Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 51

Wczoraj 323

Miesiąc 3731

Wszystkie 3731

Sukcesy szkolne - kl. 4 - 6

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe

Materiał z konkursów szkolnych i pozaszkolnych został opracowany przez panią Mariolę Hajdukowicz i panią Anitę Sankiewicz


SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs ortograficzny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Justyna Woźniak kl. 4 a
Paweł Gieroń kl. 4 c
Weronika Rusinowicz kl. 4 a

Konkurs ortograficzny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paweł Żołądek kl. 5 d
Anna Markiewicz kl. 5 f
Marta Kinowska kl. 5 a

Konkurs ortograficzny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Joanna Knasińska kl. 6 b
Krzysztof Czepulonis kl. 6 a
Anna Pałamar kl. 6 f

Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” dla klas 4-6

Laureat

Joanna Knasińska kl. 6 b

Szkolny Konkurs: „Świat baśni i legend” dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce



Weronika Rusinowicz kl. 4 a
Paulina Czaplińska kl. 4 e
Oskar Jakowlew kl. 4 b
Michał Janyst kl. 4 b
Kamila Kuźniar kl. 4 e
Filip Rybak kl. 4 e

Szkolny Konkurs: „Z lekturami za pan brat” dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kinga Kowalczyk kl. 5 f
Natalia Dzierzęcka kl. 5 f
Piotr Szlendak kl. 5 f
Michał Rudzki kl. 5 c

Szkolny Konkurs:„ Korzystamy z różnych źródeł informacji”dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Sara Białek kl. 6 b
Gabriela Matuszczak kl. 6 b
Wiktoria Hruświcka kl. 6 g

Konkurs  historyczny dla klas 4 „ Historia mojej rodziny – drzewo genealogiczne”

1. miejsce
Wyróżnienia



Patrycja Mazur kl. 4 a
Dorota Jarocka kl. 4 d
Małgorzata Goszka kl. 4
Mateusz Białek kl.
Kamila Kuźniar kl. 4 e

Konkurs  historyczny dla klas 5 „Co zawdzięczamy starożytności?”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Ewa Kosecka kl. 5 d
Magdalena Drozdek kl. 5 e
Sara Zielińska kl. 5 b

Konkurs  historyczny dla klas 6 „Moja mała ojczyzna – Prawobrzeże”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Oliwia Kuźma kl. 6 f
Sebastian Wawrzyniak kl. 6 a
Mateusz Wąsowski kl. 6 d

Konkurs języka niemieckiego dla klas 4-5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kinga Kowalczyk kl. 5 f
Emine Guler kl. 5 f
Patryk Pęciak kl. 5 b

Konkurs języka niemieckiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Michał Rudzik kl. 6 d
Joanna Knasińska kl. 6 b
Marta Łomniak kl. 6 g
Bartosz Wawrzonek kl. 6 b

Konkurs języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Rusinowicz kl. 4 a
Kajetan Pojałowski kl. 4 b
Natasza Wywijas kl. 4 d

Konkurs języka angielskiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Szymon Krawczyński kl. 5 c
Natalia Dyjak kl. 5 d
Patryk Mejza kl. 5 c

Konkurs recytatorski z j. angielskiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kacper Drozdek kl. 5 c
Magdalena Drozdek kl. 5 d
Paula Łojewska kl. 5 a

Konkurs czytania ze zrozumieniem -język angielski dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Krzysztof Sitko kl. 6 f
Piotr Lisowski kl. 6 f
Szymon Wiszowaty kl. 6 a
Michał Konieczny kl. 6 g

Konkurs „ Moje portfolio językowe” – j. angielski

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Kaczyńska kl. 6 f
Marta Drożniewska kl. 6 g
Syntia Ilkiewicz kl. 6 g

Konkurs matematyczno - przyrodniczy dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Łukasz Herbut kl. 4 f
Dorota Jarocka kl. 4 d
Paweł Gieroń kl. 4 c

Konkurs matematyczno - przyrodniczy dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Piotr Szlendak kl. 5 f
Kacper Drozdek kl. 5 c
Magda Drozdek kl. 5 e
Sara Zielińska kl. 5 b

Konkurs matematyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Krzysztof Czepulonis kl. 6 a
Mateusz Kulpa kl. 6 d
Mateusz Wąsowski kl. 6 a

Konkurs przyrodniczy dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mateusz Kulpa kl. 6 d
Mateusz Janusz kl. 6 d
Joanna Knasińska kl. 6 b

Konkurs informatyczny dla klas 4„Graficzny projekt kartki świątecznej”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Natasza Spaczyńska kl. 4 e
Paulina Czaplińska kl. 4 e
Wiktoria Kasielska kl. 4 c

Konkurs informatyczny dla klas 5„Graficzny projekt kartki świątecznej”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Pawlewska kl. 5 e
Kinga Kęska kl. 5 g
Hanna Zych kl. 5 g

Konkurs informatyczny dla klas 6 „Graficzny projekt kartki świątecznej”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Bydołek kl. 6 c
Dominika Kwaśny kl. 6 g
Kinga Jurczyk kl. 6 d

Konkurs Wiedzy Biblijnej dla kl. 4- Ewangelia św. Mateusza

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Markiewicz kl. 5 f
Marcin Machałowski kl. 5 f
Dagmara Szymańska kl. 4 c

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paweł Gieroń kl. 4 c
Paulina Kubiak kl. 4 c
Adam Grabowski kl. 4 c
Jan Popek kl. 4 b

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Artur Rawa kl. 5 c
Jakub Skóra kl. 5 c
Kinga Kowalczyk kl. 5 f
Patryk Mejza kl. 5 c

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

IV Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo daję”

Etap rejonowy – reprezentacja

Krzysztof Czepulonis kl. 6 a
Joanna Knasińska kl. 6 b
Mateusz Kulpa kl. 6 d
Gabriela Matuszczak kl. 6  b
Agata Parylak kl. 6 f
Mateusz Wąsowski kl. 6 d

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii organizowany  przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Etap rejonowy – reprezentacja

Joanna Knasińska kl. 6 b
Milena Łapińska kl. 6 b
Kinga Jurczyk kl. 6 d
Mikołaj Marczak kl. 6 d

Konkurs Matematyki z Elementami Przyrody organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Finaliści

Piotr Pliszka kl. 5 g
Mateusz Kulpa kl. 6 d
Krzysztof Czepulonis kl. 6 a
Mateusz Wąsowski kl. 6 a

IX Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja

Milena Łapińska kl. 6 b
Anna Kaczyńska kl. 6 f

I Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Etap rejonowy- reprezentacja

Arkadiusz Olewnik kl.
Mikołaj Marczak kl. 6 d
Anna Kaczyńska kl. 6 f
Mateusz Kulpa kl. 6 d

X Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Laureat
Finalista
Etap rejonowy- reprezentacja



Mateusz Kulpa kl. 6 d
Piotr Pliszka kl. 5 g
Krzysztof Czepulonis kl. 6 a
Mateusz Wąsowski kl. 6 a
Kacper Drozdek kl. 5 c
Sara Białek kl. 6 b

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Laureat
Finalista
Etap rejonowy- reprezentacja


Piotr Lisowski kl. 6 f
Michał Konieczny kl. 6 g
Bartosz Wawrzonek kl. 6 b
Krzysztof Sitko kl. 6 f
Wiktoria Animucka kl. 6

XIX Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur  2010”

wynik bardzo dobry
wyróżnienie






Mateusz Kulpa kl. 6 d
Marcin Gieroń
Kamil Palczyński
Agnieszka Ucińska
Leszek Miltyk
Paweł Gieroń kl. 4 b
Dorota Jarocka kl. 4 d
Paulina Czaplińska kl. 4 e

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek”

wynik bardzo dobry

Katarzyna Malicka
Klara Skrzypczak
Julia Szynkiewicz
Błażej Orzechowski
Kamil Dorosławski
Malwina Kulaga

Ogólnopolski konkurs wiedzy o przemianach demokratycznych
w Europie Wschodniej „ Zaczęło się w Polsce”

Laureat 1.miejsce w Polsce
reprezentacja

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz Wąsowski kl. 6 a
Weronika Jocz kl.
Krzysztof Czepulonis kl. 6 a
Oliwia Kuźma kl.
Anna Pałamar kl. 6 f
Klaudia Kasperowicz kl. 6 f
Anna Kaczyńska kl. 6 f
Bastian Tyrko kl. 6 f
Agata Parylak kl. 6 f
Piotr Lisowski kl. 6 f
Małgorzata Pietrasz kl. 6 f
Michał Konieczny kl. 6 g
Łukasz Herbut kl. 5 f
Dagmara Kobylińska kl. 6 f
Aleksandra Grygorowicz kl. 6 a
Natalia Garbaciak kl.

Ogólnopolski konkurs humanistyczny „ALFIK 2009”

6. miejsce w województwie
reprezentacja
klasy 4



klasy 5








klasy 6










Sara Białek kl. 6 b

Weronika Rusinowicz kl. 4 a
Kajetan Pojałowski kl. 4 b
Paweł Gieroń kl. 4 c
Magdalena Stańczyk kl. 4 f
Aleksandra Majewska kl. 5 b
Patryk Mejza kl. 5 c
Aleksandra Czepulonis kl. 5 d
Natalia Dyjak kl. 5 d
Adrianna Grodek kl. 5 d
Magdalena Drozdek kl. 5 e
Magdalena Matuszewska kl. 5 e
Kinga Kęska kl. 5 g
Hanna Zych kl. 5 g
Krzysztof Czepulonis kl. 6 a
Alicja Ambroziak kl. 6 b
Joanna Knasińska kl. 6 b
Gabriela Matuszczak kl. 6 b
Filip Miernik kl. 6 b
Bartosz Wawrzonek kl. 6 b
Mikołaj Marczak kl. 6 d
Anna Kaczyńska kl. 6 f
Dagmara Kobylińska kl. 6 f
Anna Pałamar kl. 6 f
Agata Parylak kl. 6 f

Ogólnopolski konkurs języka polskiego „OLIMPUS”

klasa 4







klasa 5
klasa 6

Weronika Rusinowicz kl. 4 a
Filip Rybak kl. 4 e
Kajetan Pojałowski kl. 4 b
Natalia Herc kl. 4 e
Marcelina Bodnar kl. 4 e
Kamila Kuźniar kl. 4 e
Natalia Bączyk kl. 4 a
Natalia Sieradzka kl. 4 a
Aleksandra Czepulonis kl. 5 d
Joanna Knasińska kl. 6 b

Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny 2009”

Laureat 2-go miejsca w województwie i 18.  w kraju
Szkolni laureaci


 

Piotr Pliszka kl.5 g
kl. 3 Marcin Gieroń  (89 pkt.)
kl. 4 Paweł Gieroń (102,5 pkt.) kl. 4c
kl. 5 Jakub Sikora (110 pkt.) kl. 5 c
kl. 6 Krzysztof Czepulonis (116,25 pkt.) kl. 6 a

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Olimpus”

laureat

Patryk Pęciak kl. 5 b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ Olimpus”

reprezentacja

Piotr Lisowski kl. 6 f
Jan Jarmołowicz kl.5 f
Bartosz Wawrzonek kl. 6 b
Krzysztof Sitko kl. 6 f
Anna Kaczyńska kl. 6 f
Szymon Wiszowaty kl.6 a
Weronika Rusinowicz kl. 4 a
Michał Konieczny kl. 6 g
Paweł Gieroń kl. 4 c

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego „Der, die, das- Kenner”

Etap rejonowy- reprezentacja

Bartosz Wawrzonek kl. 6 b
Michał Rudzik kl. 6 b
Gabriela Matuszczak kl. 6 b

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum „Sapientia”

1. miejsce
5. miejsce
Etap rejonowy – reprezentacja

Piotr Lisowski kl. 6 f
Michał Konieczny kl. 6 g
Krzysztof Sitko kl. 6 f

Miejski Konkurs na Najciekawszą Turystycznie Szkołę organizowany przez Wydział Oświaty Urzędu Miejskiego i Pałac Młodzieży w Szczecinie

2.miejsce

SKKT

X Festiwal Piosenki  Bożonarodzeniowej

Etap rejonowy – reprezentacja
- soliści

- zespoły (duety)

Aleksandra Czepulonis kl. 5 a
Agata Parylak kl. 6 f
Adrianna Turska kl. 6 d
zespół z klasy 5 a
zespół z klasy 5 e

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej organizowany przez SP nr 68 w Szczecinie

Etap rejonowy – reprezentacja
- soliści

Natalia Szymczyk kl.
Weronika Pawlewska kl.

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Szczeciński Parnas” dla klas 4-6

Etap rejonowy- reprezentacja

Weronika Rusinowicz  kl. 4 a
Karolina Wierzbicka  kl. 4 a

Międzyszkolny konkurs krasomówczy „Poznaj moje hobby” dla klas 4-6 organizowany przez Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I stopnia w Szczecinie

2. miejsce
3. miejsce

Mikołaj Marczak kl. 6 d
Kacper Drozdek kl. 5 c

X Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych miasta Szczecina organizowany przez SP nr 61 w Szczecinie

3.miejsce
reprezentacja

Marta Łomniak kl. 6 g
Michał Rudzik kl. 6 d

Przyrodnicze "triki" matematyki i informatyki konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Podstawowych nr 2 w Szczecinie

2. miejsce zespołowo
4. miejsce


Paweł Gieroń kl. 4 c
Paulina Czaplińska kl. 4 e
Kamila Kuźniar kl. 4 e
Paweł Pliszka kl. 5 g

XV edycja konkursu wiedzy o Szczecińskim Parku Krajobrazowym „Puszcza Bukowa”

Etap rejonowy- reprezentacja

 

Święto Latawca organizowane przez spółdzielnię "Społem" oraz "Aeroklub Szczeciński"

1. miejsce
3.miejsce

Radosław Winiarski
Wioletta Tobolewska

Międzyszkolny konkurs plastyczny „ Piękno Puszczy Bukowej”

3. miejsce
wyróżnienie

Sara Bonecka kl. 4 f
Jakub Sikora kl. 5 c

Konkurs plastyczny „Opieka, szacunek i miłość wobec zwierząt"

Etap rejonowy- reprezentacja

Aleksandra Sawicka kl. 5 g
Marta Jakubcewicz kl. 5 g
Milena Łapińska kl. 6 b

Międzyszkolny konkurs plastyczny „ Barwy jesieni”

Klasy 4 - 2. miejsce
Klasy 6 - 1. miejsce
              2. miejsce
              3. miejsce
              wyróżnienie

Klaudia Abram kl. 4 f
Marta Drożniewska kl. 6 g
Joanna Knasińska kl. 6 b
Dominika Kwaśny kl. 6 g
Klaudia Olszewska kl. 6 d

Konkurs plastyczny „ Miasto przyszłości”

reprezentacja

Paulina Czaplińska kl. 4 e
Kinga Kowalczyk kl. 5 f
Dorota Jarocka kl. 4 d
Emine Guler kl. 5 f
Jan Popek kl. 4 b
Martyna Kubicka kl. 5 g
Anna Markiewicz kl. 5 f
Klaudia Bartosik kl. 5 f
Paulina Nowak kl. 4 d
Kajetan Pojałowski kl. 4 b
Oskar Jakowlew kl. 4 b

XX Międzynarodowy Festiwal Twórczości Plastycznej„ Inspirowane muzyką Chopina”

reprezentacja
klasy 4










klasy 5


klasy 6


Karol Kubisiak kl. 4 b
Sebastian Smoliński kl. 4 b
Jan Popek kl. 4 b
Damian Kraczkowski kl. 4 b
Magdalena Stańczyk kl. 4 d
Weronika Wardęcka kl. 4 e
Natasza Spaczyńska kl. 4 e
Julia Sitarek kl. 4 e
Magdalena Bogucka kl. 4 e
Paulina Czaplińska kl. 4 e
Klaudia Abram kl. 4 f
Klaudia Bartosik kl. 5 f
Adrianna Górzyńska kl. 5 d
Natalia Jaworowska kl. 5 d
Sara Zielińska kl. 5 b
Kinga Muchowska kl. 6 f

Miejski Konkurs „Moje miasto Szczecin”

reprezentacja

Marika Zawadzka kl. 4 d
Magdalena Bant kl. 4 d
Klaudia Bartosik kl.5 f
Piotr Szlendak kl. 5 f
Alicja Szczudlińska kl. 5 f
Maciej Luberadzki kl. 5 g
Emine Guler kl. 5 f
Kinga Kowalczyk kl. 5 f
Kinga Muchowska kl. 6 f

Wojewódzki konkurs fotograficzny, rysunkowy i malarski” „ Piękno przyrody i architektury Szczecina oraz najbliższej okolicy

wyróżnienie

Joanna Knasińska kl. 6 b

Międzynarodowe Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży- Toruń 2010

 

reprezentacja

Ewa Krzywicka kl. 4 a
Mateusz Zieliński kl. 4 a
Sylwia Szyszłow kl. 5 a
Emilia Poborczyk kl. 5 a
Piotr Szlendak kl. 5 f
Sara Bonecka kl. 4 f
Magdalena Bant kl. 4 d
Małgorzata Goszka kl. 4 d

Konkurs plastyczny „Opieka, szacunek i miłość wobec zwierząt”

Etap rejonowy- reprezentacja

Aleksandra Sawicka kl. 5 g
Marta Jakubcewicz kl. 5 g
Milena Łapińska kl. 6 b

SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

DZIEWCZĘTA

Liga biegowa

1. i 2. miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

3. miejsce

 

Dzień Sztafet

1. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej
klasy 5 -6
klasa 4

1. miejsce
3. miejsce

 

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Ręcznej kl. 6
klasa 4
Mistrzostwa Polski w PR

1. miejsce
4. miejsce
10. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina i Województwa Zachodniopomorskiego w Czwórboju LA

1. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej na Trawie  - kl. 5 i 6

1. miejsce

 

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej
Kl. 4
Kl. 5
Kl. 6


3. miejsce
1. miejsce
1. miejsce

 

CHŁOPCY

Mistrzostwa Województwa w PR  kl. 5

2. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej PR - Mielno

5. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej
kl. 5
kl. 6

3. miejsce
1. miejsce

 

Mistrzostwa Województwa w Turnieju  Piłki Ręcznej - kl. 5

2. miejsce

 

Liga Biegowa

1. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Drużynowym 4 – boju LA

1. miejsce

 

Mistrzostwa Województwa w Drużynowym  4 – boju LA

1. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w 3 – boju LA

5. miejsce

 

XV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Szczecina w SP 37
Kl. 5
Kl. 6



3. miejsce
3. miejsce

 

Halowy Turniej Pogoń Prawobrzeże Cup

1. miejsce

 

Turniej PN o Puchar Prezydenta Stargardu Szczecińskiego

1. miejsce

 

Turniej „Orlik 2012” w SP 65 w Szczecinie

2. miejsce

 

Mini Mistrzostwa Świata w PN kl.4

5. miejsce

 

Halowy turniej „ Lwy Gdańskie”

10. miejsce

 

Chemik Police Cup

2. miejsce

 

Pomerania Cup

3. miejsce

 

Hutnik Szczecin Cup

3. miejsce

 

Międzynarodowy Turniej PN w Sopocie

11. miejsce na 32 zespoły

 

Rozgrywki szkolne dla kl. 6 w Szczecinie

5. miejsce

 

Rozgrywki klubowe trampkarzy starszych

7. miejsce