Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 41

Wczoraj 257

Miesiąc 3106

Wszystkie 18511

Sukcesy szkolne - kl. 4 - 6

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe

Materiał z konkursów szkolnych i pozaszkolnych został opracowany przez panią Mariolę Hajdukowicz i panią Anitę Sankiewicz


SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs ortograficzny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Gorączka kl. 4 f
Justyna Kida kl. 4 f
Gabriela Hawro kl. 4 g

Konkurs ortograficzny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce

Julia Bachorz kl. 5 h
Kacper Wiśniewski kl. 5 b

Konkurs ortograficzny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Kochanowski kl. 6 b
Natalia Osińska kl. 6 c
Anna Hajdukowicz kl. 6 b

Konkurs dla klas 5 „ Śladami błędów ortograficznych”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Bachul kl. 5 h
Julia Bachorz kl. 5 h
Kamila Kinowska kl. 5 a

Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” dla klas 4-6

1. miejsce

Anna Hajdukowicz. kl. 6 b

Szkolny Konkurs Czytelniczy: List do pana Brzechwy" dla klas 4

1. miejsce

Kornelia Łukojć z kl. 4 f

Konkurs  historyczny dla klas 4 Drzewo genealogiczne mojej rodziny"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Patrycja Zielińska kl. 4 e
Tomasz Stankiewicz kl. 4
Bartek Pacholczyk kl. 4 g
Gabrysia Hawro kl. 4 g

Konkurs  historyczny dla klas 5 Dziedzictwo Starożytności

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Wołkowicz kl. 5 a
Justyna Smolińska kl. 5 f
Anna Tokarska kl. 5 f
Kamila Kinowska kl. 5 a

Konkurs historyczny dla klas 6 Szczecin , moja mała ojczyzna”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Paulina Kowalska kl. 6 a
Anna Figiel kl. 6 b

Konkurs języka niemieckiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Gorączka kl. 4 f
Maciej Czerski kl. 4 f
Kornelia Łukojć kl. 4 f

Konkurs języka niemieckiego dla klas 5

1. miejsce

Julia Bachorz kl. 5 h

Konkurs języka niemieckiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Wachowski kl. 6 b
Anna Kuźminko kl. 6 b
Michał Kochanowski kl. 6 b
Paulina Kowalska kl. 6 a

Konkurs czytania ze zrozumieniem - język niemiecki dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Klaudia Skrzypczak kl. 5d
Anna Tokarska kl. 5 f
Julia Bachorz kl. 5 h

Konkurs języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Łukasz Lompert kl. 4 g
Magdalena Pokusa kl. 4 c
Adam Olkowski kl. 4 d

Konkurs języka angielskiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Natalia Gontarz kl. 5 g
Katarzyna Kozłowska kl. 5 a
Irmina Kuchnowska kl. 5 a

Konkurs języka angielskiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Brożek kl. 6 e
Majka Sanders kl. 6 f
Karolina Wrona kl. 6 f

Konkurs czytania ze zrozumieniem -język angielski dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paweł Nowak kl. 6 d
Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Julia Słabuszewska kl. 6 e

Konkurs matematyczny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Piotr Kus kl. 4 d
Borys Dżaman kl. 4 f
Mateusz Wesołowski kl. 4 d

Konkurs matematyczny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Piotr Okniński kl. 5 c
Kamila Kinowska kl. 5 a
Łukasz Mizgalski kl. 5 g

Konkurs matematyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paweł Nowak kl. 6 d
Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Aleksandra Zych kl. 6b

Konkurs przyrodniczy dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Gabriela Hawro kl. 4 g
Klaudia Lesiak kl. 4 a
Tomasz Drej kl. 4 e

Konkurs przyrodniczy dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Bachorz kl. 5 h
Dawid Kołodziej kl. 5 i
Katarzyna Kozłowska kl. 5 a

Konkurs przyrodniczy dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Brożek kl. 6 e
Paweł Kowerski kl. 6 e
Zuzanna Szmelter kl. 6 d

Konkurs informatyczny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Wojciech Dębowski kl. 5 e
Marcin Nowak kl. 5 f
Grzegorz Wojtczak kl. 5 e

Konkurs informatyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Rafał Stańczyk kl. 6 c
Klaudia Słowakiewicz kl. 6 c
Natalia Nesterowicz kl. 6 b

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs Humanistyczny z elementami Historii i Sztuki pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Laureatka
Etap rejonowy- reprezentacja


Anna Hajdukowicz  kl. 6 b
Sebastian Koper kl. 6 c
Michał Wachowski kl. 6 b
Aleksandra Zych kl. 6 b

Konkurs Przedmiotowy Matematyka z Elementami Przyrody organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Laureat
Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja

Paweł Nowak kl. 6 d
Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Aleksandra Zych kl. 6 b

Konkurs Humanistyczny XIII LO pod patronatem Kuratorium Oświaty

Finalistka
Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja

Anna Hajdukowicz kl. 6 b

Aleksandra Zych kl. 6 b
Zuzanna Schmelter kl. 6 a

VII Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Laureat
Finalistka
Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja



Paweł Nowak kl. 6 d
Paulina Dmitrowska kl. 6 a
Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Rafał Rasiński kl. 6 e
Zuzanna Suszczewicz kl. 5 g
Ola Trojanowska kl. 6 f
Michał Kochanowski kl. 6 b

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Maths in English” organizowany przez SP nr 42 w  Szczecinie

4. miejsce indywidualnie
2. miejsce zespołowo

Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Rafał Rasiński kl. 6 e

XVI Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur  2007”

Wynik bardzo dobry


Wyróżnienia

 

 

 

 

 

Paweł Nowak kl. 6 d
Zuzanna Suszczewicz kl. 5 g
Kornelia Łukojć kl. 4 f
Adam Olkowski kl. 4 d
Maciej Jasicki kl. 4 f
Marcin Łykowski kl. 4 b
Piotr Okniński kl. 5 c
Agnieszka Pieruta kl. 5 g
Julia Bachorz kl. 5 h
Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Filip Pich kl. 6 b
Paulina Dmitrowska kl. 6 a
Aleksandra Zych kl. 6 b

Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo daję

Wyróżnienie

Etap rejonowy – reprezentacja


Aleksandra Zych kl. 6 b
Julia Bachorz kl. 5 h
Paulina Golakiewicz kl. 6 c
Anna Hajdukowicz kl. 6 b
Michał Wachowski kl. 6 b
Pola Woźniakowska kl. 6 c

I Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny organizowany przez SP 74

2. miejsce

Anna Hajdukowicz  kl. 6 b

Konkurs recytatorski organizowany przez Gimnazjum nr 7

Finalistka
Etap rejonowy – reprezentacja

Kinga Imiela kl. 5 b
Zuzanna Marczak kl. 5 g
Julia Bachorz kl. 5 h

Międzyszkolny konkurs „Matematyczne zmagania z przyrodą  „Puszcza, matematyka i ja”

1. miejsce indywidualnie
2. miejsce indywidualnie
1. miejsce zespołowo

Aleksandra Brożek kl. 6 e
Paweł Kowerski kl. 6 e
Aleksandra Brożek kl. 6 e
Paweł Kowerski kl. 6 e

XII edycja konkursu „ Czy znam Szczeciński Park Krajobrazowy"

2. miejsce indywidualnie
5. miejsce indywidualnie
2. miejsce zespołowo


Aleksandra Brożek kl. 6 e
Paweł Kowerski kl. 6 e
Aleksandra Brożek kl. 6 e
Paweł Kowerski kl. 6 e
Sandra Kowalczyk kl. 6 e

Międzyszkolny Konkurs Poezji Marynistycznej

3. miejsce

Gabriela Hawro kl. 4 g

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego” Olimpus”

Laureat

Klaudia Skrzypczak kl. 5 d

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Olimpus”

Laureatka

Anna Hajdukowicz kl. 6 b

Konkurs języka niemieckiego „Der, die, das”

Finalista
Finalista

Michał Wachowski kl. 6 b
Michał Kochanowski kl. 6 b

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Języki obce otwierają nam drzwi do Europy”

Laureatka

Aleksandra Zych kl. 6 b

VII Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

2. miejsce
w kategorii kl. 4-6
Finaliści


Kinga Imiela kl. 5 b
Adrian Potrzebowski kl. 4 d
Konrad Potrzebowski kl. 4 d
Kamila Kinowska kl. 5 a
Sandra Moder kl. 5 a

I Miejski Konkurs na Kartkę i Życzenia Bożonarodzeniowe organizowany przez Gimnazjum nr 34

1. miejsce
2. miejsce

Kinga Imiela kl. 5 b
Anna Hajdukowicz kl. 6 b

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Etap rejonowy – reprezentacja

Paweł Kowerski kl. 6 e
Sandra Gawrońska kl. 6 e

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

3. miejsce
Etap rejonowy – reprezentacja

Arkadiusz Wasilewski kl. 6 e
Aleksandra Brożek kl. 6 e
Michalina Jędrasik kl. 6 e

Konkurs literacki „ Namaluj, wyśpiewaj bezpieczny świat”, organizowany przez KM Policji w Szczecinie

Etap rejonowy – reprezentacja

Julia Bachorz  kl. 5 h
Irmina Kuchnowska  kl. 5 a
Zuzanna Marczak  kl. 

Konkurs literacki „Na pływackim Parnasie”

Etap rejonowy – reprezentacja

Gabriela Hawro kl. 4 g

Przegląd piosenki morskiej

Etap rejonowy

Zespół  „ Wesołe  Nutki”

Przegląd piosenki dziecięcej

Wyróżnienie

Magdalena Pawlukiewicz kl. 4

SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

DZIEWCZĘTA

Sztafety Lekkoatletyczne - klasy 4

3. miejsce

 

Indywidualny 3-bój LA - klasy 5

2. miejsce

 

Liga biegowa

1. miejsce

 

Wojewódzki Czwórbój LA na 60 m
                                     na 600 m

2. miejsce

 3. miejsce

 

Miejski Czwórbój LA - klasy 6

1. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Ręcznej - klasy 6
                                                             klasy 5

1. miejsce
3. miejsce

 

Mistrzostwa Województwa w  Piłce Ręcznej - klasy  6

2. miejsce

 

CHŁOPCY

Sztafety Lekkoatletyczne - Klasy 4

2. miejsce

 

Indywidualne biegi przełajowe

1., 2., 6. i 8. miejsce

 

Indywidualny 3-bój LA - Klasy 5

4. miejsce

 

Liga biegowa

1. miejsce

 

Miejski Czwórbój LA - Klasy 6

1. miejsce

 

Czwartki lekkoatletyczne

Awans do Finału Krajowego
w Warszawie

 

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Ręcznej - klasy 6

1. miejsce

 

Mistrzostwa Województwa w  Piłce Ręcznej - klasy  6

3. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Buku - klasy 5

2. miejsce

 

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej w Mielnie - klasy 5

3. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej na Trawie - klasa 5
                                                                   klasa 6

1. miejsce
3. miejsce

 

Regionalny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marka Wielgusa

2. miejsce

 

Turniej Piłki Nożnej w Policach

3. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Piłce Nożnej

5. miejsce