Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Dzisiaj 314

Wczoraj 323

Miesiąc 3994

Wszystkie 3994

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs Matematyki i Logicznego Myślenia klas drugich

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce
wyróżnienie

Łukasz Kamiński kl. 2b
Natalia Sampławska kl. 2b
Aleksandra Malicka kl. 2a
Maria Niemczuk kl. 2b

Konkurs Matematyki i Logicznego Myślenia klas pierwszych

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Ksawery Wojtaszak kl. 1c

Karol Osuch kl.1a,
Kuba Książek kl. 1b
Maciej Igła 1c

Turniej wiedzy "Omnibus" klas trzecich

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Amelia Ruchlicka kl.3h
Joanna Drozdek kl.3i
Patryk Pytlak kl.3a
Jan Stybel kl.3g

Turniej wiedzy "Omnibus" klas drugich

1. miejsce

2. miejsce

 

3. miejsce

Aleksandra Malicka kl.2a

Adrian Lipok kl.2c
Wojciech Śliwiński kl. 2e
Radosław Zych kl.2g

 Październikowy Mistrz Czytelnictwa  

Hubert Dziewit kl.3k

Julia Ptaszyńska kl. 6a

 Mistrz Encyklopedii    Jakub Brzeziński kl. 6g
 Konkurs plastyczny "Biblioteka moich marzeń"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Maja Deręgowska kl.3k

Karol Wierciński kl. 3k

Natalia Hołownia kl.3k

 "Książka- w jakim języku zapisano wyraz?"  

Aleksandra Babińska kl.5c

Wiktoria Wypchło kl.5c

Wiktoria Zalewska kl.6d

 Wiersz o bibliotece  

Amelia Zabłocka kl.3l

Karina Płotkowska kl.3l

Krzysztof Biskupski kl.2a

Konkurs plastyczny "Moje morze - impresje morskie

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Natalia Hołownia 3k

Magdalena Dobrzyńska 6f

Karolina Ciereszko 2i

Livia Sierant 3a

Lucjan Kruk 1a

Karol Wierciński 3k

Adam Szymański 2a

Seweryn Szponar 2a

Mikołaj Kot 3f

Weronika Matczak 3a

Konkurs recytatorski dla uczniów klas drugich i trzecich

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

Natalia Posiewka 3b
Krzysztof Biskupski 2a
Aleksandra Popielarz 2i
Miłosz Michnik 2a, Jan Wasilewski 2i, Alicja Zajączkowska 2g, Michał Drewniak 3j

Konkurs czytelniczy klas 4 "W świecie baśni"

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Pola Potocka kl. 4a
Alicja Gotowczyc kl. 4a
Tadeusz Krzywiźniak kl. 4d

Konkurs czytelniczy klas 5 "W świecie mitów"

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Natalia Naściuk kl. 5b
Mateusz Kowalewski kl. 5c
Oliwia Samczyńska kl. 5c
Dominika Żoładek kl. 5g

Konkurs czytelniczy klas 6 "Czy znasz polskie legendy"

1. miejsce


2. miejsce


3. miejsce

Wiktoria Laskowska kl. 6d

Wiktoria Mikołajczyk kl. 6d 

Oliwier Łukaszewski kl. 6e

Weronika Monczak kl. 6d

Mateusz Żyła kl. 6g

Szkolny Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

 Lena Sikora 3h

Julia Jastrzębska 3h

Weronika Borejszo 2b

Weronika Rufino Barbosa 2c

Miłosz Michnik z zespołem z klasy 2a

Koło Wokalne klas 1-3

Zespół z klasy 1b

Konkurs poezji marynistycznej

1. miejsce

1. miejsce

1. miejsce

1. miejsce

2. miejsce

Hanna Pieprzyk 3k

Michał Biskupski 3c

Klaudia Stobiecka 5b

Jakub Cieślak 5e

Szymon Malinowski 5e

Konkurs plastyczny "Statek moich marzeń"

1. miejsce

2. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Natalia Szymczak 2f

Natalia Hołownia 3k

Livia Sierant 3a

Iga Borkowska 2k

Maja Deręgowska 3k

Oliwia Kuciapska 3b

Wiktoria Baczyńska 3g

Patrycja Openchowska 3a

Konkurs czytelniczy dla klas 3 "Czy można zaprzyjaźnić się z dziećmi z Bullerbyn?"

1 miejsce

1 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

Bartosz Puchała kl.3a

Tymon Reszka kl. 3i

Patryk Pytlak kl. 3a

Aleksandra Rębiasz kl. 3a

Piotr Bobola kl. 3i

Michał Drewniak kl. 3j

 

 Konkurs "Językowe Potyczki" dla uczniów klas trzecich

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
4. miejsce

Julia Kamasińska kl. 3h

Tymon Reszka kl. 3i

Aleksandra Falkiewicz kl. 3g

Karol Wierciński kl. 3k

Konkurs plastyczny "Zabytki Wielkiej Brytanii" 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Roksana Ulatowska kl 6e

Martyna Falkiewicz kl. 5a
Oskar Pawluś kl. 4d 

VII Marynistyczny Turniej Klas 4-6

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

klasa 5e

klasa 5b

klasa 4c

klasa 4d

klasa 5c

Konkurs "Flaga Wielkiej Brytanii" 

1. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mikołaj Pacała kl. 4a

Weroniki Łazińskakl. 5g

Karolina Kruczek kl. 5g

Julia Szabowska kl. 5g
Nadia Bialiai kl. 5g.

Martyna Falkiewicz kl. 5a

Konkurs czytelniczy "Korzystamy z różnych źródeł" informacji"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Agata Krzemień kl.6b 

Bartosz Ryłko kl.6c

Dawid Romanowski kl.6c 

Mateusz Juszczak kl.6c

Mistrz języka niemieckiego kl. 4

1. miejsce

Klaudia Kinal kl.4b

Mistrz języka niemieckiego kl. 5

1. miejsce 

Marek Mostowski kl. 5b

SUKCESY POZASZKOLNE

 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Ogólnopolska akcja Zachowaj Trzeźwy Umysł - konkurs literacko-plastyczny "Pod dobrą opieką"

 laureat

Nadia Królikowska kl. 5d

Kinga Pękalska kl. 5d

Marika Jurdyga kl. 4d

Adam Sztukiewicz kl. 3c

Maciej Zieliński kl. 4d

Jakub Brasławski kl. 4b

Oliwia Gruba kl. 4d

III LO w Szczecinie-30.09.2016r.- plastyczny konkurs międzyszkolny pt. "Opowiedz mi bajkę o III LO..." z okazji 70 lecia szkoły.

laureaci konkursu:

 

 

wyróżnienia:

Juszkiewicz Małgorzata - III k
Stepańska Klaudia - III k
Sykucka Patrycja - III i

 

Bonecka Magdalena - III i
Reszka Tymon - III i

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

 

laureatka
finalistka
finalista
reprezentacja szkoły

Natalia Michnik kl. 5a
Magdalena Krzywicka kl. 6a

Bartosz Gregorowicz kl.6a
Bartosz Ryłko kl. 6c
Agata Krzemień kl. 6b

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

laureatka
laureatka
reprezentacja szkoły

Zuzanna Gregorczyk kl.6b

Hanna Bering kl.6b

Julia Sinkiewicz kl.6b

Stanisław Cena kl.6b

Dominik Hryczyński kl. 6b

Kacper Kozłowski kl.6b

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Daria Doroszkiewicz kl. 6a
Zuzanna Gregorczyk kl. 6b
Jakub Kołbuc kl. 6c
Szymon Roźmiej kl. 6f

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

laureat
finalistka
reprezentacja szkoły

Bartosz Gregorowicz kl. 6a

Monika Masztalerz kl. 6a

Dominika Piskunowicz kl.6a
Mikołaj Pytlak kl. 6a

Konkurs „Ku pokrzepieniu serc” zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczecinie 

3. miejsce

wyróżnienia

Zuzanna Zalech kl. 6e 

Klaudia Białkowska kl. 6e
Michał Kryślak kl. 6e
Magdalena Krzywicka kl. 6a
Dominika Piskunowicz kl. 6a
Anna Czerwonka kl. 6f 

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Burza na morzu"

wyróżnienie

wyróżnienie

Amelia Palka 3d

Wiktoria Kokoszko 3l

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego"English High Flier”

laureat
wynik dobry

Bartosz Gregorowicz kl. 6a
Mikołaj Pytlak kl. 6a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Multitest z języka niemieckiego

laureat
laureat
wyróżnienie

Kamil Ejsmont kl. 4b
Aleksander Luszawski kl. 5b
Gracjan Matusewicz kl. 4b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Multitest z przyrody

  laureat
  laureatka
  wyróżnienie
  Paweł Braksator kl. 4c
  Anastazja Gryl kl. 5e
  Karolina Kurzydło kl. 5d
  Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Multitest z matematyki   wyróżnienie   Aleksander Luszawski kl. 5b

Konkurs Wojewódzki Mali Mistrzowie Języka

reprezentacja szkoły

Potocka Pola kl.4a
Braksator Paweł kl. 4c
Antol Amelia kl. 4d
Michnik Natalia kl.5a
Naściuk Natalia kl. 5b
Kurzydło Karolina kl. 5d
Krzywicka Magdalena
kl. 6a
Krzemień Agata kl. 6b
Juszczak Mateusz kl. 6c

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego „Olimpus” – sesja jesienna

           

laureat- miejsce w Polsce

5. miejsce

10. miejsce

13. miejsce

13. miejsce

 

 


Kamil Ejsmont kl. 4b

Gracjan Matusewicz kl. 4b

Noemi Czyżewska kl. 4b

Aleksander Luszawski kl. 5b

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego „Multitest” – sesja jesienna 

 

         

 

laureat- miejsce w Polsce

7. miejsce

9. miejsce

wyróżnienie

 

 

 

Kamil Ejsmont kl. 4b

Aleksander Luszawski kl. 5b

Gracjan Matusewicz kl. 4b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Mój niepełnosprawny kolega, moja niepełnosprawna koleżanka"

reprezentacja szkoły

Agnieszka Supstych kl. 4f
Olimpia Bejger kl. 4f
Kacper Siwiński kl. 4f
Alicja Gotowczyckl.4a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Patriotyzm na plakacie"

1. miejsce

2. miejsce

Zuzanna Zglińska kl. 4f
Laura Narloch kl. 4d

Miejski Konkurs Plastyczny" Trzeźwy umysł - w trzeźwym świecie wszystko gra"

laureatka

laureatka
laureatka

Justyna Pawlewska kl. 3d

Maja Wieczorek kl. 3d

Cecylia Czech kl. 3d

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny " Książeczka na jesienne wieczory"

laureatka

Emilia Saar kl. 3d

X Ogólnopolskie Biennale Plastyczne "Rok polski w tradycjach i obyczajach"

reprezentacja szkoły

Julia Kwiatkowska kl. 4d

Laura Narloch kl. 4d

Jan Misiuna kl. 4a

Hanna Fiedorowicz kl. 4a

Oleksandr Strikhar kl. 6d

Malwina Saluk kl. 6d

Kacper Siwiński kl. 4f

Julia Tomaszewska kl. 5d

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Pokój oczami dziecka"

3. miejsce

4. miejsce

5. miejsce

Klaudia Czech kl.6d

Hanna Sitarek kl.6d

Julia Łukaszuk kl. 6d

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"

wynik bardzo dobry

 

 

 

 

wynik dobry

Mateusz Ciszewski kl. 4f
Bartosz Matusiak kl. 5a
Szymon Roźmiej kl. 6f
klasy 2: Aleksandra Malicka, Wojtek Śliwiński, Łukasz Kamiński, Szymon Tyrakowski, Maria Gardzińska, Kamil Koczara, 
klasy 3: Bartosz Szalkiewicz, Oskar Konopacki
klasy 2: Agata Przybysz, Paulina Olszewska, Krzysztof Biskupski, Maria Niemczuk, Kajetan Konwicki

Plakat pokoju

3. miejsce

4. miejsce

5. miejsce

Klaudia Czech kl 6d

Hanna Sitarek kl 6d

Julia Łukaszuk kl

XVI Konkurs Humanistyczny organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

laureatka

reprezentacja szkoła

Natalia Michnik kl. 5a

Bartosz Ryłko kl. 6c

Julia Szamburska kl. 6a

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny

1. miejsce w Polsce

wynik bardzo dobry

 

 

 

 

 

 

 

 

 wynik dobry

Mateusz Ciszewski kl. 4

 

Pola Potocka kl. 4
Julia Kieres kl. 4
Amelia Antol kl. 4
Szymon Szemro kl. 4
Alicja Orowicz kl. 4
Paweł Braksator kl. 4
Alicja Gotowczyc kl. 4
Kamil Ejsmont kl. 4

Natalia Michnik kl. 5

Mateusz Juszczak kl. 6
Kacper Dorożalski kl. 6
Kinga Szczęsna kl. 4
Oliwia Antczak kl. 4
Arkadiusz Konopacki kl. 4
Jan Misiuna kl. 4
Karolina Kozłowska kl. 4
Maciej Majchrowski kl. 4
Anna Zielińska kl. 4

Anastazja Gryl kl. 5

Natalia Naściuk kl. 5
Wiktoria Mikołajczyk kl. 6
Bartosz Ryłko kl. 6

VIII Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

laureat
finalista

reprezentacja szkoły

Bartosz Gregorowicz kl. 6a

Mikołaj Pytlak kl. 6a
Dominika Piskunowicz kl.6a

Konkurs międzyszkolny "Wielcy podróżnicy i odkrywcy - Krzysztof Kolumb"

1. miejsce

Drużyna SKEM:

Sara Wilczewska 6b

Karolina Kurzydło 5d

Arkadiusz Konopacki 4e

Patryk Kowalczyk 4e

Międzyszkolny konkurs techniczno - informatyczny "Statek moich marzeń"

wyróżnienie

Natalia Szymczak 2f

Konkurs "Pisarze na kolaże"

wyróżnienie

Dawid Litwicki kl. 5a

Janina Pająk kl. 5a

Zuzanna Gregorczyk kl.6b

VIII Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej "Zdroje 2017"

1. miejsce

3. miejsce

Lena Sikora 3h

Miłosz Michnik z zespołem z klasy 2a

XVII  Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych Szczecina i województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Szkołę Podstawową nr 61 pod patronatem Honorowego Konsula Niemiec oraz Instytutu Filologii Germańskiej US

laureatka
laureatka

Zuzanna Gregorczyk kl. 6b
Julia Sinkiewicz kl. 6b

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody

laureat
laureat

Paweł Braksator kl. 4
Bartosz Matusiak kl. 5a

VIII Festiwal Języka Niemieckiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów Miasta Szczecina. pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

3. miejsce

Zuzanna Gregorczyk kl. 6b

Konkurs Języka Angielskiego "SPADE 2017" organizowany przez Gimnazjum Katolickie pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie 

1. miejsce

Bartosz Gregorowicz kl. 6a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt.: "Podwodny świat"

3. miejsce

wyróżnienie

Milena Nadybał 2d

Marta Matusiak 3k

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Opowiedział dzięcioł sowie..."

 2. miejsce

Jan Misiuna kl. 4a

Magdalena Krzywicka kl. 6a

Daria Doroszkiewicz kl. 6a

Ogólnopolska Wielka Liga Czytelników

półfinał

Iga Borkowska kl. 2k

Hanna Musiał kl. 3f

Gabriela Krzyżak kl. 1c

Martyna Falkiewicz kl. 5a

Martyna Siwek kl. 5d

Julia Tomaszewska kl. 5d

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

laureat
wynik bardzo dobry

 

wyróżnienie

Mateusz Ciszewski kl. 4f
Gracjan Matusewicz kl. 4b
Amelia Ruchlicka kl. 3h
Aleksandra Malicka kl. 2a

Bartosz Gregorowicz kl. 6a
Bartosz Matusiak kl. 5a
Aleksander Luszawski kl. 5b
Mikołaj Połomski kl. 4f
Mikołaj Pacała kl. 4a
Anna Fiedorowicz kl. 4a
Maciej Majchrowski kl. 4a
Oskar Konopacki kl. 3f
Urszula Skrzypczak kl. 3h
Antek Sarad kl. 3i
Franciszek Tyrakowski kl. 3i
Michał Drewniak kl. 3j
Joanna Drozdek kl. 3i
Filip Włodarski kl. 3j
Tymon Reszka kl. 3i
Kacper Borzym kl. 2c
Adam Mostowski kl. 2a
Maria Fardzińska kl. 2h
Milena Młynarczyk kl. 2c

Festiwal Piosenki Niemieckiej zorganizowany przez Koło Naukowe Germanistów przy Uniwersytecie Szczecińskim

2. miejsce

 

3. miejsce
2. miejsce

Daria Dąbrowska kl. 3b

Dominika Janik kl. 3b

Weronika Borejszo kl. 2b

Martyna Turowska kl. 4b

Jakub Brasławski kl. 4b

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego GALILEO

laureat 

laureat

laureatwyróżnienia

Kamil Ejsmont kl. 4b

Marek Mostowski kl. 5b

Aleksander Luszawski kl. 5b

Iga Jaworska kl. 4b,

Natalia Naściuk kl. 5b

Zuzanna Gregorczyk kl. 6b

Hanna Bering kl. 6b

Julia Sinkiewicz kl. 6b

VIII Turniej Historyczny „Szare Szeregi” organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie pod Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista

finalista

finalista

Bartosz Ryłko kl.6c
Mateusz Juszczak kl.6c
Jakub Kołbuc kl.6c

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kwiat Dziełem doskonałym- kwiaty polne i leśne"

reprezentacja szkoły

Martyna Falkiewicz kl. 5a
Hanna Bering kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Małe dzieła- wielka sztuka"pod patronatem p. Zygmunta Puchalskiego – Prezesa Społecznego Towarzystwa Oświatowego          

reprezentacja szkoły

Maja Koćmit kl. 4a

Anna Fiedorowicz kl. 4a

Jan Misiuna kl. 4a

Mikołaj Pacała kl. 4a

Marika Jurdyga kl. 4d

Natalia Kacprzak kl. 4d

Julia Kwiatkowska kl. 4d

Karolina Kozłowska kl. 4d

Laura Narloch kl. 4d

Agnieszka Supstych kl. 4f
Julia Kieres kl. 4f

Mateusz Ciszewski kl. 4f
Agata Krzemień kl. 6b

Julia Karut kl. 6b

Oleksandr Strikhar kl.6d

XVII Ogólnopolskie  Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży - Oświęcim 2017   

reprezentacja szkoły

Julia Pich kl. 4a

Anna Fiedorowicz kl. 4a

Jan Misiuna kl. 4a

Mikołaj Pacała kl. 4a

Agnieszka Supstych kl. 4f

Mateusz Ciszewski kl. 4f

Natalia Żemojtel kl. 6b
Oleksandr Strikhar kl. 6d 

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabierz mnie tam wyobraźnia- portret w kolorze uśmiechu" - Miejski Ośrodek Kultury w Głownie

wyróżnienie
reprezentacja szkoły

Laura Narloch kl. 4d
Klaudia Kinal kl. 4b
Julia Kwiatkowska kl. 4d

Karolina Kozłowska kl. 4d
Hanna Bering kl. 6b

XXVII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej „Color Art” w Goleniowie             

1. miejsce
reprezentacja szkoły

Julia Kieres kl. 4f

Iga Jaworska kl. 4b

Julia Sinkiewicz kl. 6b

Oliwia Sanders kl. 6b 

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek zintegrowany klasy drugie

laureat 1. m. w szkole
laureat 2. m. w szkole
3. miejsce w szkole

Aleksandra Malicka kl.2a

 

Paulina Olszewska kl. 2f

 

Kamil Koczara kl.2f

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek zintegrowany klasy trzecie

laureat 1. m. w szkole
laureat 2. m. w szkole
3. miejsce w szkole

Michał Biskupski kl.3c

 

Julia Kamasińska kl.3h

 

Joanna Drozdek kl.3i

Konkurs Wojewódzki "Mali Mistrzowie Języka"

finalista

finalistka

finalistka

finalista

Paweł Braksator kl. 4c

Amelia Antol kl. 4d

Karolina Kurzydło kl.5d

Mateusz Juszczak kl. 6c

III Olimpiada Wiedzy o Krajach Niemieckiego Obszaru Językowego „Die DACH-Länder-Reise”

   

3. miejsce

Hanna Bering kl. 6b

Stanisław Cena kl. 6b

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Niemieckiego "Olimpus" - sesja wiosenna

laureat

laureat

laureatka

laureatka 

Kamil Ejsmont kl. 4b

Marek Mostowski kl. 5b

Zuzanna Gregorczyk kl. 6b

Julia Sinkiewicz kl. 6b.

Przegląd Małego Konkursu Recytatorskiego.w Gimnazjum nr 7 im. Sybiraków w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Natalia Michnik kl. 5a

Kornelia Bodnar kl. 5b

Liwia Czapiewska kl. 5f

Wojewódzki Konkurs Recytatorski pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie w ramach V Projektu Artystycznego pt. „Nie wyrastaj z marzeń”.

reprezentacja szkoły

Kornelia Bodnar kl. 5b

Międzyszkolny Konkurs dla klas 4-6 pt. „Skarby Talentu”.

reprezentacja szkoły

Oliwia Cewka kl. 5d

Antoni Lisowski kl.5b

Martyna Siwek kl. 5d

Aleksandra Rybak  kl. 5d

Dominika Radziszewska kl. 5d
Klaudia Stobiecka kl. 5b 

Wiktoria Goral kl. 5f

Międzyszkolny Konkurs czytelniczo – teatralny dla klas piątych szkół podstawowych - „Magiczny świat Ani z Zielonego Wzgórza”.

reprezentacja szkoły

Natalia Naściuk kl. 5b

Marek Mostowski kl.5b

Gracjan Kilanowski kl. 5b 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Moja mleczna kraina" pod patronatem Gminy Stare Czarnowo

3. miejsce

Julia Knapińska kl.6c

VII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny - Przyroda w kolorach - „Świat wielkich i małych kotów”

reprezentacja szkoły 

Zuzanna Paluszkiewicz kl. 4d
Karolina Kozłowska  kl. 4d

Julia Tomaszewska kl. 5d
Julia Korbań kl. 5a
Oliwia Sanders kl. 6b
Magdalena Koconowska kl. 6d 

Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Zawsze zielono, zawsze niebiesko" Toruń 2017

reprezentacja szkoły 

Agnieszka Supstych kl. 4f

Mateusz Ciszewski kl. 4f

Julia Kieres kl. 4f

Kacper Siwiński kl. 4f

Janek Misiuna kl. 4a

Mikołaj Pacała kl. 4a

Alicja Orowicz kl. 4d

Natalia Kacprzak kl.4d

Bartosz Matusiak kl.5a

Oliwia Cewka kl. 5d

 Anna Palusiak kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Coś zielonego" Lubliniec 2017 

reprezentacja szkoły

Iga Jaworska kl. 4b

Klaudia Kinal kl. 4b

Mateusz Majewski kl. 4b

Bartosz Matusiak kl. 5a

Julia Tomaszewska kl. 5d

Karolina Kurzydło kl. 5d

Martyna Siwek kl. 5d

Kalina Kamać kl. 5d

Anna Palusiak kl. 6b

Wojtek Tomaszewski kl. 6b

Natalia Żemojtel kl. 6b 

 XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Darujmy pokój światu" - Oświęcim 2017

reprezentacja szkoły

Zuzanna Zglińska 4f
Julia Karut kl. 6b
Natalia Żemojtel  kl. 6b

Julia Korbań kl..5a

Nadia Królikowska kl. 5d

Kamila Szczęsna kl. 5f

Karolina Kruczek kl. 5g

Kacper Dziubała kl. 6c

Aleksandra Kalinowska kl. 6c

Julia Knapińska kl. 6c

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Śladami historii Piotrkowa Trybunalskiego... lub swojego miasta"

reprezentacja szkoły

Julia Korbań kl.5a

Kinga Szczęsna kl. 5f

Karolina Kruczek kl. 5g

Zuzanna Paluszkiewicz kl. 4d

Zuzanna Gregorczyk kl. 6b

Aleksandra Kalinowska kl. 6c
Bartosz Ryłko kl. 6c

Klaudia Czech kl. 6d
Magdalena Koconowska kl. 6d.

Konkurs "Wiedzy Morskiej" w ramach Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej w roku szkolnym 2016/2017

1. miejsce

Drużyna SKEM:

Sara Wilczewska 6b

Karolina Kurzydło 5d

Oskar Rutkowski 5f

Arkadiusz Konopacki 4e

Patryk Kowalczyk 4e

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego PANDA 2017

 

laureat - 3. miejsce w Polsce

wyróżnienie

Stanisław Cena z kl. 6b

 

Kamil Ejsmont z kl. 4b
Marek Mostowski z kl. 5b 

 SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

Współzawodnictwo Sportowe Szczecińskich Szkół Podstawowych o liczbie uczniów powyżej 560 w roku szkolnym 2015/2016 (02.11.2016 r.)

 3. miejsce  
DZIEWCZĘTA

 Dzień Sztafet

1. miejsce

 

 

2. miejsce

 

4. miejsce

 

 

6. miejsce

sztafeta olimpijska: Julia Fidecka, Zuzanna Borkowska, Królikowska Nadia, Trocka Julia

sztafeta 4x400: Klaudia Kasprzak, Natalia Wielgus, Zuzanna Dudek, Maja Ogrodnik

sztafeta 4x400: Magdalena Koconowska, Martyna Śmiałek, Aleksandra Perkowska, Michell Piga

sztafeta szwedzka: Maja Budych, Maja Pomorska, Zuzanna Zalech, Sara Tokaj

 I runda Ligi Biegowej

1. miejsce

 600 m - Fidecka Julia 6e

II runda Ligi Biegowej

2. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
3. miejsce
4. miejsce

klasyfikacja drużynowa
100 m kl.5 - Sidor Alicja 5c

300 m kl.5 - Królikowska Nadia 5d
600 m kl.6 - Julia Fidecka 6e
100 kl.6 - Magda Koconowska 6d

Maja Budych kl.5d, Julia Szamburska kl.6a, Klaudia Kasprzak kl.6e, Malwina Barczyk kl. 6 e, Zuzanna Zalech kl. 6e, Zuzanna Borkowska kl. 6e, Aleksandra Perkowska kl.6e

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2. miejsce

Julia Fidecka, Klaudia Kasprzak, Zuzanna Zalech, Malwina Barczyk 6e, Maja Budych, Natalia Wielgus, Maja Pomorska, Aleksandra Książek 5d, Martyna Śmiałek 6d,  Maja Ogrodnik 6c, Kalbarczyk Oliwia 6b

Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Fidecka 6e
Malwina Barczyk 6e

Klaudia Kasprzak 6e

III MISTRZOSTWA SZCZECINA DLA DZIECI KLAS III-V W PŁYWANIU ''ALSECCO CUP''

3. miejsce

klasyfikacja ogólna:

1 m. Monica Miłosz kl.5e-25m s. grzbietowym,

2 m. Bortacka Adrianna kl.4e-25m s. dowolnym ,

2 m. Majewska Maja kl.4e-25m. s. grzbietowym ,

2 m. Kafarska Hanna kl.3a-25m.s. grzbietowym,

3 m. Sikora Oliwia kl.4e-25m. s. dowolnym,

6 m. Wasielewska Amelia kl.4c-25m s. dowolnym

1 m. w sztafecie 6x25m -Sikora Oliwia kl.4e, Bortacka Adrianna kl.4e, Wasielewska Amelia kl.4c

Międzyszkolne Sztafety Lekkoatletyczne klas I-III

3. miejsce

Malicka Aleksandra, Rufino-Barbosa Weronika, Prostko Julia, Semczyszyn Patrycja, Lipińska Magda, Zbaracka Hania, Dółkowska Dominika, Zagórska Wiktoria, Ciereszko Karolina, Dziewit Gabrysia

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt- IV m w Finale Miejskim w SP 51

4. miejsce

dziewczęta z kl.6 e oraz Martyna Śmiałek i Magdalena Koconowska kl. 6 d, Zuzanna Dudek kl. 6 c

Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Dębna

5. miejsce

dziewczęta kl. 6 e, Zuzanna Dudek kl. 6c

Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin, Memoriał Krystyny i Łukasza Kalczyńskich

2. miejsce

dziewczęta kl. 6 e, Zuzanna Dudek kl. 6c

Mistrzostwa Szczecina w Drużynowym Czwórboju La Dziewcząt

2. miejsce

Martyna Śmiałek kl. 6 d, Aleksandra Perkowska, Klaudia Kasprzak, Zuzanna Borkowska, Zuzanna Zalech, Malwina Barczyk- kl. 6 e

X Wiosenne Biegi Sztafetowe o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

2. miejsce

Julia Fidecka, Kaudia Kasprzak, Malwina Barczyk, Natalia Wielgus, Maja Ogrodnik, rez. Maja Budych

 Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w pływaniu Szkół Podstawowych klas II - IV

3. miejsce

 

 

1. miejsce

 klasyfikacja ogólna:
1 m. Adrianna Bortacka kl.4e,
w stylu dowolnym na dystansie 25 m

wyścig sztafet: Adrianna Bortacka kl.4c, Oliwia Sikora kl.4c, Kaja Majewska kl.4c, Jakub Wilczewski kl.4e, Marcin Wieczorek kl 4e, Igor Grocholski kl.3l.

CHŁOPCY

 I runda Ligi Biegowej

1. miejsce
1. miejsce

 1000 m - Czernych Mateusz 5e 
 100 m - Filisiński Krzysztof 6g

 III MISTRZOSTWA SZCZECINA DLA DZIECI KLAS III-V W PŁYWANIU ''ALSECCO CUP''

3. miejsce

klasyfikacja ogólna;

1 m. Monica Miłosz kl.5e -25m s. grzbietowym,

1 m. Grochalski Igor kl.3 g 25m s. dowolnym

2 m. Frąsiak Marcel kl.5e-26m s. grzbietowym ,

3 m. Mądrzak Miłosz kl.5a-25m s. dowolnym,

3 m. Wilczewski Jakub kl.4e-25 m. s. dowolnym,

4 m. Cios Wojciech kl.4e-26m. s. grzbietowym,

5 m. Zychowicz Jakub kl.4e-25m. s. grzbietowym,

5 m. Mróz Dominik kl.5e-25m s. dowolnym ,

1 m. w sztafecie 6x25m - Mróz Dominik kl.5e, Monica Miłosz kl.5e, Mądrzak Miłosz

Międzyszkolne Sztafety Lekkoatletyczne klas I-III

3. miejsce

Piotr Reck, Maksymilian Głuszek, Jakub Tokaj, Krzysztof Pedyński, Alan Kuca, Igor Grochalski, Marcel Połeć, Wiktor Hryń, Aleks Sitko, Daniel Mazur

X Wiosenne Biegi Sztafetowe o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin

2. miejsce

Ślęzak Piotr, Kondracki Mateusz, Drybczewski Damian, Mieczkowski Batosz, Żurowski Patryk

 Międzyszkolne Mistrzostwa Szczecina w pływaniu Szkół Podstawowych klas II - IV

3. miejsce

 

 

 

 

 

 klasyfikacja ogólna:

1 m. w stylu grzbietowym na dystansie 25 m Alwin Łachacz kl.3e,

2 m. w stylu grzbietowym na dystansie 25 m Marcel Gawron kl.2e,

2 m.  w stylu dowolnym na dystansie 25 m Igor Grocholski kl.3l,

3 m.  w stylu dowolnym na dystansie 25 m Jakub Wilczewski kl.4e.

1 miejsce wyścig sztafet: Adrianna Bortacka kl.4c, Oliwia Sikora kl.4c, Kaja Majewska kl.4c, Jakub Wilczewski kl.4e, Marcin Wieczorek kl 4e, Igor Grocholski kl.3l.