Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 106

Wczoraj 268

Miesiąc 3439

Wszystkie 18844

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

Dyrektor szkoły

Janusz Cymerman

Wicedyrektor szkoły

Karina Kopczyńska-Janiszewska

Wicedyrektor szkoły

Izabela Pałasz

Wicedyrektor szkoły

Angelika Pawelec

Wicedyrektor szkoły

Iwona Rybeńska

 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO

Budynek przy ul. Rydla 6

Budynek przy ul. Nałkowskiej 33

Pedagog

Ewelina Jeżewska

 

Psycholog

Karolina Matuć

 

Nauczyciel terapeuta

Iwona Rybeńska

 

Świetlica

 

Agnieszka Bobkowicz

Agnieszka Dobek

Ewa Kalityńska-Rutkowska

Anna Sobocińska

Maria Piotrowska

Adrianna Marczewska-Piasecka

Agnieszka Pieprzyk

 

Biblioteka

 

Grażyna Pławska

Grażyna Szałata – Siudak

 

Wychowanie przedszkolne

Anna Wysocka

Izabela Wiśniewska

Maria Piotrowska

Nikola Kaczemba

Alicja Wójcik

Iwona Nuszkowska

Renata Pawłowska

Magdalena Kopec

Aleksandra Pudło

Wiesława Szymańska

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

Agnieszka Pacholczyk

Anna Toruń

Beata Nowacka

Bogumiła Stankiewicz

Ewa Gąsiorowicz

Ewa Krygier-Gomoliszek

Elżbieta Piłat

Ewa Ucińska

Ewa Wolanicka

Irena Krawcewicz

Katarzyna Karpina

Katarzyna Uścinowicz

Małgorzata Antczak

Małgorzata Kordyka

Małgorzata Majcher

Magdalena Pawlak

Magdalena Włodarz

Maria Wojszwiłło

Sylwia Smoła

 

Język polski

 

Iwona Bachorz

Iwona Sadowska

Joanna Piskorowska

Jolanta Plata

Mariola Hajdukowicz

Monika Rudzka-Łata

Urszula Dąbrowska

Renata Ogielska
Sylwia Gumowska-Rak
Urszula Dąbrowska
Joanna Piskorowska
Iwona Sadowska

Język angielski

 

Anna Jażdżewska

Barbara Dziuba

Beata Herka

Justyna Bednarska

Kalina Dembiec

Katarzyna Biźnia-Nowak

Sylwia Czerwonka

Marta Machowicz
Renata Kulikowska - Łysik
Anna Cembrowska
Aleksandra Kapusta
Beata Herka
Katarzyna Biźnia-Nowak

Język niemiecki

 

Beata Zajdecka

Małgorzata Maksymczak – Żyła

 Jolanta Strugielska
 Agata Karpowicz
 Marzena Jakubiszyn

Język hiszpański

Justyna Bednarska

Katarzyna Łapczuk

 Barbara Kowalewska

Matematyka

Anita Sankiewicz

Eliza Owczarek

Ewa Bochnak

Izabela Pałasz

Magdalena Trybus – Kazior

 Magdalena Kamińska
 Jolanta Tarkowska
 Piotr Żmudzki
 Magdalena Zając

Historia

Jarosław Bojar

Małgorzata Maksymczak – Żyła

 Anna Garbacz
 Rafał Żmuda

Przyroda

 

Agnieszka Matusiak

Karina Kopczyńska - Janiszewska

Monika Kmiecik

Renata Marczewska

 

Chemia

   Katarzyna Błaszczyk
 Piotr Kopczyński

Fizyka

   Karolina Paluszek
 Magdalena Zając

Geografia

   Alicja Knigawka

Biologia

   Katarzyna Jakubowska

Zajęcia techniczne

Marcin Giedziun

 

Zajęcia komputerowe / Informatyka

Janusz Cymerman

Joanna Łykowska

Marcin Giedziun

 Krystyna Skonecka
 Agnieszka Skiba
 Andrzej Zielaskowski

Plastyka

Jowita Fiedorowicz

Beata Murawska

 Monika Zdybicka
 Beata Murawska

Muzyka

Beata Bogusz

Jowita Fiedorowicz

 Monika Zdybicka 

Wychowanie fizyczne

 

Artur Jerlecki

Bożena Macikowska

Grzegorz Zagórski

Jadwiga Jasnowska

Robert Wojtkowski

Wioleta Bergiel

 Anna Szczukiewicz
 Waldemar Szczukiewicz
 Magdalena Budkowska-Naleźnik
 Tomasz Wawruszczak
 Joanna Dominiak

Religia

 

Aleksandra Banaszak

Iwona Rudzka

Lidia Kołtek

Michał Barański

Przemysław Kryszczyński

 Karolina Matyjaszczyk
 Beata Murawska