĘCZNIK  J.STAWARZ, F.SZLAJFER, H.KOWALCZYK „TAJEMNICE PRZYRODY 6”,  ZESZYT ĆWICZEŃ D.MARSZAŁ, J.STAWARZ, M.MOCHNACZ, „TAJEMNICE PRZYRODY 6”.   ATLAS "ŚWIAT WOKÓŁ NAS"  NA CAŁY ETAP EDUKACYJNY,  (WYDAWNICTWO NOWA ERA).

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE  BEZ PODRĘCZNIKA

ZAJĘCIA TECHNICZNE PODRĘCZNIK  L.ŁABECKI,  „JAK TO DZIAŁA 6” (WYD. NOWA ERA.)

MUZYKA PODRĘCZNIK DLA KLAS 4-6 “I GRA MUZYKA”, M.GROMEK, G.KILBACH, (PODRĘCZNIK NA CAŁY ETAP EDUKACYJNY, (WYD. NOWA ERA)

PLASTYKA PODRĘCZNIK DO PLASTYKI DLA KLASY 6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ  J. LUKAS, K.ONAK "DO DZIEŁA" (WYD. NOWA ERA)

RELIGIA PODRĘCZNIK” KS. K. MIELNICKI, E. KONDRAK, B. NOSEK „TAJEMNICE BOGA TEGO ŻYCIA", ĆWICZENIA ks (K. Mielnicki, E. Kondrak Zeszyt ćwiczeń dla kl. VI szkoły podstawowej "Tajemnice BOGAtego życia"( WYDAWNICTWO "JEDNOŚĆ")

 

UCZNIOWIE KLAS 6 NIE KUPUJĄ PODRĘCZNIKÓW  I ĆWICZEŃ (OPRÓCZ RELIGII). OTRZYMAJĄ  PODRĘCZNIKI Z ZASOBÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ NA ZASADZIE WYPOŻYCZENIA NA ROK SZKOLNY ORAZ BEZPŁATNE MATERIAŁY ĆWICZENIOWE .

 

LISTA PODRĘCZNIKÓW DLA KASY VII NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

JĘZYK POLSKI  PODRĘCZNIK  A. ŁUCZAK, E. PRYLIŃSKI, A. SUCHOWIERSKA „MIĘDZY NAMI”; ĆWICZENIA A. ŁUCZAK, E. PRYLIŃSKI „MIĘDZY NAMI”, Część I i II WYDAWNICTWO „GWO”

JĘZYK ANGIELSKI  DLA KLASY 7A PODRĘCZNIK  ENGLISH FILE – PRE-INTERMEDIATE  + MATERIAŁY ĆWICZENIOWE  . (WYDAWNICTWO OXFORD)

 JĘZYK ANGIELSKI PODRĘCZNIK  ENGLISH PLUS OPTIONS VII + MATERIAŁY ĆWICZENIOWE  . (WYDAWNICTWO OXFORD)

JĘZYK ANGIELSKI KLASA 7B PODRĘCZNIK NEW ENGLISH PLUS1(WYDAWNICTWO OXFORD)

JĘZYK NIEMIECKI  PODRĘCZNIK " MIT LINKS" (WYDAWNICTWO PEARSON)

JĘZYK HISZPAŃSKI  PODRĘCZNIK  GENTE JOVEN NUEVA EDITION 2 + MATERIAŁY ĆWICZENIOWE   (WYDAWNICTWO LEKTOR KLETT)

HISTORIA PODRĘCZNIK  S. ROSZAK, A. ŁASZKIEWICZ „WCZORAJ I DZIŚ. KLASA 7; ĆWICZENIA                       S. ROSZAK „WCZORAJ I DZIŚ” (NOWA ERA)

MATEMATYKA PODRĘCZNIK    M. DOBROWOLSKA „MATEMATYKA Z PLUSEM 7” (WYD. GWO)

GEOGRAFIA  PODRĘCZNIK   R. MALARZ, M. SZUBERT „PLANETA NOWA”; ĆWICZENIA J. KNOPIK, M. KUCHARSKA „PLANETA NOWA” (WYDAWNICTWO NOWA ERA).

BIOLOGIA  PODRĘCZNIK  J. JEFIMOW „PULS ŻYCIA”; ĆWICZENIA J. HOLECZEK, B. JANUSZEWSKA – HASIEC „PULS ŻYCIA” (WYDAWNICTWO NOWA ERA).

CHEMIA  PODRĘCZNIK   J. KULAWIK, T. KULAWIK, M. LITWIN „CHEMIA NOWEJ ERY”; ĆWICZENIA  M. MAŃSKA, E. MEGIEL „CHEMIA NOWEJ ERY” (WYDAWNICTWO NOWA ERA).

FIZYKA  PODRĘCZNIK   B. SAGNOWSKA „ŚWIAT FIZYKI” (WYDAWNICTWO WSIP).

INFORMATYKA  BEZ PODRĘCZNIKA

MUZYKA PODRĘCZNIK   M. GROMEK, G. KLIBACH „LEKCJA MUZYKI” (WYD. NOWA ERA)

PLASTYKA PODRĘCZNIK  M. IPCZYŃSKA, N. MROZKOWIAK "DO DZIEŁA!" (WYD. NOWA ERA)

RELIGIA BEZ PODRĘCZNIKA

 

UCZNIOWIE KLAS 7 NIE KUPUJĄ PODRĘCZNIKÓW  I ĆWICZEŃ. OTRZYMAJĄ  PODRĘCZNIKI Z ZASOBÓW BIBLIOTEKI SZKOLNEJ NA ZASADZIE WYPOŻYCZENIA NA ROK SZKOLNY ORAZ BEZPŁATNE MATERIAŁY ĆWICZENIOWE.