Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 203

Wczoraj 161

Miesiąc 4905

Wszystkie 4905

Konkursy szkolne - kl. 1 - 3

Konkursy szkolne - kl. 4 - 6

Konkursy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE - kl. 1 - 3

Konkurs Tytuł Uczeń

 Konkurs recytatorski uczniów klas pierwszych - poezja Juliana Tuwima i Jana Brzechwy

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Natalia Michnik kl. 1a
Aleksandra Książek kl. 1c
Gabrysia Kęszka kl. 1f

 Konkurs czytelniczo - plastyczny dla klas 2-3 pt. "Zakładka dla pierwszaka"

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Aniela Pazur kl. 2a
Emilia Świerczyńska 2a, Martyna Bitner 3g

Natalia Nowakowska kl. 3c, Wiktoria Wojciechowska kl.2a

 Szkolny Konkurs " Mistrz Czytelnictwa"

1. miejsce

Weronika Kamińska kl. 3g

 Konkurs Czytelniczy - najlepiej czytająca klasa

1. miejsce

klasa 3g

 Konkurs Recytatorski - "Cztery pory roku - JESIEŃ"

1. miejsce

kl. drugie

kl. trzecie

 

Daria Doroszkiewicz kl. 2a

 Aleksandra Majewska kl. 3c

Konkurs Recytatorski - "Cztery pory roku - ZIMA"

1. miejsce

kl. drugie

kl. trzecie

 

Julia Szamburska kl. 2a

Ania Kaszczyszyn kl. 3f

Konkurs Recytatorski - "Cztery pory roku - WIOSNA"

1. miejsce

kl. drugie

kl. trzecie

 

Ada Ślipek kl. 2d

Martyna Bitner kl. 3g

Konkurs Recytatorski - "Cztery pory roku - LATO"

1. miejsce

kl. drugie

kl. trzecie

 

Ada Ślipek kl.2d
Zuzia Kowalik 3c, Ania Kaszczyszyn 3f

 Konkurs na ilustrację o Janie Pawle II lub Benedykcie XVI

 1. miejsce

Wiktoria Wdowiak kl. 3f
Dawid Piszczorowicz kl. 3b

Konkurs plastyczny "Moje morze - impresje morskie"

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Eryk Baczak 1f

Wiktoria Wdowiak 3f

Mateusz Juszczak 2c

Michał Mielnik 1g

Julia Muszyńska

Konkurs Poezji Marynistycznej

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Radosław Drewniak kl. 3e

Krzysztof Tomczyk kl. 2f

Patryk Łakomy kl. 3c

Konkurs Recytatorski "Zemsta logopedy"

1. miejsce

kl. pierwsze

kl. drugie

kl. trzecie

 

Aleksandra Babińska kl. 1d

Zofia Paczkowska kl. 2b

Amelia Czarnota kl. 3g

Konkurs Recytatorski

1. miejsce

 

2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Anna Kaszczyszyn kl. 3f
Weronika Kamińska kl. 3g

Jakub Wocial kl. 3b
Amelia Czarnota kl. 3g
Jakub Brzeziński kl. 2g
Magda Koconowska kl. 2d
Adrianna Ślipek kl. 2d

Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki" dla klas pierwszych

1. miejsce

 

2. miejsce

3. miejsce

Franek Kubiak kl. 1a, Oskar Leszczyński 1e, Aleksander Luszawski 1b

Maja Kolanda kl. 1 a

Oliwier Święcicki kl. 1 e

Konkurs Matematyczny "Mistrz Matematyki" dla klas drugich

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Adrianna Ślipek kl. 2d, Adrian Dyjeta kl. 2g

 Gosia Brzezińska kl. 2 d, Patryk Rój kl. 2g

 Sara Wilczyńska kl. 2 b

Konkurs wiersza i piosenki angielskiej

1. miejsce

 

2. miejsce
3. miejsce

Magdalena Krzywicka kl. 2a, duet z kl. 3 g Amelia Czarnota i Weronika Kamińska

Wiktoria Mikołajczyk kl. 2 d
Wiktoria Rybacka kl. 3 c

Konkurs czytania po angielsku dla klas drugich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Dominika Piskunowicz kl. 2 a
Magdalena Krzywicka kl. 2 a
Mateusz Kondracki kl. 2a
Małgosia Brzezińska kl. 2 d

Konkurs czytania po angielsku dla klas trzecich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Lena Marosz kl. 3 g
Karolina Spychała kl. 3 g
Nikola Pazurek kl. 3 g

Konkurs czytania ze zrozumieniem dla klas drugich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Sinkiewicz kl. 2b
Bartosz Ryłko kl. 2f
Ada Ślipek kl. 2d

Konkurs czytania ze zrozumieniem dla klas trzecich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Kamińska kl. 3g
Michał Tomf kl. 3f
Staś Szydłowski kl. 3e

Konkurs "Językowe potyczki" dla klas trzecich

1. miejsce

 

2. miejsce

 

3. miejsce

kl. 3c - Wiktoria Jocz, Karol Niemczuk

kl. 3g - Sara Kuciapska, Ada Jurczyk

kl. 3e - Nadia Wiktor, Radek Drewniak

kl. 3f - Emilia Rajmer, Filip Hendryk

kl. 3b - Wiktoria Wartoń, Jakub Wocial

Szkolny Turniej Wiedzy "Omnibus"

1. miejsce

kl. drugie
kl. trzecie

 

Oliwier Łukaszewski kl. 2e
Radosław Drewniak kl. 3e

Konkurs Ortograficzny  „Mistrz Ortografii”  dla klas drugich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Oliwia Kumor kl. 2d
Mateusz Kondracki kl. 2a
Dawid Romanowski kl. 2c

Konkurs Ortograficzny  „Mistrz Ortografii”  dla klas trzecich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mateusz Wasielewski kl. 3g
Michał Tomf kl. 3f
Wiktoria Wartoń kl. 3b
Wiktoria Jocz kl. 3c

Konkurs Informatyczny dla klas trzecich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Oskar Sybis kl. 3c
Fabian Mokros kl. 3d
Michał Tomf kl. 3f

Konkurs Informatyczny dla klas drugich

1. miejsce
3. miejsce

Dominika Piskunowicz 2a, Bartek Ryłko 2f
Dawid Romanowski kl. 2c

Konkurs na "Najpiękniejszy zeszyt" dla klas pierwszych

1. miejsce

 

2. miejsce
3. miejsce

Kinga Pękalska kl.1d,
Mateusz Koconowski kl. 1e
Julia Maj kl. 1b
Natalia Michnik kl. 1a

Konkurs na "Najpiękniejszy zeszyt" dla klas drugich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Wiktoria Zalewska kl. 2d
Bartek Mieczkowski kl. 2g
Roksana Olejnik kl. 2c

Konkurs na "Najpiękniejszy zeszyt" dla klas trzecich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Milosz Michalski kl. 3b
Natalia Nowakowska kl. 3c
Nikola Kwiatkowska kl. 3d

Konkurs Plastyczny " Snuj się, snuj bajeczko..."

1. miejsce


2. miejsce

 

wyróżnienie

Natalia Michnik 1a, Julia Muszyńska 1d, Łukasz Szczepkowski kl. 2c
Franek Kubiak kl.1a, Nikola Kamińska 1d

Amelia Puchała 1a, Maja Zyburtowicz  kl. 1a, Kinga Szewczyk  kl.1d. 

Konkurs Plastyczny "Moja Rodzina" dla klas pierwszych

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Michał Mielnik kl. 1g
Natalia Michnik kl. 1a
Eryk Baczak kl. 1f

SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

 

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody

Eliminacje szkolne - reprezentacja

Leszek Miltyk kl. 6e
Agnieszka Ucińska kl. 6a
Marcin Gieroń kl. 6c
Dominika Łykowska kl. 6a

Konkurs Języka Polskiego z Elementami Historii dla uczniów szkół podstawowych

Eliminacje szkolne - reprezentacja

Dominika Łykowska kl. 6 a 

Bartosz Wocial kl. 6 d

Julia Manowiecka kl. 6 d

Wiktoria Knobelsdorf kl. 6 e

Marcin Gieroń kl. 6 c

Szkolny Konkurs " Mistrz Czytelnictwa"

wyróżnienie

Alicja Kulesza kl. 4 a
Natalia Tarkowska kl. 4 e
Kamil Małecki kl. 4 f
Jakub Łapiński kl. 6 d

Szkolny Konkurs Czytelniczy - najlepiej czytająca klasa

1. miejsce

wyróżnienie

klasa 4 b

klasa 4 a

klasa 5 a

Konkurs plastyczny "Moje morze - impresje morskie"

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Kamil Dorosławski 5d

Marta Wilczewska 6f

Jakub Krzos 6a

Anna Kulis 6a

XIV Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

soliści



zespoły


1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce


Natalia Grocholska kl. 4 b

Natalia Foryś kl. 4 f 
Zuzanna Chorzępa kl. 4 a


Dzieci  Fatimskie

Wesołe Nutki

duet Wiktoria Ślipek, Dominika Jurczyk 4b

Konkurs ortograficzny klas 4

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Julia Orłowska kl. 4 a

Aleksandra Kuchnowska kl.4a

Maciej Kwiatkowski kl. 4 f

Konkurs ortograficzny klas 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Kamil Dorosławski kl. 5 d

Agata Chojnacka kl. 5 c

Laura Dobrowolska kl. 5 f

Konkurs ortograficzny klas 6

1. miejsce

2. miejsce

Dominika Łykowska kl. 6 a

Sandra Pawelec kl. 6 f

Marcin Gieroń kl. 6 c

Konkurs o tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii dla klas 4-6

laureatka

Dominika Łykowska kl. 6 a

IV Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem KO

eliminacje szkolne - reprezentacja

Oliwier Czyżewski kl. 5 b

Wiktoria Knobelsdorf kl. 6 e

Agata Kulpa kl. 6 b

V Konkurs Historyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem KO

eliminacje szkolne - reprezentacja

Dominika Łykowska kl. 6 a

Jakub Marcinkowski kl. 6 a

XII Konkurs Humanistyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem KO

eliminacje szkolne - reprezentacja

Bartosz Wocial kl. 6 d

Dominika Łykowska kl. 6 a

I Konkurs Przyrodniczy organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem KO

eliminacje szkolne - reprezentacja

Dominika Łykowska kl. 6 a
Leszek Miltyk kl. 6 e
Patrycja Niedośmiałek kl. 6 f

Konkurs poezji marynistycznej

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

Uczennica klasy 5e

Jakub Marcinkowski 6a

Jakub Musiał 5d

Konkurs języka angielskiego klas 4

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce 

Maciej Kwiatkowski kl. 4 f
Julia Orłowska kl. 4 a

Julia Uss kl. 4 c

Konkurs języka angielskiego klas 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Wiktoria Marczak kl. 5 a

Julia Szynkiewicz kl. 5 a

Amelia Witkowska kl. 5 a

Mikołaj Jabłoński kl. 5 a

Konkurs języka angielskiego klas 6

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

Julia Wróblewka kl. 6 a

Wiktoria Knobelsdorf kl. 6 e

Dominika Łykowska kl. 6 a

Agnieszka Ucińska kl. 6 a

 Konkurs języka niemieckiego kl. 4 - 6

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Oliwier Czyżewski kl. 5 b
Klara Skrzypczak kl. 5 b

Patrick Brasławski kl. 5 b

Konkurs " Hiszpańskie obyczaje i tradycje"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Patryk Łachacz kl. 4 c

Lena Jurkanis kl. 4 c

Agnieszka Sczepkowska kl 4c

Konkurs na plakat promujący naukę języków obcych dla klas 4

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Weronika Łakomy/ Marta Spalczyńska kl. 4b
Łukasz Chmiel kl. 4 d
Natalia Lis/ Weronika Florczak kl. 4 b

Konkurs historyczny klas 4

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Dominika Jurczyk kl. 4 b

Natalia Grocholska kl. 4 b
Amelia Macewicz kl. 4 e

Konkurs historyczny klas 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Mikołaj Jabłoński kl. 5 a

Kamil Dorosławski kl. 5 d
Jędrzej Bering kl. 5 a

Konkurs historyczny klas 6 " Polacy w walce o niepodległą Rzeczpospolitą"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Dominika Łykowska kl. 6 a

Marcin Gieroń kl. 6 c

Patrycja Niedośmiałek kl. 6 f

III Marynistyczny Turniej Klas

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

klasa 5d

klasa 6a

klasa 5b

SUKCESY POZASZKOLNE

 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Realizacja programu "Trzymaj formę

2. miejsce

 

"Dzień Latawca

1. miejsce

Wiktoria Kozłowska kl. 6b

Współzawodnictwo sportowe szczecińskich szkół podstawowych o liczbie uczniów powyżej 450 w roku szkolnym 2011/2012

3. miejsce

 

Konkurs Plastyczny "Moje bezpieczne wakacje"

2. miejsce

Agata Pawluś kl. 3g

IV Międzyszkolny Turniej Marynistyczny "Każdy może kochać morze"

1. miejsce

Drużyna żeglarska SKEM

XV edycja konkursu na "Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne" w roku szkolnym 2011/2012

3. miejsce

SKKT

Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego

finalista

laureat

Marcin Gieroń kl. 6c

Leszek Miltyk kl. 6e

Konkurs "40-lecie s/y Karfi"

2 miejsce

Drużyna żeglarska SKEM

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus" z matematyki

laureatka

laureat

Dominika Jurczyk kl. 4b

Mateusz Klimek kl. 6f

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego "Olimpus" - sesja jesienna

laureat
laureat

laureatka

Oliwier Czyżewski kl. 5 b 
Patrick Brasławski kl. 5 b

Karine Sargsyan kl. 4 b

Międzyszkolny Konkurs Techniczno - Plastyczny "ANIOŁEK, BAŁWANEK, MIKOŁAJ”

1. miejsce
2. miejsce

Andrea Bartoś kl. 1 d
Julia Tomaszewska kl. 1 d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Spacerkiem po Szczecinie"

1. miejsce

Sara Kuciapska kl. 3 g

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Bohaterowie książek wielkiego pedagoga"

w klasach drugich:
w klasach trzecich:

 

1. miejsce
1. miejsce

 

Oliwia Kumor kl. 2 d
Karol Niemczuk kl. 3 c

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno – Techniczny na Witraż Bożonarodzeniowy

2. miejsce

Natalia Nowakowska kl. 3 c

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Bałwanek"

wyróżnienie

Oliwia Samczyńska kl. 1d

Oliwia Rokiczan kl. 1e

Paweł Skrzypulec kl. 1e

Bartosz Ryłko kl. 2f

Jakub Pawlewski kl. 2f

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Informatyczny "Statek moich marzeń"

1. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Jakub Kocimski kl. 3 e
Ania Karwowska kl. 3 g
Dawid Przybylski kl. 1 g

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English Much More" - edycja jesień 2012

laureatka  A
laureatka B
laureat B

Julia Szynkiewicz kl.5 a
Wiktoria Marczak kl. 5 a
Kamil Mieczkowski kl. 5 a

XIII Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez SP 61

test

prezentacje artystyczne

1. miejsce

4. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

Oliwier Czyżewski kl. 5 b
Patrick Brasławski kl. 5 b
Wiktoria Turowska kl. 3 f

Zuzanna Brzezińska, Julia Czapiewska, Klara Skrzypczak kl. 5 e

XII Konkurs Humanistyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem KO

laureat
finalistka

Bartosz Wocial kl. 6 d

Dominika Łykowska kl. 6 a

"Wielcy podróżnicy i odkrywcy - Leonid Teliga"

3 miejsce

Drużyna żeglarska SKEM

Festiwal Języka Angielskiego i Kultury Krajów Anglojęzycznych „W szkocką kratę”, pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

2. miejsce

Wiktoria Marczak kl. 5 a

XIII Konkurs Matematyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista
finalista
reprezentacja

reprezentacja
reprezentacja
reprezentacja

Marcin Gieroń kl. 6 c
Leszek Miltyk kl. 6 e
Weronika Gregorczyk kl. 6 f
Dominika Łykowska kl. 6 a
Mateusz Klimek kl. 6 f
Agnieszka Ucińska kl. 6 a

I Konkurs Przyrodniczy organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka
finalista
reprezentacja

Dominika Łykowska kl. 6 a
Leszek Miltyk kl. 6 e
Patrycja Niedośmiałek kl. 6 f

Konkurs Przyrodniczy "Przyrodnik" organizowany przez V LO w Szczecinie

3. miejsce
reprezentacja
reprezentacja

Dominika Łykowska kl. 6 a
Wiktoria Knobelsdorf kl. 6 e
Agata Chojnacka kl. 5 c

Konkurs Języków Obcych

2. miejsce
wyróżnienie

3. miejsce drużynowo

Klara Skrzypczak kl. 5 b
Oliwier Czyżewski kl. 5 b
Klara Skrzypczak, Zuzanna Brzezińska,
Oliwier Czyżewski kl. 5 b

Konkurs Wiedzy o Sporcie organizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Szczecinie

2. miejsce

Dominika Łykowska kl. 6 a

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej „Zdroje 2013”

1. miejsce
2. miejsce
wyróżnienie

zespół "Piranie" z kl. 1d
Julia Trocka kl. 2a

zespół "3xA" Agnieszka 4c, Agnieszka 5b,  Anna 6b

Ogólnopolski Konkurs plastyczno - techniczny "Odzyskać piękno - czyli coś z niczego"

wyróżnienie

Natalia Popławska 3c

"Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym"

2. miejsce

Patryk Marczewski 5a, Kacper Kiełbasa 5a,

Jędrzej Bering 5a

Konkurs plastyczny "Człowiek na morzu"

3 miejsce

Marta Wilczewska 6f

Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna"

reprezentacja

Wiktoria Pełka kl. 5 a
Patrycja Kaczor kl. 5 b
Agata Chojnacka kl. 5 c
Bartosz Wocial kl. 6 d
Dominika Łykowska kl. 6 a
Oliwier Szmigiel kl. 6 d
Sandra Pawelec kl. 6 f
Patrycja Niedośmiałek kl. 6 f

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wynik bardzo dobry
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Oskar Sybis kl. 3c
Weronika Kamińska kl. 3g
Michał Tomf kl. 3f
Mateusz Wasielewski kl. 3g
Emilia Rajmer kl. 3f
Weronika Jaszek kl. 4a
Damian Filasek kl. 4f
Jakub Koliński kl. 4a
Natalia Czaplińska kl. 4b
Kamila Wirtel kl. 5a
Jakub Ociepa kl. 5a
Kamil Dorosławski kl. 5d
Leszek Miltyk kl. 6e
Marcin Gieroń kl. 6c
Weronika Gregorczyk kl. 6f
Dominika Łykowska kl. 6a

Konkurs marynistyczny "Kuźnia żeglarska"

2. miejsce

Drużyna żeglarska SKEM

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Mat"

wynik bardzo dobry

wynik dobry
wynik dobry
wynik dobry

Marcin Gieroń kl. 6c

 

Katarzyna Malicka kl. 5b
Klara Skrzypczak kl. 5b
Kamila Wirtel kl. 5a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Europa naszym wspólnym domem"

2. miejsce kategoria I
2. miejsce kategoria II
3. miejsce kategoria I
3. miejsce kategoria II
wyróżnienie

Michał Mielnik kl. 1c

Julia Ptaszyńska kl. 2a

Wiktoria Wdowiak kl. 3f

Nikola Marczewska kl. 2e

Natalia Popławska kl. 3c

I Międzyszkolny Konkurs Sceniczny „Impresje Morskie”

3. miejsce

klasa 2a

Ogólnopolski Konkurs Poezji i Fotografii Marynistycznej "Impresje morskie 2013"

3 miejsce

wyróżnienie

Patryk Łakomy 3c

Dominika Łykowska 6a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Literacki pt.: "Morska Przygoda Szalonego Bosmana"

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Oliwia Kacprzak 2d

Radosław Łobodziński 3e

Maciej Trocha 3f

Konkurs organizowany przez Operę na Zamku w Szczecinie na plakat promujący spektakl baletowy dla dzieci "Bajki ci opowiem..."

1. miejsce

Natalia Michnik kl. 1a

III edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050"

wyróżnienie

Kamil Dorosławski kl. 5 d

VIII Miejski Konkurs Plastyczny "Moje miasto Szczecin"

reprezentacja

Weronika Piecyk kl. 5c
Daria Sobolewska kl. 5 c
Aleksandra Ambroziak kl. 5 c

Kamil Dorosławski kl. 5 d

Łukasz Chmiel kl. 4 d

Julia Kaczmarek kl. 5 b

Jakub Musiał kl. 5 d

Wiktoria Rybacka kl. 3 c

XII Biennale Grafiki i Rysunku &Miniatury 8x8  "Niech żyje linia" Wrocław 2013

laureatka
wyróżnienie

kwalifikacja na wystawę

Nina Żupińska kl. 4 b
Weronika Piecyk kl. 5 c
Katarzyna Zientara kl. 6 a

Kinga Radoń kl. 6 a
Natalia Czaplińska kl. 4 b
Zuzanna Brzezińska kl. 5 b

Festiwal Piosenki Angielskiej organizowany przez SP nr 55 w Szczecinie

1. miejsce

 Natalia Grocholska kl. 4 b

XIII edycja Konkursu z Edukacji Regionalnej " Moja Mała Ojczyzna" - Historia Pomorza w XVI i XVII w.

laureatka

Dominika Łykowska kl. 6 a

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego "Olimpus" - sesja wiosenna

laureat

laureatka

laureat

laureatka

Oliwier Czyżewski kl. 5 b 
Patrycja Kaczor kl. 5 b

Patrick Brasławski kl. 5 b

Klara Skrzypczak kl. 5 b

Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego "Olimpus" - sesja wiosenna

laureatka

Paulina Pruszyńska kl. 4 a

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpus" - sesja wiosenna

laureatka

Klara Skrzypczak kl. 5 b

XIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Moje MOJE MARZENIA,„MAŁE I DUŻE ŻAGLE NA MORZACH I OCEANACH”

2 miejsce

Tasija Mangudis kl. 5 a 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na wykonanie ekslibrisu dedykowanego Malbork 2013

3. miejsce
wyróżnienie

wystawa prac

Patryk Sobolewski kl. 5 c

Jakub Krzos kl. 6 a

Kinga Radoń 6A

Nina Żupińska 4B

Marcel Sitko 3C
Natalia Nowakowska 3C

Wiktoria Rybacka 3C

Konkurs plastyczny „PAPIEROSY NIE SĄ TRENDY”

 

 wyróżnienie

Agnieszka Szczepkowska kl.4 c
Eryk Rybak kl.4 f

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny" dla klas III

wynik

bardzo dobry

Aleksandra Małkowska kl. 3g

Bianka Kaczmarek kl. 3f

Mateusz Wasielewski kl. 3g

SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

Współzawodnictwo szkół w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2011/2012 (21.02.2013 r.)

3. miejsce

 

DZIEWCZĘTA

Sztafetowe Biegi Przełajowe

4. miejsce

Łykowska Dominika kl. 6a, Panfil Agata kl. 6e, Sikora Marta kl. 6e, Herbut Alicja kl. 5f, Olejnik Paulina kl. 6e, Tyrchan Klaudia kl. 5c, Chojnacka Agata kl. 5c, Malicka Katarzyna kl. 5b, Miltyk Agnieszka kl. 5b

VI Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

3. miejsce

 Dominika Łykowska, Agata Panfil, Wiktoria Wiśniewska, Marta Sikora, Paulina Olejnik

Indywidualne Biegi Przełajowe

1. miejsce

Dominika Łykowska kl. 6 a

Dzień Sztafet

2. miejsce

 

Halowe Mistrzostwa Województwa LA Bissa Cup 2013
bieg na 60m

1. miejsce

Dominika Łykowska kl. 6a

Mistrzostwa Szczecina w 4-boju lekkoatletycznym

1. miejsce

Dominika Łykowska, Agata Panfil, Paulina Olejnik, Marta Sikora, Agnieszka Pompa i Dominika Peda

Finał Miejski „Czwartków Lekkoatletycznych”
bieg na 60m
skok w dal

 

1. miejsce
1. miejsce

 

Dominika Łykowska
Dominika Łykowska

XXV  Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

1. miejsce

Karolina Bierszacka, Wiktoria Knobelsdorf, Paulina Olejnik, Agata Panfil, Agnieszka Pompa, Marta Sikora, Sandra Mikuśkiewicz, Honorata Włodarczyk, Julia Nowowiejska, Wiktoria Wawrocka - klasa 6e

 XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Dębna

 1. miejsce

 Karolina Bierszacka, Wiktoria Knobelsdorf, Paulina Olejnik, Agata Panfil, Marta Sikora, Dominika Peda, Wiktoria Wiśniewska, Wiktoria Wawrocka, Sandra Mikuśkiewicz - klasa 6e

Turniej "Nadzieje Piłki Ręcznej"

1. miejsce

Karolina Bierszacka, Wiktoria Knobelsdorf, Paulina Olejnik, Agata Panfil, Marta Sikora, Dominika Peda, Julia Nowowiejska, Wiktoria Wawrocka, Sandra Mikuśkiewicz - klasa 6e

Finał Mistrzostw Szczecina w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

1. miejsce

Katarzyna Białkowska, Karolina Bierszacka, Wiktoria Knobelsdorf, Agata Panfil, Agnieszka Pompa, Dominika Peda, Sandra Mikuśkiewicz, Paulina Olejnik, Marta Sikora, Wiktoria Wawrocka, Wiktoria Wiśniewska, Honorata Włodarczyk, Julia Nowowiejska - klasa 6e

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

1. miejsce

Karolina Bierszacka, Katarzyna Białkowska, Sandra Mikuśkiewicz, Agata Panfil, Dominika Peda, Agnieszka Pompa, Paulina Olejnik, Marta Sikora, Wiktoria Nawrocka, Julia Nowowiejska, Wiktoria Wiśniewska, Honorata Włodarczyk, Wiktoria Knobelsdorf - klasa 6e

     

CHŁOPCY

Sztafetowe Biegi Przełajowe

2. miejsce

Janke Grzegorz kl. 5e,

Rokiczan Marcel kl. 6e,

Mazur Gracjan kl. 6e,

Krzysanowski Oskar kl. 6e, Mikołajczyk Szymon kl. 6e,

Mikołajczyk Krystian kl. 6e, Kalenik Oskar kl. 6c, Pawlak Kacper kl. 6c, Górski Karol kl. 6c, Kaczir Marcin kl. 6a

VI Wiosenne Biegi o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

3. miejsce

Gracjan Mazur, Dominik Podlipniak, Leszek Miltyk, Rafał Dzierzęcki, Grzegorz Janke

Dzień Sztafet

2. miejsce

Mazur Gracjan kl. 6e, Janke Grzegorz kl. 5e, Miltyk Leszek kl. 6e, Bryk Kamil kl. 6e, Podlipniak Dominik kl. 6e, Kalenik Oskar kl.6c, Górski Karol kl. 6c, Mikołajczyk Krystian kl. 6e,Mikołajczyk Szymon kl.6e, Kaczir Marcin kl. 6a, Krzysanowski Oskar kl. 6e, Rokiczan Marcel kl. 6e

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej kl. 6 w Baniach

2. miejsce

chłopcy z klasy 6e

Regionalny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZS w Kołbaczu

3. miejsce

chłopcy z klasy 6e

Regionalny Turniej Piłki Ręcznej kl. V – VI w Gryficach

1. miejsce

Mazur Gracjan, Kęcki Przemysław, Mikołajczyk Szymon, Mikołajczyk Krystian, Dobko Dawid, Cyranowski Marcin, Rokiczan Marcel, Bryk Kamil, Grzonkowski Konrad, Salak Maciej, Nowak Emil, Miltyk Leszek, Podlipniak Dominik, Krzysanowski Oskar, Sosnowski Dawid, Ambroż Filip, Napora Bartek - kl. 6 e

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej kl. V – VI w  Gorzowie Wielkopolskim

1. miejsce

 chłopcy z klasy 6e

Finał Mistrzostw Szczecina w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

1. miejsce

Mazur Gracjan, Kęcki Przemysław, Mikołajczyk Szymon, Mikołajczyk Krystian, Dobko Dawid, Cyranowski Marcin, Rokiczan Marcel, Bryk Kamil, Grzonkowski Konrad, Salak Maciej, Nowak Emil, Miltyk Leszek, Podlipniak Dominik, Krzysanowski Oskar, Sosnowski Dawid, Ambroż Filip, Napora Bartek - kl. 6 e

Półfinał Pucharu Związku Piłki Ręcznej w Polsce chłopców

1. miejsce

Kamil Bryk, Dawid Dobko, Dominik Podlipniak, Krystian i Szymon Mikołajczyk, Gracjan Mazur, Leszek Miltyk, Marcel Rokiczan, Emil Nowak, Przemek Kręcki

 II Gwiazdkowy Turniej Piłki Nożnej  Halowej Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 37

1. miejsce

Tomasz Wszędybył, Oskar Kalenik, Karol Górski, Kacper Pawlak, Jakub Chudowolski, Piotr Bednarek, Marcin Gieroń, Michał Sworka - klasa 6c

 Turniej Piłki Nożnej   o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 65

 4. miejsce

Bednarek Piotr, Chudowolski Jakub, Gieroń Marcin, Górski Karol, Kalenik Oskar, Liakh Artur, Pawlak Kacper, Wszędybył Tomasz, Dzierzęcki Rafal, Szalaty Kamil

Finał Mistrzostw Szczecina w Mini Piłce Nożnej Chłopców klasy VI

 3. miejsce

Bednarek Piotr, Chudowolski Jakub, Gieroń Marcin, Górski Karol, Kalenik Oskar, Liakh Artur, Pawlak Kacper, Wszędybył Tomasz

Finał Wojewódzki o Puchar TP w Piłce Nożnej Dla Dzieci im. Marka Wielgusa klasy IV

 3. miejsce

Schab Szymon, Sobczak Sebastian, Kraska Michał, Luch Oskar, Rosiński Eryk, Chmiel Łukasz, Bąba Filip, Wojtynka Filip, Redlak Kamil, Nowakowski Mikołaj, Paluszkiewicz Mikołaj, Litkowski Szymon

Turniej Piłki Nożnej w Szczecinie ''Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku'' klasy III

 3. miejsce

Magdziarz Miłosz, Paleczny Aleks, Popek Marceli, Jóźwiak Maciej, Kacperski Kamil, Igor Krzemianowski, Herka Mateusz, Kapela Wiktor, Wasilewski Mateusz, Sitko Marcel