Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Dzisiaj 266

Wczoraj 200

Miesiąc 5333

Wszystkie 12795

Zakończyliśmy uroczyste obchody święta biblioteki szkolnej. Są już wyniki konkursów plastycznych, literackich i czytelniczych. W konkursie plastycznym „Jesienne inspiracje” wzięło udział 91 uczniów klas 1 – 3 (dzieci ze świetlicy 102 pod kierunkiem p. Doroty Klimek przygotowały 36 prac, p. Paulina Janiszewska i jej wychowankowie wykonali 34 prace); w konkursie literackim uczniowie klas 3 napisali 67 „Jesiennych opowiadań” (wychowankowie p.Agnieszki Pacholczyk napisali 26 prac).

 

W konkursie czytelniczym Październikowymi Mistrzami Czytelnictwa zostali:

Klasy 1 – 3: Oliwia Kuciapska kl. 2b przeczytała 21 książek

Klasy 4 – 6: Jakub Cieślak kl. 4e przeczytał 19 książek

Wyróżnienia otrzymali:

Natalia Michnik kl.4a – 18 książek

Julia Bartelik kl. 4c – 17 książek

Michał Schulz kl. 2c – 16 książek

Nie zabrakło chętnych do udziału w akcji Podaruj książkę bibliotece. Zbiory biblioteczne powiększyły się o kolejne książki dzięki zbiórce przeczytanych książek, które za zgodą  rodziców przynieśliście do biblioteki.

 

W holu głównym szkoły można podziwiać wystawy tematyczne:

  •  informacje o  święcie biblioteki, wyniki konkursów  i prace konkursowe z październikowych konkursów czytelniczych i plastycznych,
  • wystawa prezentująca znane postacie obchodzące w październiku rocznicowe jubileusze.

Nagrodzone prace w konkursach plastycznych są wyeksponowane w holu szkoły i czytelni.

  • Klasy 1, 2  i świetlice: konkurs plastyczny „Jesienne fantazje”

1 miejsce -  Hanna Musiał kl. 2f

2 miejsce -  Maks Witkowski kl. 2j

3 miejsce - Aleksandra Malicka 1a

Wyróżnienia: Adam Szymański kl.1a, Krzysztof k Biskupski kl. 1 a, Piotr Skrzypulec kl. O3, Artur Wesołowski 3b, Wiktoria Krupacz kl.2a, Wojciech Cios kl. 3e.

Dodatkowe wyróżnienia w konkursie plastycznym otrzymali:  Dominika Jaczyńska z klasy 2a, Maciej Łstowski kl. 2j i Przemysław Bednarczyk kl. 2j za przestrzenne pokazanie jesieni.

  • Klasy 4 – 6: konkurs plastyczny  „Październikowe Kalendarium

1 miejsce- Julia Karboń kl. 4a

2 miejsce – Kalina Kamać i Karolina Kurzydło kl. 4d

3 miejsce – Maja Pomorska kl. 4 d

Wyróżnienia: Nadia Królikowska kl.4d, wiktoria Wypchło kl.4c, Kinga Pękalska kl.4d, Alicja Mikołajewicz kl. 4c, Julia Tomaszewska kl.4d, Martyna Falkiewicz kl.4a

 

W konkursie literackim „Opowiadanie jesienne” nagrodzeni zostali:

                         1 miejsce – Wiktoria Juszkiewicz kl. 3f

                         2 miejsce – Łukasz Lipiński kl.3c

                         3 miejsce – Agnieszka Supstych kl. 3f

Wyróżnienia: Zuzanna Zglińska – kl. 3f, Maja Piątkowska kl. 3c, Aleksander Orczykowski kl. 3f, Paweł Braksator kl. 3c, Paweł Szczerbiński kl. 3f, Kacper Siwiński kl. 3f, Mateusz Majewski kl. 3b, Nicola Stec kl. 3c.

Dziękujemy za liczny udział i zaangażowanie.

Grażyna Pławska

Grażyna Szałata-Siudak