Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 1

Wczoraj 210

Miesiąc 4913

Wszystkie 4913

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs czytania ze zrozumieniem „Czytam, rozumiem, uczę się” dla klas III

1. miejsce
2. miejsce

 

3. miejsce

Paweł Braksator  3c, Kacper Siwiński 3f
Marcin Piwko kl.3a, Kamil Ejsmont 3b, Amelia Antol 3d, Arkadiusz Konopacki 3e
Iga Jaworska kl. 3b, Karolina Kozłowska kl. 3d, Stanisław Schab kl.3f

 Konkurs recytatorski dla uczniów klas pierwszych

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce
wyróżnienie

Alicja Zajączkowska 1g 
Krzysztof Biskupski 1a
Zoja Rojewska 1g
Karolina Ciereszko 1i, Jan Wasilewski 1j

 Konkurs "Ozdoba świąteczna"

wyróżnienie

Zuzanna Kraśnicka 2d, Łukasz Leciejewski 1b, Magdalena Seremak 3f, Łukasz Lipiński 3c, Hania Pieprzyk 2k, Paweł Ciszewski 1g, Maksymilian Pawlak 1k, Joanna Drozdek 2i

 Konkurs recytatorski dla uczniów klas drugich i trzecich

1. miejsce

2. miejsce
wyróżnienie

Michał Drewniak 2j

Pola Potocka 3d

Antoni Sarat 2i, Laura Narloch 3d

 Konkurs "Językowe potyczki"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

klasa 3a
klasa 3f
klasa 3c

Konkurs  plastyczny dla klas 1-3 "Jesienne fantazje"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Hanna Musiał 2f

Maks Witkowski 2j

Aleksandra Malicka 1a

Adam Szymański 1a, Krzysztof Biskupski 1a, Piotr Skrzypulec 03, Artur Wesołowski 3b, Wiktoria Krupacz 2a, Wojciech Cios 3e

Konkurs plastyczny dla klas 4-6 "Obwoluta ulubionej książki"

laureaci

Natalia Naściuk 4b, Julia Maj 4b, Nikola Kwiatkowska 6e

Konkurs dla klas 4-6 "Październikowe Kalendarium"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Julia Korbań 4a

Kalina Kamać i Karolina Kurzydło 4d

Maja Pomorska 4d

Konkurs literacki dla klas 3 "Jesienne opowiadanie"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Wiktoria Juszkiewicz 3f

Łukasz Lipiński 3c

Agnieszka Supstych 3f

Zuzanna Zglińska 3f, Maja Piątkowska 3c, Aleksander Orczykowski 3f, Paweł Braksator 3c, Paweł Szczerbiński 3f, Kacper Siwiński 3f

Konkurs czytelniczy "Październikowy Mistrz Czytelnictwa"

klasy 1-3

klasy 4-6

Oliwia Kuciapska 2b

Jakub Cieślak 4e

Konkurs czytelniczy "Szkolny Mistrz Czytelnictwa 1 sem."

klasy 1-3

klasy 4-6

Iwona Martys 2b

Natalia Michnik 4a

   Szkolne eliminacje "Małego Konkursu Recytatorskiego" klasy 4-6

laureaci

Natalia Michnik 4a

Liwia Czapiewska 4f

Daria Dorożkiewicz 5a

Konkurs plastyczny "Moje morze - impresje morskie"

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

1. miejsce

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Iga Borkowska 1k

Krzysztof Biskupski 1a

Zbigniew Mielnik 1i

Natalia Sampławska 1b

Milena Kien 1g

Weronika Borejszo 1b

Livia Sierant 2a

Michał Biskupski 2c

Dominika Janik 2b

Natalia Kacprzak 3d

Weronika Matczak 2a

Natalia Posiewka 2b

Filip Antczak 2b

Alicja Binkowska 3b

Oliwia Sikora 3e

Szymon Dołęga 3e

Wojciech Walkowiak 3b

Maksymilian Głuszek 2c

Iga Jaworska 3b

Kacper Gwiazda 2a

Zofia Gocłowska 2a

Laura Narloch 3d

Agata Pawluś 6f

Wiktor Antczak 6f

Karolina Dyduch 6f

Małgorzata Brzezińska 5d

Hanna Sitarek 5d

Martyna Śmiałek 5d

Oliwia Kacprzak 5d

Michał Mielnik 4g

Konkurs piosenki żeglarskiej i szantowej

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

Wiktoria Juszkiewicz 3f

Miłosz Michnik 1a

Julia Jastrzębska 2h

Zespół z klasy 2d

Zespół z klasy 1e

Zespół z klasy 2g

Zespół z klasy 3f

Zespół z klasy 1i

Zespół z klasy 1b

Klaudia Stobiecka 4b

Zespół z klasy 5d

Kornelia Bodnar 4b

Konkurs Recytatorski „Zemsta logopedy”

1. miejsce kl.I
wyróżnienie
1. miejsce kl.II
1. miejsce kl.III

Karolina Ciereszko 1i

Wiktoria Korbań 1a, Oliwia Krakowiak 1d

Julia Wędrychowska 2a

Szymon Zajączkowski 3f

Konkurs poezji marynistycznej

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Adrianna Ślipek 5d

Kornelia Bodnar 4b

Wiktor Antczak 6f

Nikola Marczewska 5f

Oliwia Szrek 4d

Julia Muszyńska 4c

Nadia Królikowska 4d

Konkurs "Wielkanocna Ozdoba świąteczna"

wyróżnienia

Ewa Zdrojewska 1b, Marcel Kurzydło 1e, Julia Sadowska 1d, Jagna Walkowiak 1c, Aleksander Umański 2l, Oliwia Denis 2k, Michelle Borkowska 2c, Wiktoria Węczkowska 2l, Łukasz Lipiński 3c, Julia Tomaszewska 4d

VI Marynistyczny Turniej Klas

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

klasa 5d

klasa 4b

klasa 6f

Turniej Wiedzy ,,Omnibus" dla klas II i III

1. miejsce

Amelia Ruchlicka 2h

Mateusz Ciszewski 3f

Konkurs informatyczny dla uczniów klas III

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Kamil Ejsmont 3b
Kacper Góralski 3f
Weronika Skrzypczak 3a

SUKCESY POZASZKOLNE

 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

"Warto pomagać" konkurs plastyczno-literacki ZTU

laureat

Królikowska Nadia 4d

"Warto pomagać" konkurs plastyczno-literacki ZTU

laureat

Kowalczyk Patryk 3e

"Warto pomagać" konkurs plastyczno-literacki ZTU

laureat

Umański Aleksander 2e

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

laureatka
finalistka

finalista

reprezentacja szkoły

Emilia Rajmer kl. 6b

Weronika Kamińska kl. 6a

Karol Niemczuk kl. 6d

Jakub Wocial kl. 6f

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

 

finalista
reprezentacja szkoły

Kajetan Pająk kl.6a

Weronika Kamińska kl. 6a

Lena Marosz kl. 6a

Amelia Czarnota kl.6a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

laureatka
laureatka

laureat

laureat

Bianka Kaczmarek kl. 6b

Martyna Bułło kl. 6b

Filip Hendryk kl. 6b

Nikolas Stawarski kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna"

finalistka
reprezentacja szkoły

Weronika Kamińska kl. 6a

Katarzyna Bajsarowicz kl. 6a

Amelia Czarnota kl. 6a

Emilia Rajmer kl. 6b

Agata Krzemień kl. 5b

Oliwier Łukaszewski kl. 5e

Radosław Rogoziński kl. 6f 

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa  zachodniopomorskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

finalista

reprezentacja szkoły

Michał Tomf kl. 6b

Martyna Bułło kl. 6b

Weronika Kamińska kl. 6a

Oskar Sybis kl. 6d

Mali Mistrzowie Języka - konkurs pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej

laureatka

finalistka

finalistka

finalistka

finalista

finalista

reprezentacja szkoły

 

Kamińska Weronika  kl. 6a

Michnik Natalia kl. 4a

Wypchło Wiktoria kl. 4c

Krzywicka Magdalena kl. 5a

Kondracki Mateusz kl. 5a

Niemczuk Karol kl. 6d

Siwek Martyna kl. 4d

Naściuk Natalia kl. 4b

Kurzydło Karolina kl. 4d

Sanders Oliwia kl. 5b

Ryłko Bartosz kl. 5c

Mikołajczyk Wiktoria kl. 5d

Rajmer Emilia kl. 6b

Sybis Oskar kl. 6d

Wiktor Nadia kl. 6c

Konkurs Humanistyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Amelia Czarnota kl. 6a

Weronika Kamińska kl. 6a

Jakub Wocial kl. 6f

Konkurs na hasło promujące segregację śmieci organizowany przez Urząd Miasta Szczecin

2. miejsce

wyróżnienia

klasa 3d

klasy 1c, 3d, 4g

VII Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie organizowany przez XIII LO

reprezentacja szkoły

Amelia Czarnota kl. 6a
Bianka Kaczmarek  kl. 6b

Wiktoria Jocz kl. 6d

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego - Olimpus - sesja jesienna

laureatka

laureat

Zuzanna Gregorczyk kl.5b
Marek Mostowski kl. 4b

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna - Olimpus - sesja jesienna 2015

laureat
laureat

Aleksander Luszawski kl. 4b
Oskar Sybis kl. 6d

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Multitest

wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Bartosz Ryłko kl. 5c
Bartosz Matusiak kl. 4a
Karolina Kurzydło kl. 4d
Anastazja Gryl kl. 4e

Konkurs Piosenki Bożonarodzeniowej

laureatka
finalistka
finalistka
finalista
reprezentacja szkoły

Wiktoria Juszkiewicz kl. 3f
Lena Sikora kl. 2h
Liwia Czapiewska kl. 4f
Radosław Drewniak kl. 6c
Zuzanna Kunt kl. 2i
Kornelia Bodnar kl. 4b
Ola Rybak kl. 4d
Martyna Siwek kl. 4d

Julia Tomaszewska kl. 4d

XVI Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez XIII LO w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Weronika Kamińska kl.6a
Amelia Czarnota kl. 6a
Oskar Sybis kl. 6d
Bartłomiej Bujanowski kl. 6g
Karol Niemczuk kl. 6d

XV Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez XIII LO w Szczecinie

laureat

reprezentacja szkoły

Jakub Wocial kl. 6f
Weronika Kamińska kl. 6a
Amelia Czarnota kl. 6a

Magdalena Krzywicka kl. 5b
Karol Niemczuk kl. 6d
Oskar Sybis kl.6d

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „English High Flier”

wynik bardzo dobry

wynik dobry

Dominika Piskunowicz kl. 5a

Piotr Ślęzak kl. 5a
Wiktoria Wojciechowska kl. 5a
Julia Szamburska kl. 5a
Miłosz Skrzypczak kl. 5a

Wojewódzki Konkurs " Moja mleczna kraina" 2015

wyróżnienie

Hanna Sitarek kl. 5d

VIII Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „Kot”

wyróżnienie

Małgorzata Brzezińska kl. 5d

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „55 lat TVP Szczecin”

reprezentacja szkoły

 Katarzyna Bajsarowicz kl.6a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Burza na morzu”

3.miejsce
wyróżnienie

Sara Kuciapska kl. 6a

Cecylia Czech kl.2d

Międzynarodowy Konkurs Graficzny „HAPPY BERSTDAY ITALY!

reprezentacja szkoły

Adriana Jurczyk kl.6a
Piotr Dominiak kl.5c
Aleksandra Majewska kl. 5d
Jakub Krzos - absolwent

 XV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny " Kartka i życzenia bożonarodzeniowe" 

reprezentacja szkoły

Nicola Kwiatkowska kl. 6e

Międzyszkolny konkurs piosenki świątecznej w języku obcym zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1

w Szczecinie

język niemiecki

 

 

język hiszpański

 

 

 

2. miejsce

 

 

wyróżnienie

 

 

 

Kornelia Bodnar kl. 4b

Julia Dębowska kl. 4b

Klaudia Stobiecka kl. 4b

Patrycja Kaczmarska kl. 5c

Jakub Kołbuc kl. 5c

Zuzanna Dudek kl. 5c

Konkurs dla szkół podstawowych „List do Trzech Króli w języku hiszpańskim” zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1

w Szczecinie

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce
wyróżnienie

Jakub Kołbuc kl. 5c

Julita Kotowicz kl. 5c

Gabriela Balicka kl. 5c

Roksana Olejnik kl. 5c

Paulina Skorupka kl. 5c

Konkurs Językowy Spade w Gimnazjum Katolickim w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Ada Jurczyk z kl. 6a

Wiktoria Jocz z kl. 6d

Diana Katra z kl. 6a

Amelia Czarnota z kl. 6a

Święto Latawca 

wyróżnienie

Czarnota Amelia 6a
Kamińska Weronika 6a
Pazurek Nikola 6a
Spychała Karolina 6a
Stolarska Zuzanna 6b
Turowska Wiktoria 6b
Brzeskot Marek 6c
Drewniak Radosław 6c
Bronicka Natalia 6d
Jocz Wiktoria 6d
Kociszewska Roksana 6d
Majewska Aleksandra 6d
Monczka Wiktoria 6d
Nowakowska Natalia 6d
Pawlak Hanna 6d
Popławska Natalia 6d
Sawińska Julia 6d
Stępień Oliwia 6d
Wiśniewska Wiktoria 6d
Kwiatkowska Nicola 6e
Witkowska Nina 6e
Dyduch Karolina 6f

IV Konkurs Przyrodniczy organizowany przez XIII LO w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Emilia Rajmer kl. 6b
Wiktor Łaska kl. 6c

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny 2015

1. miejsce w województwie
wynik bardzo dobry

 

 

wynik dobry

Oskar Konopacki 2f

 

Filip Wlodarski 2j /8. m. w województwie/, Amelia Ruchlicka 2h, Julia Kamasińska 2h, Gracjan Matusewicz 3b, Mateusz Ciszewski 3f,  Mikołaj Pacała 3a.

Bartek Szalkiewicz 2j, Jakub Rajmer 2b, Michał Życiński 2h, Arkadiusz Konopacki 3e, Aleksander Luszawski 4b.

Dzielnicowe eliminacje "Małego Konkursu Recytatorskiego"

laureat

laureat

wyróżnienie

reprezentacja szkoły

Natalia Michnik 4a

Michał Drewniak 2j

Daria Dorożkiewicz 5a

Liwia Czapiewska 4f

Pola Potocka 3d

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Zimowe nastroje”

laureat
2. miejsce

Krzysztof Biskupski 1a
Szymon Zajączkowski 3f

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2015

laureatka 
wynik bardzo dobry     

 

 


wynik dobry

Natalia Michnik kl. 4a
Bartosz Matusiak kl. 4a
Karolina Kurzydło kl. 4d
Kalina Kamać kl. 4d
Natalia Naściuk kl. 4b
Martyna Siwek kl. 4d

Maja Budych kl. 4d
Marek Mostowski kl. 4b

Oliwier Święcicki kl. 4e
Jakub Cieślak kl. 4e
Oskar Sybis kl. 6d

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny 2015 klasy II-III

wynik bardzo dobry

 

 

 

 

 

wynik dobry

Amelia Ruchlicka 2h, Michał Biskupski 2c, Bartosz Puchała 2a, Mateusz Ciszewski 3f, Jan Misiuna 3a, Pola Potocka 3a, Amelia Antol 3d, Julia Kieres 3f, Szymon Szemro 3f, Julia Kamasińska 2h, Karolina Kapela 2h, Paweł Braksator 3c, Franciszek Tyrakowski 2i, Oskar Konopacki 2f.

Jakub Tokarek 3b, Wiktoria Żmijewska 3a, Oliwia Antczak 3c, Kacper Siwiński 3f, Julia Zgorzelska 2a

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Gimnazjum Katolickie w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Radosław Drewniak kl. 6c

Weronika Kamińska kl. 6a

Oskar Sybis kl. 6d

Michał Tomf kl. 6b

Konkurs Przyrodniczy dla szkół podstawowych organizowany przez V LO w Szczecinie

 

reprezentacja szkoły

Emilia Rajmer kl. 6b

Piotr Parzymies kl.6b

Agata Ogrodnik kl. 6a

IX Międzyszkolny Konkurs Komputerowy "Praca w programie Word"

4. miejsce

Kacper Góralski kl. 3f

V Międzyszkolny Konkurs Techniczno-Informatyczny "Statek moich marzeń"

3. miejsce kl. 0-III
2. miejsce kl. IV-VI

Michał Biskupski kl. 2c
Weronika Monczak kl. 5d

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS sesja zimowa

laureat
laureat

Bartosz Matusiak kl. 4a
Oskar Sybis kl. 6d

Ogólnopolska Olimpiada Przyrodnicza OLIMPUS sesja zimowa

laureatka

laureat

laureatka

Martyna Siwek kl. 4d

Bartosz Matusiak kl. 4a
Adrianna Jurczyk kl. 6a

VI Międzyszkolny Konkurs Języków Obcych organizowany przez Gimnazjum nr 29 w Szczecinie 

1. miejsce indywidualnie

1. miejsce drużynowo

Bianka Kaczmarek kl. 6b
Bianka Kaczmarek kl. 6b
Emilia Rajmer kl. 6b
Nikolas Stawarski kl. 6b

XVI Konkurs języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych miasta Szczecina i województwa zachodniopomorskiego pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Szczecin i Konsula Honorowego Niemiec

laureat

laureatka

finalistka

Filip Hendryk kl. 6b

Bianka Kaczmarek kl. 6b

Martyna Bułło kl. 6b

XVII Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej "Zdroje 2016"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Miłosz Michnik 1a

Lena Sikora 2h

Wiktoria Juszkiewicz 3f

Klaudia Stobiecka 4b

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek Zintegrowany”- sesja zimowa:
klasy I

 

1. miejsce

 

2. miejsce

3. miejsce

Młynarczyk Milena kl. 1c (19 miejsce w kraju)
Konwicki Kajetan kl. 1a (21 m.)
Malicka Aleksandra kl. 1a (24 m.)
Biskupski Krzysztof kl. 1a (24 m.)

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek Zintegrowany”- sesja zimowa:
klasy II

laureatka
laureatka
3. miejsce

Drozdek Joanna kl.2i   (12 m.)
Reszka Tymon kl. 2i  (14 m.)
Wędrychowska Julia kl. 2a (18 m.)

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek Zintegrowany”- sesja zimowa:
klasy III

laureat

2. miejsce

3. miejsce

Ciszewski Mateusz kl.3f (12 m.)
Potocka Pola  kl.3a (16 m.)
Fiedorowicz Anna kl. 3a (24 m.)

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpusek" - sesja zimowa
klasy I



 laureaci

Kreczmer Jakub - kl. 1a
Konwicki Kajetan - kl. 1a
Gardzińska Maria - kl.1a
Ogrodnik Lena - kl.1a
Biskupski Krzysztof - kl.1a
Dziwulski Eryk - kl. 1a

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpusek" - sesja zimowa

klasy II

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

 Julia Jastrzębska - kl. 2h (21 miejsce w kraju)
 Weronika Matczak - kl. 2a (23 m.)
 Julia Burghardt - kl. 2a (26 m.)

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego "Olimpusek" - sesja zimowa

klasy III

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

 Marcin Piwko - kl. 3a (16 m.)
 Magdalena Seremak - kl. 3e (22 m.)
 Kamil Ejsmont - kl. 3b (31 m.)

"Przyrodnicze triki matematyki i informatyki"pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez OSM I st w Szczecinie - konkurs drużynowy kl. IV i V

3. miejsce

Matusiak Bartosz - kl. 4a

Mostowski Marek - kl. 4b

Luszawski Aleksander - kl. 4b

"Rozgrywki matematyczne" - konkurs organizowany przez Zespół szkół nr 1 w Szczecinie - konkurs drużynowy  kl. VI

3. miejsce

Tomf Michał - kl. 6 b

Niemczuk Karol - kl. 6 d

Sybis Oskar - kl. 6 d

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wynik bardzo dobry

 

wyróżnienie

Konopacki Oskar kl.2f
Ciszewski Mateusz kl. 3f
Połomski Mikołaj kl. 3f


Skrzypczak Urszula kl. 2b
Rajmer Jakub kl. 2b
Drewniak Michał kl. 2j
Życiński Michał kl. 2h
Seliga Jakub kl. 2h

Kamasińska Julia kl. 2h
Biskupski Michał. kl. 2c
Konopacki Arkadiusz kl. 3e
Wiśniewski Stanisław kl. 3f
Majchrowski Maciej kl. 3a
Szemro Szymon kl. 3f
Mostowski Marek kl. 4b
Luszawski Aleksander kl. 4b
Matusiak Bartosz kl. 4a
Kostkowska Aleksandra kl. 4a

Wypchło Wiktoria kl. 4c
Michnik Natalia kl. 4a
Sybis Oskar kl. 6d
Kamińska Weronika kl. 6a 

Miejski Konkurs Twórczości plastycznej i literackiej "Ogrody pływajace - czyli Szczecin 2050

reprezentacja szkoły

Wiktoria Wartoń kl. 6e

Mateusz Saganowski kl.6c

Olaf Kudyba kl.6c

Daniel Lipiński kl.6b 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza maska karnawałowa"

reprezentacja szkoły

Martyna Siwek kl. 4d

Bartosz Matusiak kl.4a

Nadia Królikowska kl. 4d

Wiktoria Wdowiak kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Piękno i brzydota w szarości" - Rawicz 2016

wyróżnienie honorowe

Aleksandr Strikhar kl. 5d

Bartosz Hryń kl. 5b

Wojewódzki Konkurs „DRZEWO W LITERATURZE I SZTUCE”- KAMIEŃ POMORSKI 2016

2. miejsce

Marta Legwińska kl. 2d 

XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „INNE SPOJRZENIE” - SOSNOWIEC 2016

reprezentacja szkoły

Diana Katra kl. 6a

Sara Kuciapska kl. 6a

Kasia Bajsarowicz kl. 6a

Adriana Jurczyk kl. 6a

Wiktoria Wdowiak kl. 6b

Julia Kacprzak kl. 5f

Magdalena Dobrzyńska kl. 5f

Ogólnopolski Konkurs "KWIAT DZIEŁEM DOSKONAŁYM” - POLKOWICE 2016

reprezentacja szkoły

Hania Sitarek kl. 5d

Martyna Śmiałek kl. 5d

Ogólnopolska akcja „ZAŚWIEĆ NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”

2. miejsce

wyróżnienie

Małgorzata Brzezińska kl. 5d

Oliwia Kacprzak kl. 5d.

Miejski Konkurs Plastyczny „MAMO, TATO, NIECH TO BĘDZIE BEZPIECZNE LATO”

 

2. miejsce

 

wyróżnienie

Joanna Jedynak kl. 2d
Maja Wieczorek  kl. 2d

Natalia Piotrowska kl. 2d

Cecylia Czech kl. 2d

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego z elementami realioznawstwa „Deutschfun”

 

5.miejsce

 

7. miejsce

Filip Hendryk kl. 6b

Martyna Bułło kl. 6b

Piotr Parzymies kl. 6b

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego OLIMPUS – sesja wiosenna  

 

1. miejsce

w Polsce

laureat

Aleksander Luszawski kl. 4b

 

Marek Mostowski kl. 4b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Panda”

laureat
laureat
wyróżnienie
wyróżnienie

Kajetan Pająk kl. 6a
Mikołaj Pytlak kl. 5a

Katarzyna Bajsarowicz kl. 6a

Adrianna  Jurczyk kl. 6a

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego ALBUS

1. miejsce w Polsce
laureatka
laureat
laureatka
laureat
laureat
wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Filip Hendryk kl. 6b

Bianka Kaczmarek kl. 6b 

Aleksander Luszawski kl. 4b
Zuzanna Gregorczyk kl. 5b
Jakub Gajos kl. 6b
Marek Mostowski kl. 4b
Martyna Bułło kl. 6b
Piotr Parzymies kl. 6b
Stanisław Cena kl. 5b 

VIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo - Teatralny dla uczniów klas V pt. "Magiczny świat Ani z Zielonego Wzgórza" pod patronatem Towarzystwa Nauczycieli i Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Szczecinie. 

1. miejsce

Daria Doroszkiewicz kl. 5a
Magdalena Krzywicka kl. 5a
Alicja Matysiak kl. 5e

Miejski konkurs plastyczny "Morskie impresje"

3. miejsce

Agata Pawluś 6f

Międzyszkolny konkurs czytelniczo - plastyczny "Legenda w słowie i kredce zamknięta" pod hasłem "Legendy morskie"

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Maja Dubikowska 1c

Karolina Ciereszko 1i

Julia Wędrychowska 2a

Julia Kieres 3f

Paweł Ciszewski 1g

Wiktoria Juszkiewicz 3f

Agnieszka Supstych 3f

Michał Biskupski 2c

Natalia Sampławska 1b

Hanna Kafarska 2a

Livia Sierant 2a

Zuzanna Zglińska 3f

IV Ogólnopolski Konkurs Poezji i Fotografii Marynistycznej "Impresje Morskie 2016"

2. miejsce

wyróżnienie

Adrianna Ślipek 5d

Oliwia Cewka 4d

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

 Mistrzostwa Szkoły w Biegach Przełajowych Dziewcząt

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Oliwia Łokietek  kl.6e

Wiktoria Wielgus  kl.6e

Julia Fidecka  kl.5e

 „Dzień Sztafet”

   

1. miejsce

Sztafeta olimpijska: Oliwia Łokietek, Zuzanna Kowalik, Oliwia Gibała, Nikola Schreiber

3. miejsce

Sztafeta szwedzka: Agata Ogrodnik, Zuzanna Borkowska, Roksana Olejnik, Julia Fidecka

3. miejsce

Sztafeta 4x400 m: Klaudia Tomczyk, Klaudia Kasprzak, Nina Witkowska, Nicola Kwiatkowska

1. miejsce

Sztafeta 4x100 m: Iga Orłowska, Wiktoria Wartoń, Wanessa Tkaczyk, Julita Hanc

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

2. miejsce

Oliwia Łokietek, Zuzanna Kowalik, Nina Witkowska, Wanessa Tkaczyk, Julia Sendel, Wiktoria Wartoń, Nicola Kwiatkowska, Julita Hanc kl. 6e, Julia Fidecka kl 5e, Natalia Wielgus kl. 4d

I runda Ligi Biegowej

1. miejsce

Julia Fidecka kl 5e (600 m), Julita Hanc kl. 6e (300 m), Oliwia Łokietek kl. 6e (600 m)

II runda Ligi Biegowej

1. miejsce

Julia Fidecka  (600 m), Iga Orłowska (100 m), Julita Hanc (300 m), Wiktoria Wielgus (600 m), Oliwia Łokietek (600 m)

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt kl. 5

4. miejsce

Klaudia Białkowska, Kamila Białkowska, Julia Fidecka, Oliwia Głowińska, Milena Grochalska, Zuzanna Borkowska, Zuzanna Zalech, Aleksandra Perkowska, Roksana Sala, Klaudia Kasprzak, Sophie Ameur kl. 5e

XXIX Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej kl. 6

1. miejsce

Zuzanna Kowalik, Julita Hanc, Wanessa Tkaczyk, Oliwia Łokietek, Oliwia Gibała, Nina Witkowska, Wiktoria Wartoń, Aleksandra Miltyk, Wiktoria Wielgus, Nicola Kwiatkowska, Julia Sendel, Klaudia Tomczyk, Oliwia Hau, Martyna Andryszek

XXIX Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej kl. 5

2. miejsce

Klaudia Białkowska, Kamila Białkowska, Julia Fidecka, Oliwia Głowińska, Milena Grochalska, Zuzanna Borkowska, Zuzanna Zalech, Aleksandra Perkowska, Roksana Sala, Klaudia Kasprzak, Sophie Ameur

Finał Mistrzostw Szczecina w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

3. miejsce

Martyna Andryszek, Julita Hanc, Oliwia Gibała, Olwia Hau, Oliwia Łokietek, Zuzanna Kowalik, Aleksandra Miltyk, Julia Sendel, Klaudia Tomczyk, Wanessa Tkaczyk, Nicola Kwiatkowska, Wiktoria Wielgus, Wiktoria Wartoń, Nina Witkowska kl. 6e

"Szczypiorniak na Orlikach” - Mistrzostwa Szczecina

2. miejsce

Martyna Andryszek, Klaudia Tomczyk, Nina Witkowska, Oliwia Hau, Wiktoria Wielgus, Oliwia Gibała, Wiktoria Wartoń, Oliwia Łokietek, Aleksandra Miltyk, Zuzanna Kowalik, Julita Hanc, Julia  Sendel i Wanessa Tkaczyk

"Szczypiorniak na Orlikach” - Finał Wojewódzki

2. miejsce

Martyna Andryszek, Oliwia Gibała, Oliwia Hau, Julita Hanc, Nicola Kwiatkowska, Zuzanna Kowalik, Aleksandra Miltyk, Oliwia Łokietek, Julia Sendel, Klaudia Tomczyk, Wanessa Tkaczyk, Wiktoria Wielgus, Wiktoria Wartoń, Nina Witkowska

Mistrzostwa Szczecina w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym

2. miejsce

Julita Hanc, Oliwia Łokietek, Wielgus Wiktoria , Nicola Kwiatkowska, Wiktoria Wartoń, Nina Witkowska (rezerwowa – Wanessa Tkaczyk)

Międzyszkolne Biegi Sztafetowe klas I-III

2. miejsce

Malicka Aleksandra, Rufino-Barbosa Weronika, Prostko Julia, Semczyszyn Patrycja, Lipińska Magda, Zbaracka Hania, Dółkowska Dominika, Zagórska Wiktoria, Ciereszko Karolina, Dziewit Gabrysia

Mistrzostwa szczecina w Biegach Rozstawnych

3. miejsce

 

 

2. miejsce

sztafeta „szwedzka: Wanessa Tkaczyk, Wiktoria Wartoń, Klaudia Tomczyk, Wiktoria Wielgus

sztafeta 4x100 m: Oliwia Łokietek, Magdalena Koconowska, Martyna Śmiałek, Julita Hanc

IX Wiosenne Biegi O Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

1. miejsce

Oliwia Łokietek, Julita Hanc, Julia Fidecka, Nicola Kwiatkowska, Wiktoria Wielgus

I Pływackie Grand Prix Szczecina kl III

2. miejsce
3. miejsce

3. miejsce

50m s. dowolnym Adrianna Bortacka 3e oraz 50m stylem klasycznym

w sztafecie 4x25 dowolnym: Adrianna Bortacka, Oliwia Sikora, Amelia Wasielewska, Martyna Jakubiak 3e

III Pływackie Grand Prix Szczecina kl III

 

1. miejsce
3. miejsce

50m s. klasycznym Adrianna Bortacka 3e
50m s. dowolnym: Adrianna Bortacka 3e

IV Pływackie Grand Prix Szczecina kl III

3. miejsce

50m s. klasycznym: Adrianna Bortacka 3e

V Pływackie Grand Prix Szczecina kl III

2. miejsce

 

2. miejsce

100m s. grzbietowym i 50m s. klasycznym: Adrianna Bortacka 3e,

sztafeta 4x25 m s. dowolnym: Adrianna Bortacka, Oliwia Sikora, Agnieszka Bryk, Martyna Jakubiak 3e

CHŁOPCY

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

 2. miejsce

Jakub Bujnowski, Miłosz Magdziak, Marcel Lachowicz, Marcel Sitko, Aleksander Baran, Aleksander Paleczny, Adrian Maniecki, Krzysztof Szymczak kl. 6g, Mateusz Biela i Krzysztof Filisiński - kl. 5g.

II runda Ligi Biegowej

1. miejsce

Krzysztof Szymczak (1000 m), Krzysztof Filisiński (300 m), Marcel Lachowicz (1000 m), Mateusz Żyła (1000 m)

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 65 w Szczecinie kl. V

1. miejsce

Fabian Kunze, Szymon Wilczko, Jan Imianowski, Patryk Żurowski, Bartosz Mieczkowski, Krzysztof Filisiński, Szymon Wachnik, Igor Rzemianowski - kl. 5g

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 65 w Szczecinie kl. VI

 3. miejsce

Krzemianowski Igor, Bujnowski Bartłomiej, Bujnowski Jakub, Wasielewski Mateusz, Rozpara Paweł, Popek Marceli, Fiedorowicz Michał, Szymczak Krzysztof, Magdziak Miłosz, Baran Aleksander - kl. 6g

V Gwiazdkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 37 w Szczecinie

 1. miejsce

Krzemianowski Igor, Sitko Marcel, Bujnowski Jakub, Wasielewski Mateusz, Rozpara Paweł, Popek Marceli, Fiedorowicz Michał, Szymczak Krzysztof, Magdziak Miłosz, Baran Aleksander

Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej w Anklam (Niemcy) 

 1. miejsce

Fiedorowicz Michał, Szymczak Krzysztof, Sitko Marcel, Rozpara Paweł, Popek Marceli, Wachnik Szymon, Bujnowski Jakub, Lachowicz Marcel, Filisiński Krzysztof, Baran Aleksander

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar św. Jana Bosko

1. miejsce

Bujnowski Jakub, Sitko Marcel, Popek Marceli, Szymczak Krzysztof, Baran Aleksander, Fiedorowicz Michał, Magdziak Miłosz, Bujnowski Bartłomiej, Wasielewski Mateusz, Krzemianowski Igor, Rozpara Paweł, Lachowicz Marcel

Turnieju Piłki Nożnej Halowej Bukowe Cup

1.miejsce

 

 

 

2. miejsce

Bujnowski Jakub, Sitko Marcel, Popek Marceli, Szymczak Krzysztof, Baran Aleksander, Fiedorowicz Michał, Magdziak Miłosz

Bujnowski Bartłomiej, Jóźwiak Maciej, Wasielewski Mateusz, Drula Tomasz, Kosowski Kamil, Frąckowiak Wiktor, Podgórski Kamil

Finał rozgrywek piłki nożnej chłopców klas V – VI

1. miejsce

Michał Fiedorowicz, Jakub Bujnowski, Aleksander Baran, Marcel Lachowicz, Krzysztof Szymczak, Marcel Sitko, Igor Krzemianowski, Bartłomiej Bujnowski, Paweł Rozpara, Miłosz Magdziak, Mateusz Wasielewski, Marceli Popek

IX Wiosenne Biegi O Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

1. miejsce

Krzysztof Filisiński, Krzysztof Szymczak, Aleksander Baran, Marcel Sitko, Marcel Lachowicz

III Mistrzostwa Szczecina ALSECCO CUP

1. miejsce


2. miejsce
3. miejsce

25m s. grzbietowym: Kacper Dorożalski 5e

Marcel Frąsiak 4e, Marcel Sadło 5e
25m s. dowolnym: Miłosz Mądrzak 4a

IV Pływackie Grand Prix Szczecina kl III

3. miejsce

50m s. klasycznym: Wojciech Cios 3e