Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 204

Wczoraj 161

Miesiąc 4906

Wszystkie 4906

Konkursy szkolne - kl. 1 - 3

Konkursy szkolne - kl. 4 - 6

Konkursy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE - kl. 1 - 3

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs plastyczny dla klas I - III pt. „Wspomnienia z wakacji”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Karina Sargsyan kl. 3 b
Alicja Kulesza kl. 3 a
Hanna Sitarek kl. 1 d

Konkurs plastyczny dla klas I pt. "W gabinecie lekarskim"

1. miejsce

2.miejsce

3.miejsce

Wiktoria Laskowska kl. 1 d
Mateusz Abram kl. 1 g
Oliwia Kacprzak kl. 1 d
Iza Włodarczyk kl. 1 a
Zosia Paczkowska kl. 1 b

Konkurs recytatorski dla klas I pt. "Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima"

1. miejsce
2. miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie

Julia Szamburska kl. 1 a
Adriana Ślipek kl. 1 d
Mateusz Abram kl. 1 g
Krzysztof Filisiński kl. 1 e

Konkurs dla klas I pt. "Postacie z bajek"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

klasa 1 a
klasa 1 g
klasy: 1 c oraz 1 d

Konkurs czytelniczy dla klas III "Mistrz czytania ze zrozumieniem"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Żaklina Krakowska kl. 3 g
Natalia Lis kl. 3 f, Ola Mituła kl. 3 a
Łukasz Lipok kl. 3 e

Konkurs recytatorski dla klas II i III

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Maja Krzemień kl. 2 g
Julita Hanc kl. 2 c
Julia Filocha kl. 2 e

Konkurs plastyczny "Moje morze - impresje morskie"

1. miejsce


2. miejsce
3. miejsce

Fabian Mokros kl. 2 d
Natalia Nowacka kl. 1 d
Zuzanna Stolarska kl. 2 f
Oliwia Kacprzak kl. 1 d
Natalia Popławska kl. 2 c
Wiktoria Wdowiak kl. 2 f

Konkurs dla klas III "Językowe Potyczki"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

klasa 3 b
klasa 3 c
klasa 3 d

Konkurs dla klas III "Spelling - głoskowanie"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Natalia Lis
Julia Orłowska
Jakub Grabowski

Konkurs matematyczny "Mistrz Matematyki" dla klas I i II
klasy pierwsze

klasy drugie


1. miejsce

2. miejsce

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Agata Krzemień kl. 1 b
Dominik Hryczyński kl. 1 b
Sara Wilczewska kl. 1 b

Maja Krzemień kl. 2 e
Oskar Sybis kl. 2 c
Michał Tomf kl. 2 f

Konkurs plastyczny "Nasza Szkoła i morze"

1. miejsce
2. miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie

Wiktor Piwowarski kl. 2 d
Zuzanna Drożniewska kl. 3 e
Ewelina Pawlak kl. 3 c
Oliwia Kacprzak kl. 1 d

Konkurs o bezpieczeństwie dla klas drugich "Baw się i bądź bezpieczny"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

klasa 2 c
klasa 2 e
klasa 2 g

Konkurs o bezpieczeństwie dla klas trzecich "Baw się i bądź bezpieczny"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

klasa 3 c
klasa 3 e i 3 f
klas 3 b i 3 g

Konkurs plastyczny na plakat reklamujący naszą szkolną bibliotekę

wyróżnienia

Roksana Kociszewska kl. 2 c
Oliwia Kumor kl. 1 d
Natalia Nowakowska kl. 2 c
Nina Witkowska kl. 2 c
Oliwia Stępień kl. 2 c

Konkurs czytelniczy dla klas 3 „Czy można zaprzyjaźnić się z dziećmi z Bullerbyn?”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Mituła kl. 3 a
Hanna Kowalewska kl. 3 f
Natalia Lis kl. 3 f

Konkurs Informatyczny Klas Trzecich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Joanna Kraus kl. 3 a
Dominika Jurczyk kl. 3 b
Aleksandra Kuchnowska kl. 3 a

SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

Konkurs Tytuł Uczeń

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas 6

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Dorota Jarocka kl. 6 d
Paweł Gieroń kl. 6 b
Michał Herka kl. 6 e

Szkolne eliminacje do XII Konkursu Matematycznego pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowanego dla uczniów szkół podstawowych przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

reprezentacja

Dorota Jarocka kl. 6 d
Paweł Gieroń kl. 6 b
Michał Herka kl. 6 e
Jan Popek kl. 6 b
Michał Maziarz kl. 6 d
Paulina Czaplińska kl. 6 e
Kamila Kuźniar kl. 6 e
Mateusz Dąbek kl. 6 e

Konkurs ortograficzny klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Miernik  kl. 4 a
Amelia Witkowska kl. 4 a
Martyna Plust kl. 4 a

Konkurs ortograficzny klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Sandra Pawelec kl. 5 f
Piotr Skotnicki  kl. 5 b
Julia Wróblewska kl. 5 a

Konkurs ortograficzny klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Paweł Gieroń kl.  6 b
Ewa Krzywicka kl. 6 a
Weronika Rusinowicz kl. 6 a

Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” dla klas 4-6

laureat

Paweł Gieroń kl. 6 b

Szkolny konkurs recytatorski dla klas 4-6

reprezentacja

Tasija Mangudis kl. 4 a
Klara Skrzypczak kl. 4 b
Bartosz Wocial kl. 5 d

Konkurs historyczny dla klas 4 " Rozpoczynamy przygodę z historią"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Zuzanna Brzezińska kl. 4 b
Mikołaj Jabłoński kl. 4 a
Klara Skrzypczak kl. 4 b

Konkurs historyczny dla klas 5 " Mitologia grecka"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Daniel Marczak kl. 5 d
Marcin Etmański kl. 5 a
Filip Ossowski kl. 5 d

Konkurs historyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Kamila Kuźniar kl. 6 e
Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Jan Popek kl. 6 b
Mateusz Dąbek kl. 6 e

Konkurs Poezji Marynistycznej

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Łukasz Szczerbiński kl. 5 a
Oliwia Rodak kl. 6 c
Jakub Krzos kl. 5 a

Konkurs czytelniczy dla klas 4 "Świat baśni i legend. Życie i twórczość H. Ch. Andersena”

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Mikołaj Jabłoński kl. 4 a
Kamila Wirtel kl. 4 a
Anna Ostafijczyk kl. 4 d

Konkurs czytelniczy dla klas 5 "Czy znasz swoje lektury?”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Jakub Marcinkowski kl. 5 a
Karolina Popiołek kl. 5 f
Mateusz Klimek kl. 5 f

Konkurs czytelniczy dla klas 6 "Korzystamy z różnych źródeł informacji"

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Ewa Krzywicka kl. 6 a
Mateusz Dąbek kl. 6 e
Kamila Kuźniar kl. 6 e

Konkurs języka niemieckiego dla klas 4 -6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Oliwier Czyżewski kl. 4 b
Patrycja Kaczor kl. 4 b
Victor Sochaczewski kl. 5f

Konkurs języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Wiktoria Marczak kl. 4 a
Bartosz Grycner kl. 4 c
Oliwier Czyżewski kl. 4 b

Konkurs języka angielskiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Patrycja Niedośmiałek kl. 5 f
Patrycja Ilcewicz kl. 5 b
Julia Wróblewska kl. 5 a

Konkurs języka angielskiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Jan Popek kl. 6 b
Ewa Krzywicka kl. 6 a
Angelika Pliżga kl.6 f

Konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Klara Skrzypczak kl. 4 b
Mikołaj Jabłoński kl. 4 a
Hanna Ostręga kl.

Konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kamila Kuźniar kl. 6 e
Natalia Sikorska kl. 6
Mateusz Dąbek kl.6 e

Konkurs na plakat o kraju anglojęzycznym dla klas 1-6

1. miejsce



2. miejsce

3. miejsce

Kamila Trzaska  kl. 3 a
Ola Kuchnowska kl. 3 a
Maria Majcher kl. 3 a
Marta Nowicka kl. 3 a
Kamila Kuźniar kl. 6 e
Julia Sitarek kl. 6 e
Aleksandra Kozera kl. 6 c

Konkurs na plakat o kraju niemieckojęzycznym

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Patrik Brasławski kl. 4 b
Elżbieta Łobacz kl. 4 b
Zuzanna Brzezińska  kl. 4 b
Michał Wyglądacz kl. 4 b
Kuba Melinger kl. 4 b

Konkurs plastyczny” Co kocham z Hiszpanii najbardziej”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Karolina Kupińska kl. 4 c
Kleopatra Majewska kl. 4 c
Wiktoria Kopczyńska kl. 4 c

Konkurs plastyczny na plakat reklamujący naszą szkolną bibliotekę

wyróżnienia

Gracjan Gaziński kl. 4 e
Mateusz Piwko kl. 5 d
Jakub Musiał kl. 4 d
Oliwia Zamiela kl. 4 e
Adam Cichowicz kl. 4 e

Konkurs recytatorski " Cztery pory roku - wiosna" dla klas 4- 6

 

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Kamila Kuźniar kl. 6 e
Klara Skrzypczak kl. 4 b

 Konkurs Informatyczny "Grafika Wielkanocna"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

1. miejsce

2. miejsce
3. miejsce

Milena Kolasińska, Laura Dobrowolska kl. 4 f
Julia Kaczmarek, Wiktoria Bogusz kl. 4 b
Aleksandra Kobiak, Alicja Herbut kl. 4 f

Alicja Gil, Wiktoria Nocoń kl. 5 a
Marcel Pytel kl. 5 f
Katarzyna Zientara, Kinga Radoń kl. 5 a

Ewa Krzywicka, Weronika Rusinowicz kl. 6 a
Paulina Czaplińska kl. 6 e
Sara Bonecka, Angelika Pliżga kl. 6 f

Konkurs Przyrodniczy dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce

Łukasz Herbut kl. 6 f
Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Adam Grabowski kl. 6 c

Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy dla klas 5

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce

Marcin Gieroń kl. 5 c
Agnieszka Ucińska kl. 5 a
Mateusz Klimek kl. 5 f

Konkurs Przyrodniczy klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Klara Skrzypczak kl. 4 b
Mikołaj Jabłoński kl. 4 a
Zuzanna Brzezińska kl. 4 b

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Laureatka
Finalistka
Etap rejonowy - reprezentacja

Paulina Czaplińska kl. 6 e
Dorota Jarocka kl. 6 d
Ewa Krzywicka kl. 6 a
Weronika Rusinowicz kl. 6 a

XI Konkurs Humanistyczny pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowany dla uczniów szkół podstawowych przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Finalistka
Finalistka
reprezentacja

Dorota Jarocka kl. 6 d
Paulina Czaplińska kl. 6 e
Ewa Krzywicka kl. 6 a
Kamila Kuźniar kl. 6 e

IV Konkurs Historyczny pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowany dla uczniów szkół podstawowych przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

Finalista
Finalistka
reprezentacja

Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Kamila Kuźniar kl. 6 e
Ewa Krzywicka kl. 6 a

III Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowany dla uczniów szkół podstawowych przez XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

reprezentacja

Ewa Krzywicka kl. 6 a
Jan Popek kl. 6 b
Paweł Gieroń kl.  6 b

Konkurs recytatorski "Szczeciński Parnas"

2. miejsce
reprezentacja

Bartosz Wocial kl. 5 d
Julia Czapiewska kl. 4 b

III Szczecińska Edycja Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł" - konkursy ogólnopolskie

wyróżnienie w konkursie
"Biegnijmy razem"

Aleksandra Majewska kl. 2 c

wyróżnienie w konkursie
"Rosnę - myślę - dbam"

Agata Pawluś kl. 2 d
Wiktor Piwowarski kl. 2 d

Miejski konkurs na "Najciekawszą turystycznie szkołę"

3. miejsce

SKKT

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody

Etap rejonowy - reprezentacja

Łukasz Herbut kl. 6 a
Michał Herka kl. 6 e
Ewa Krzywicka kl. 6 a
Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Jan Popek kl. 6 b
Weronika Rusinowicz kl. 6 a

III Międzyszkolny Turniej Marynistyczny "Każdy może kochać morze"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Szkoła Podstawowa nr 37
Szkoła Podstawowa nr 56
Szkoła Podstawowa nr 5

XIV edycja Konkursu na "Najaktywniejsze Szkolne Koło Turystyczno - Krajoznawcze" w roku szkolnym 2010/2011

5. miejsce

SKKT

I Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Techniczny "Witraż
bożonarodzeniowy" organizowany przez SP nr 41 w Szczecinie

2.miejsce
wyróżnienie

Sandra Kamińska kl. 6 a
Karolina Wierzbicka kl. 6 a
Kamila Kuźniar kl. 6 e

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Remiz nadwodny budowniczy”

reprezentacja

Hanna Stańczyk kl. 5 f
Julia Grifka kl. 4 a
Wiktoria Pełka kl. 4 a

Ogólnopolska wystawa dla grafików " Pszczoła w exlibrisie"

 

reprezentacja

Wiktoria Pełka kl. 4 a linoryt
Patrycja Kaczor kl. 4 b
Patryk Sobolewski kl. 4 c
Wiktoria Kopczyńska kl. 4 c
Karina Duniecka kl. 6 a
Julia Czapiewska kl. 4 b gipsoryt

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na Kartkę i Życzenia
Bożonarodzeniowe organizowany przez Gimnazjum nr 34 w Szczecinie

laureatka
reprezentacja

Kamila Wirtel  kl. 4 a
Mateusz Klimek kl. 5 f
Weronika Piecyk kl. 4 c

Międzyszkolny konkurs na najciekawszy stroik bożonarodzeniowy
organizowany przez SP nr 56 w Szczecinie oraz Radę Osiedla Śródmieście – Północ.

 

reprezentacja

Wiktoria Kopczyńska kl. 4 c
Daria Sobolewska kl. 4 c
Patryk Sobolewski kl. 4 c
Zuzanna Fimińska kl. 4 c
Julia Manowiecka kl. 5 d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "EURO 2012 w oczach dziecka"

1. miejsce
2. miejsce

Natalia Popławska kl. 2 c
Wiktoria Laskowska kl. 1 d

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik 2011"

wynik bdb
wynik bdb
wynik bdb
wynik bdb
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry

Dominika Jurczyk kl. 3 b
Jakub Kolasiński kl. 3 a
Paweł Gieroń kl. 6 b
Michał Maziarz kl. 6 d
Błażej Orzechowski kl. 4 f
Mateusz Klimek kl. 5 f
Marcin Gieroń kl. 5 c
Dorota Jarocka kl. 6 d

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny " Alfik 2011"

wynik bdb
wynik bdb
wynik bdb
wynik bdb
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry

Agata Kulpa kl. 5 b
Paulina Czaplińska kl. 6 e
Kamil Dorosławski kl. 4 d
Dorota Jarocka kl. 6 d
Aleksandra Kuchnowska kl. 3 a
Paulina Pruszyńska kl. 3 a
Weronika Fiedorowicz kl. 3 b
Karina Sargsyan kl. 3 b
Paweł Gieroń kl. 6 b
Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Urszula Brygoła kl. 5 d
Jan Popek kl. 6 b

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna "Olimpus " - sesja jesienna

laureatka

Kamila Wirtel kl. 4 a

Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego "List do św. Mikołaja"

2. miejsce

Patrik Brasławski kl. 4 b

Mały Konkurs Recytatorski organizowany przez Gimnazjum nr 7 w Szczecinie (etap dzielnicowy)

laureatka klas 1-3
laureat  klas 4-6
reprezentacja

Maja Krzemień kl. 2 g
Bartosz Wocial kl. 5 d
Tasija Mangudis kl. 4 a
Klara Skrzypczak kl. 4 b

Międzyszkolny Konkurs Multimedialny

1. miejsce

Sandra Kamińska kl. 6 a
Karolina Wierzbicka kl. 6 a

V Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Praca z programem Microsoft Word" organizowany przez SP nr 59

2. miejsce

Dominika Jurczyk kl. 3 b

XII Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych:
w konkursie piosenki w języku niemieckim
w konkursie językowym
w konkursie recytatorskim


2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie


Natalia Grochowska kl. 3 b
Oliwier Czyżewski kl. 4 b
Filip Hendryk kl. 2 f

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT

wynik bdb
wynik bdb
wynik bdb
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry

Marcin Gieroń kl. 5 c
Dorota Jarocka kl. 6 d
Mateusz Klimek kl. 5 f
Paweł Gieroń kl. 6 b
Sandra Pawelec kl. 5 f
Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Agnieszka Ucińska kl. 5 a

XII Konkurs Matematyczny pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, organizowany dla uczniów szkół podstawowych przez XIII LO w Szczecinie

Finalista
Finalistka
Finalista

Paweł Gieroń kl. 6 b
Dorota Jarocka kl. 6d
Michał Maziarz kl. 6 d

III Miejski Konkurs Plastyczno-Literacki pt: "Walentynka po angielsku" organizowany przez SP nr 56 w Szczecinie

2. miejsce

Kamila Wirtel kl. 4a

Mały Konkurs Recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży

wyróżnienie

Maja Krzemień kl. 2 g

Międzyszkolny Konkurs "Przyrodnik" organizowany przez V Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie

7. miejsce
8. miejsce
8. miejsce

Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Łukasz Herbut kl. 6 f
Adam Grabowski kl. 6 c

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Sporcie

2. miejsce

Dominika Łykowska kl. 5 a

Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny

1. miejsce w województwie
Finalistka
reprezentacja

Weronika Rusinowicz kl. 6 a
Paulina Czaplińska kl. 6 e
Kajetan Pojałowski kl. 6 b
Jan Popek kl. 6 b

VII Miejski Konkurs Plastyczny „Moje miasto Szczecin”

reprezentacja

Wiktoria Pełka kl. 4 a
Daria Sobolewska kl.  4 c
Patryk Sobolewski kl. 4 c
Karina Duniecka kl. 6 a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pisanka”

reprezentacja

Magdalena Koconowska kl. 1 d
Katarzyna Białkowska kl. 5 e
Wiktoria Wawrocka kl. 5 e
Kinga Radoń kl. 5 a
Eliza Skowrońska kl. 4 b
Urszula Brygoła kl. 5 d
Mateusz Klimek kl. 5 f
Mikołaj Jabłoński kl. 4 a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój lekarz rodzinny"

reprezentacja

Magdalena Koconowska kl. 1 d
Jagoda Kowalkowska kl. 1 d
Wiktoria Mikołajczyk kl. 1 d
Hanna Sitarek kl. 1 d
Roksana Ulatowska kl. 1 d
Zuzanna Zabłocka kl. 1 d
Zuzanna Zalech kl. 1 d

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci „Moja mała Ojczyzna”

reprezentacja

Wiktoria Wawrocka kl. 5 e Katarzyna Białkowska kl. 5 e  Paulina Olejnik kl. 5 e
Kinga Radoń kl. 5 a
Agata Panfil kl. 5 e

Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej "Zdroje 2012"

wyróżnienie

Zuzanna Dudek kl. 1 c
Paulina Borowska kl. 1 c

XI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Wiem, bo czytałem" dla klas I - III

2. miejsce - klasy pierwsze
2. miejsce - klasy drugie

Mateusz Kondracki kl. 1 a
Sara Kuciapska kl. 2 g

XXXV Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

5. miejsce

Damian Czerwiński kl. 6 b
Paweł Gieroń kl. 6 b
Philipp Wolff kl. 6 b

Ogólnopolski Konkurs OMNIBUS 2012

wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry

Martyna Plust kl. 4 a
Zuzanna Brzezińska kl. 4 b
Kamil Dorosławski kl. 4 d
Paulina Czaplińska kl. 6 e

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Szczecinie "Wirtualny spacer Miejskim Szlakiem Turystycznym"

3. miejsce

Dorota Trzaska kl. 5 d

I Międzyszkolny Konkurs Biblioteczny " Kto czyta książki- żyje podwójnie"

1. miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie

Wojciech Stefański kl. 6 e
Dominika Dąbrowska kl 2 g
Wiktor Piwowarski kl. 2 d

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o krajach Unii Europejskiej organizowany przez Zespól Szkół nr 11 w Szczecinie

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce

Kamila Kuźniar kl. 6 e
Filip Rybak kl. 6 e
Mateusz Dąbek kl. 6 e

Konkurs wiedzy o Puszczy Bukowej

2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Ewa Krzywicka kl. 6 a
Dagmara Szymańska kl. 6 c
Julia Zając kl. 5 f

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wynik bdb
wynik bdb
wynik bdb
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Weronika Kamińska kl. 2 g
Maja Krzemień kl. 2 e
Dominika Jurczyk kl. 3 b
Oskar Sybis kl. 2 c
Michał Tomf kl. 2 f
Sara Kuciapska kl. 2 g
Adriana Jurczyk kl. 2 g
Emilia Rajmer kl. 2 f
Oliwia Łokietek  kl. 2 d
Mateusz Wasielewski kl.2 g
Amelia Czarnota kl. 2 g
Natalia Czaplińska kl. 3 b
Jakub Koliński kl. 3 a
Aleksandra Mituła kl. 3 a
Błażej Orzechowski kl.4 f
Katarzyna Malicka kl. 4 b
Kamil Dorosławski kl. 4 d
Klara Skrzypczak kl. 4 b
Agata Chojnacka kl. 4 c
Wiktoria Pełka kl. 4 a
Jakub Ociepa Kl. 4 a
Mateusz Klimek kl. 5 f
Marcin Gieroń kl. 5 c
Leszek Miltyk kl. 5 e
Dorota Jarocka kl. 6 d
Paulina Czaplińska kl. 6 e
Paweł Gieroń kl. 6 b
Michał Gadomski kl. 6 b

Ogólnopolska olimpiada Matematyczna " Olimpus " - sesja wiosenna

laureat
laureat
laureat

Błażej Orzechowski kl. 4 f
Kamila Wirtel kl. 4 a
Katarzyna Malicka kl. 4 b

Ogólnopolski Konkurs Historyczny OLIMPUS 2012

8. miejsce w kraju

Zuzanna Fimińska kl. 4 c

SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

DZIEWCZĘTA

Liga Biegowa

1. miejsce

 

Dzień Sztafet

1. miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

3. miejsce

 

Sztafety klas I - III organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Szczecinie

1. miejsce 
2. miejsce
5. miejsce

klasy I

klasy II

klasy III

Mistrzostwa Szczecina w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym

1. miejsce
2. miejsce

Dominika Łykowska kl. 5 a
Agata Panfil kl. 5 e

Mistrzostwa Województwa w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym
klasyfikacja ogólna
bieg na 60 m
skok w dal

 

1. miejsce
1. miejsce
1. miejsce

 

Dominika Łykowska kl. 5 a

Mistrzostwa Szczecina w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym

1. miejsce

Klaudia Abram 6 f, Wiktoria Jabłonowska 6 f, Nikola Kozieł 6 f, Dominika Łykowska  5 a, Paulina Sieradzan 6 f, Sandra Zając 6 f

Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym

1. miejsce

Klaudia Abram 6 f, Wiktoria Jabłonowska 6 f, Nikola Kozieł 6 f, Dominika Łykowska  5 a, Paulina Sieradzan 6 f, Sandra Zając 6 f

Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych
bieg na 60 m
skok w dal

 

1. miejsce
1. miejsce

 

Dominika Łykowska kl. 5 a
Dominika Łykowska kl. 5 a

Halowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w LA
BISSA CUP 2012 bieg na 60 m

3. miejsce

Dominika Łykowska kl. 5 a

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Gnieźnie

1. miejsce

klasa 6 f

Turniej Piłki Ręcznej w SP 51

1. miejsce
2. miejsce

klasa 6 f
klasa 5 e

Turniej Piłki Ręcznej "Duety zaprzyjaźnionych szkół" w Dębnie

1. miejsce

klasa 5 e i 6 f

XXIV Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej CKS Szczecin

1. miejsce

klasa 5 e i 6 f

Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej PGNiG Dzieciom

6. miejsce

klasa 6 f

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Ręcznej

1. miejsce

klasa 6 f w składzie:
Klaudia Abram, Sara Bonecka, Sandra Kowalik, Nikola Kozieł, Oliwia Maksymiuk, Angelika Pliżga, Nikola Podgórska, Aurelia Polanowska, Paulina Sieradzan, Sandra Zając, Karolina Statkiewicz, Marta Zajączkowska

 

Mistrzostwa Regionu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

 

1. miejsce

klasa 6 f w składzie:
Klaudia Abram, Sara Bonecka, Wiktoria Jabłonowska, Sandra Kowalik, Nikola Kozieł, Laura Kamminga, Oliwia Maksymiuk, Angelika Pliżga, Nikola Podgórska, Aurelia Polanowska, Paulina Sieradzan, Sandra Zając, Karolina Statkiewicz, Marta Zajączkowska

XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Dębna

1. miejsce

 

 

 

 

3. miejsce

klasa 6 f w składzie:
Klaudia Abram, Sara Bonecka, Wiktoria Jabłonowska, Sandra Kowalik, Nikola Kozieł, Oliwia Maksymiuk, Angelika Pliżga, Nikola Podgórska, Aurelia Polanowska, Paulina Sieradzan, Sandra Zając, Karolina Statkiewicz, Marta Zajączkowska

klasa 4 a, b, c, e w składzie:
Aleksandra Ambroziak, Paulina Dziubak, Nadia Jaworowska, Wiktoria Kaszańska, Wiktoria Kopczyńska, Katarzyna Malicka, Agnieszka Miltyk, Wiktoria Pełka, Martyna Plust, Aneta Sikorska, Daria Sobolewska, Laura Włodarska, Oliwia Zamiela

Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt ORLIK 2011

2. miejsce

 

Turniej Baltic Cup - floret

6. miejsce
8. miejsce
9. miejsce

Magdalena Rybak
Hanna Stańczyk
Marta Wilczewska

Puchar Ziem Północnych - szpada

11. miejsce

Magdalena Rybak

Lauermann - Cup Youngster - Cup Serie – floret

10. miejsce

Matra Wilczewska

IV Turniej Szermierczy „Puchar Gryfka” Szczecin - szpada

3. miejsce kl. V
3. miejsce kl. V
5. miejsce kl. V
6. miejsce kl. IV

Agnieszka Kulik
Hanna Stańczyk
Patrycja Niedośmiałek
Alicja Herbut

Turniej Mikołajkowy – szpada - Szczecin

2. miejsce kl. IV
3. miejsce
4. miejsce
5. miejsce kl. V
6. miejsce

Alicja Herbut
Maria Grzelak
Nikola Pytel
Agnieszka Kulik
Patrycja Niedośmiałek

Międzynarodowy Turniej w Cottbus - floret
dziewczęta rocznik 2000 - 2001

2. miejsce
6. miejsce
7. miejsce

Hanna Stańczyk
Agnieszka Kulik
Magdalena Rybak

CHŁOPCY

Liga Biegowa

7. miejsce

 

Dzień Sztafet

1. miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

3. i 5. miejsce

 

Sztafety klas I - III organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Szczecinie

2. miejsce 
3. miejsce

klasy II

klasy I

Turniej Piłki Ręcznej Dąbie CUP

3. miejsce

klasa 4 e

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Baniach

5 miejsce

klasa 6 f

Regionalny Turniej Piłki Ręcznej w Rzepinie

1. miejsce
7. miejsce

klasa 6 f
klasa 5 e

XVII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina Memoriał Krystyny i Łukasza Kalczyńskich

1. miejsce
3. miejsce

klasa 6 f
klasa 5 e w składzie:
Filip Ambroż, Kamil Bryk, Marcin Cyranowski, Dawid Dobko, Konrad Grzankowski, Przemysław Kręcki, Oskar Krzysanowski, Gracjan Mazur, Krystian Mikołajczyk, Szymon Mikołajczyk, Leszek Miltyk, Bartosz Napora, Emil Nowak, Dominik Podlipiak, Marcel Rokiczan, Maciej Salak

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłkę Ręczną

2. miejsce
4. miejsce

klasa 6 f
klasa

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej kl. V w Gorzowie Wielkopolskim

1. miejsce

klasa 5 e w składzie:
Filip Ambroż, Kamil Bryk, Marcin Cyranowski, Dawid Dobko, Konrad Grzankowski, Przemysław Kręcki, Oskar Krzysanowski, Gracjan Mazur, Krystian Mikołajczyk, Szymon Mikołajczyk, Leszek Miltyk, Bartosz Napora, Emil Nowak, Dominik Podlipiak, Marcel Rokiczan, Maciej Salak

 

Turniej Piłki Ręcznej  im. Wojtka Chomińskiego w Nowogardzie

1. miejsce

klasa 5 e w składzie:
Filip Ambroż, Kamil Bryk, Marcin Cyranowski, Dawid Dobko, Konrad Grzankowski, Przemysław Kręcki, Oskar Krzysanowski, Gracjan Mazur, Krystian Mikołajczyk, Szymon Mikołajczyk, Leszek Miltyk, Bartosz Napora, Emil Nowak, Dominik Podlipiak, Marcel Rokiczan, Maciej Salak

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej ORLIK w Gryfinie

4. miejsce

 

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora SP 16

2. miejsce

klasa 6

Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 37

1. miejsce
2. miejsce

klasa 6
klasa 5

Zawody pływackie w SP 51

4. miejsce
6. miejsce

Radosław Rogoziński kl. 2 b
Fabian Mokros kl. 2 d

Puchar Ziem Północnych - szpada

14. miejsce

Mateusz Klimek

Lauermann-Cup Youngster-Cup Serie – floret

15. miejsce

Victor Sochaczewski

IV Turniej Szermierczy „Puchar Gryfka” Szczecin - szpada

5. miejsce kl. V
6. miejsce kl. IV

Mateusz Klimek
Oskar Kępa

Turniej Mikołajkowy – szpada - Szczecin

4. miejsce kl. IV
6. miejsce
5. miejsce kl. V
6. miejsce

Piotr Rajski
Oskar Kępa
Victor Sochaczewski
Marcel Pytel