Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki otrzymały od swoich rodziców niecodzienny prezent. Zwykle to dzieci bawią rodziców przy okazji różnych uroczystości przedszkolnych, tym razem było jednak odwrotnie. Specjalnie dla swoich pociech w czwartek 6 czerwca rodzice wystawili przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”.

Dla dzieci było to niesamowite przeżycie zobaczyć swoich rodziców w bajkowych strojach. Początkowe zdziwienie na twarzach przedszkolaków na widok przebranych rodziców, stopniowo przechodziło w zachwyt i dumę. Rodzice wspaniale wywiązali się z powierzonych im ról, efektem czego były rozpromienione buzie dzieci. Przedszkolaki były zachwycone, na przemian śmiały się i biły brawo.

Bardzo dziękujemy Panią: Izie Aniśko, Izie Cewce, Monice Chmielewskiej, Anecie Dobrowolskiej, Izie Dółkowskiej, Kasi Dziedzic, Agnieszce Puchale, Joasi Kocimskiej, Dorocie Zdanowicz, Panu Piotrowi Wojnowskiemu oraz Państwu Emilii i Karolowi Żyngiel za trud jaki włożyli w przygotowanie przedstawienia, za ich zaangażowanie i poświęcony czas.