Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składa życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim.
Spotkanie wigilijne dzieci z grupy Niezapominajek odbyło się 22 grudnia w miłej i serdecznej atmosferze dzieci uczestniczyły we wspólnym spotkaniu wigilijnym. Na początku każdej wigilii tak i tu dzieci , składały sobie życzenia. Wspólnie spędzony czas upłynął na śpiewaniu znanych kolęd, oraz zabawach o tematyce świątecznej. Jak zawsze można liczyć na rodziców, którzy zadbali o dary na stół. Dzieci miały możliwość obejrzenia Jasełek w wykonaniu dzieci z klasy III f i III a. Dzieci z grupy Niezapominajek nie zapomniały o wszystkich Paniach pracujących w naszej szkole ,które tworzą atmosferę pełną radości i życzliwości dlatego wręczyliśmy naszym Paniom drobne upominki.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku składamy wszystkim najcieplejsze życzenia dobrych, pełnych radości Świąt. Aby Nowy 2018 rok przyniósł same dobre i radosne dni. By można było spełnić największe marzenia, ale przede wszystkim , by nigdy nie zabrakło tego co w życiu najważniejsze - zdrowia, miłości oraz wzajemnej życzliwości.

Składają

Renata Pawłowska

Magdalena Kopeć