Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Dzisiaj 59

Wczoraj 215

Miesiąc 6271

Wszystkie 118896

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Dla tych, którzy szukają oryginalnych i ponadczasowych zabaw, mamy propozycję. Co bardziej lubicie? Cymbergaj, twister, a może piłkarzyki? Każda z tych gier rozwija wiele ważnych umiejętności, takich jak refleks, koncentracje, spostrzegawczość czy cierpliwość.

Jeśli lubisz sport, to gra w cymbergaja, to naprawdę coś dla Ciebie. Ta gra przypomina hokej, tyle że nie trzeba się tak męczyć. Chodzi o to, żeby wbić krążek do bramki przeciwnika, a kiedy nie jesteś w jego posiadaniu, żeby bronić się przed atakami rywala. Świetna gra, w której musisz szybko reagować a często najlepszą obroną jest atak. To dynamiczna gra dostarczająca wiele emocji. Celem gry jest trafienie do bramki przeciwnika. Tak jak na prawdziwym meczu, wygrywa ten kto strzeli przeciwnikowi więcej bramek!

Można też sprawić by wspólnie spędzone chwile nabrały kolorów. Wyciągnij matę Twistera i sprawdź, kto cieszy się najlepszą formą. Lewa noga na zielonym, prawa ręka na czerwonym! Utrzymaj równowagę, bo gdy upadniesz na matę - przegrywasz! Gra Twister to pełna śmiechu i kolorów zabawa!

A piłkarzyki nazywane również futbolem stołowym to jedna z najbardziej lubianych gier. Gra polegająca na wrzucaniu piłki do bramki przy pomocy specjalnie zaprojektowanych piłkarzy. Każdy z zawodników steruje specjalnymi rączkami i stara się trafić piłkę do bramki przeciwnika. Piłkarzyki to gra, starszych i młodszych!

Wychowawcy świetlic: Maria Piotrowska, Ewa Kalityńska - Rutkowska