Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Marzec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 5

Wczoraj 149

Miesiąc 5956

Wszystkie 40311

7 lutego 2018 r  dzieci z grupy Niezapominajek zorganizowały przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków  mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce przygotowaliśmy  dla nich wiersze , piosenki i inscenizację. Mali artyści z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role.W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.  Wśród aktorów  rolę babcię i dziadka odegrały mamy dzieci : Pani Anna Pietkiewicz i Dorota Futyma, które z dużym przejęciem odtwarzały swoje role. 
Wśród zaproszonych gości były panie z klubu Seniora działającego przy Fundacji Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej "Prawobrzeże". Zaproszeni goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami.  Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości i tu w tym miejscu mogę zacytować fragment wiersza
"Podziękowanie"
Może to mało i zbyt skromnie,
lecz właśnie skromność nam pasuje .
Z całego serca i ogromnie
za wszystko Babciom i Dziadkom dziś dziękuję.
Renata Pawłowska
Mgdalena Kopeć