Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Dzisiaj 124

Wczoraj 130

Miesiąc 1582

Wszystkie 75474

Inspektor Ochrony Danych:

Izabela Zajączkowska

tel.+48-91-852-20-93

ido@spnt.pl

 

RODO-informacje

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń
 Konkurs recytatorsko-teatralny dla klas III "Miś"  finaliści

1.Jan Wasilewski, klasa 3j

2.Paulina Olszewska, klasa 3f

3.Hanna Steinke, klasa 3c

 Konkurs ortograficzny "Mistrz ortografii"

 finaliści

klasy II:

 

 

klasy III:

 

1.Milena Mikłasewicz, klasa 2c

2.Cyprian Kloska, klasa 2b

3. Dawid Wdowczyk, klasa 2b

1.Maja Lewandowska, klasa 3g

2.Krzysztof Biskupski, klasa 3a

3. Paulina Olszewska, klasa 3f

 Konkurs plastyczny dla klas I - III "Bezpieczna szkoła"

 1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

   Karolina Hałasa kl. 1E Julia Prostko kl.3D

Ella Fox kl. 3G
Gabriela Wasilewska kl. 3G

Emilia Nowakowska kl.3K Tomasz Bobola kl.2A Alwin Łachacz kl. 3E Milena Tryba kl. 1E

 Konkurs "Wakacyjne wspomnienia”

 I pomysłowość:

 

 

 

II kolorystyka:

 

 

 

 

III techniki plastyczne:

 

 

wyróżnienia:

Hanna Bardyga kl 1e
Karolina Hałas kl 1e
Wiktoria Woźniak kl 1e

 

Krystian de Ruiter kl 1e

Aleksandra Zenka kl 1a
Magdalena Stańdo kl 1a
Zuzanna Giec kl 1a

 

Anastazja Piotrowska kl 1b
Tymoteusz Konwicki kl 1c
Tomasz Grabowiec kl 1d

 

Julia Smyrd kl 1b
Ewa Skrzypczak kl 1b
Maciej Żurek kl 1c
Weronika Mazurkiewicz kl 1a
Eliza Kieres 1b
Aleksandra Kowalska 1b

Etap szkolny ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Ryby na niby”

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia:

Dawid Zakrzewski kl 1c

Ewa Skrzypczak kl 1b, Alicja Sołtys kl 1d

Aleksandra Czekurłan 1b, Adam Szymański 3a

Denys Meda kl 1a
Agata Saługa kl 1a
Lena Drożdżewicz kl 1b
Magdalena Lichwała kl 1c
Krzysztof Giwer kl 1d
Miłosz Michnik kl 3a
Krzysztof Biskupski kl 3a

IV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”  - etap szkolny

klasy 4

 

 

 

klasy 5

 

 

 

klasy 6

 

Marta Matusiak kl. 4i

Katarzyna Bazylczuk kl. 4j
Urszula Skrzypczak kl. 4h
Michał Biskupski kl.4c

Oskar Pawluś kl. 5d
Agnieszka Supstych kl. 5f
Maja Piątkowska kl. 5c
Mateusz Majewski kl. 5b

Julia Korbań kl. 6a
Bartosz Matusiak kl. 6a
Martyna Falkiewicz kl. 6a
Dominika Kutelska kl. 6a

 Szkolne eliminacje do IX Międzyszkolnego Konkursu "W krainie baśni i bajki"

Klasy 2

 

 

Klasy 3

1. Gabriela Krzyżak 2c

2. Agata Ratajczak 2b

 

1. Adrian Kaczerski 3j

2. Amelia Nikitenko 3d

Konkurs kulinarny SU dla klas I - III, na najciekawsze danie z jajkiem w roli głównej

zwycięzcy

 klasa 2a i klasa 3f

Konkurs na ozdobę wielkanocną

I miejsca

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienia uczniów:

 

 

 

 

I miejsca dorośli:

Wiktoria Więczkowska (4j),

Emilia Więczkowska (3g),

Zuzanna Romańska (3d),

Maja Bochajczyk (1e),

Wiktor Krajewski (grupa Stokrotki),

Agata Pacała (grupa Niezapominajki),

Laura Belicka (grupa Biedronki),

Agnieszka Supstych (5f)

Oliwia Pieprzyk (grupa Żabki),

Kacper Skomorowski (1e),

Krystian de Ruiter (1e),

Zuzanna Łaskowska (6b),

Patrycja Szostak (1e)

pan Adam Tryba,

pani Anna Sobieralska,

pani Magdalena Przybył.

 Konkurs fotograficzny "Nasze koty" 28 lutego 2018  I miejsce

Michał Budny klasa I a

Konkurs wewnątrzklasowy organizowany przez SU - Super Bohater

 Super Bohaterowie:

Filip Pietraszkiewicz kl. 1a

Martyna Jasińska kl. 1e

Konrad Medeński kl. 2a

Emilka Nowakowska kl. 3k

Jakub Bogacki kl. 3f

Anna Kujawska kl.5d

Patryk Kowalczyk kl.5e

Katarzyna Mikołajewicz kl. 4d

Bianka Marszałek kl. 4g

Joanna Drozdek kl. 4i

Wiktoria Powroźnik kl. 4k

Błażej Siewieja kl. 3c

 Konkurs "Inwazja Misiów" organizowany przez SU

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

klasa I e z liczbą misiaczków 79 sztuk

klasa III c z liczbą 73 sztuki

klasy III e i IV g z liczbą 68 sztuk.

 Konkurs recytatorski klas pierwszych

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienia:

Karina Osińska Ia

Damian Bukaczewski Ia

Amelia Jarosz Ic

Denys Meda Ia

Julia Smyrd Ib

Magda Lichwała Ic

Dawid Zakrzewski Ic

 Konkurs recytatorski klas drugich i trzecich  1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienia:

Alicja Zajączkowska IIIg

Krzysztof Biskupski IIIa

Wiktoria Zagórska IIIg

Lena Ogrodnik IIIa

Hanna Frączkowska IIIi

Ciereszko Karolina IIIi

Gabriela Wasilewska IIIg

Projekt czytelniczy dla klas 1-3 "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai", test pisemny.

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

Agata Ratajczak kl.2b 

Mariola Romek kl.3c

Amelia Nikitenko kl.3d

Natalia Sampławska kl.3b

Szkolny konkurs "Antoni Ledóchowski przez morza i oceany"

kl. 1 - 3

plastyczny

 

 

 

 

 

 

przestrzenny

 

 

 

 

literacki

 

kl. 4-5

plastyczny

 

 

 

 

 

literacki

 

kl. 6-7

plastyczny

 

 

 

 

 

 

 

literacki

 

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

 

 

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

 

wyróżnienie

 

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

 

 

3. miejsce

 

 

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

 

 

 

 

1. miejsce

2. miejsce

 

 

Wiktor Jakubczyk kl. 1d

Maciej Lis kl. 1b

Borys Stencel kl. 1b

Natalia Modła kl. 3g

Bartosz Lipka kl. 3g

Wiktor Jędrzejczak kl. 3g

Lena Drożdżewicz kl. 1b

Aleksandra Popielarz kl. 3i

Eliza Kieres kl. 1e

Hania Bardyga kl. 1e

Maja Mej kl. 1b

Szymon Nowak kl. 2c

Damian Bukaczewski kl.1a

 

 

Maja Piątkowska kl. 5c

Oliwia Kuciapska kl. 4b

Oliwia Antczak kl. 5c

Weronika Jończyk kl. 4b

Katarzyna Czubak kl. 4b

Wiktoria Powroźnik kl. 4k

Oliwia Antczak kl. 5c

 

 

Julia Knapińska kl. 7c

Monika Masztalerz kl. 7a

Kinga Pękalska kl. 6d

Aleksandra Kalinowska kl. 7c

Wojciech Tomaszewski kl. 7b

Nadia Królikowska kl. 7d

Hanna Bering kl. 7b

Sara Wilczewska kl. 7b

Wiktoria Wypchło kl. 6c

Magdalena Krzywicka kl. 7a

Konkurs o krajach angielskojęzycznych

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

 Maciej Majchrowski i Marcin Piwko 5a
 Paweł Michalski 5a
 Magdalena Kirpluk 4a

Mam Talent Show:
śpiew:

 

 

 

 

taniec:

 

 

 

 

prace plastyczne:

 

1. miejsce


2. miejsce
3. miejsce

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

 

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

 

Michał Drewniak KL. 4h

Przybyliński Damian kl.4h

Lena Sikora  kl. 4h
Weronika Matczak kl.4a

Maja Piątkowska kl. 5c

Julia Korbań kl. 6a
Dominika Kutelska kl.6a

Magdalena Kirplukkl. 4a
Amanda Dziubała kl. 4a

 

Anna Fiedorowicz kl.5a
Kajetan Korabiewski kl. 4a
Dominika Radziszewska kl.6c

 Konkurs dla klas 3 "Czy można zaprzyjaźnić się z dziećmi z Bullerbyn?"

1. miejsce

2. miejsce

 

Amelia Nikitenko kl. 3d

Hanna Nowkowska kl. 3 c

Zuzanna Romańska kl. 3d

Jakub Bogacki kl.3f

Paweł Ciszewski kl. 3g

 Konkurs czytelniczy dla klas 2 "Księgarnia".

 1. miejsce

 2. miejsce

 3. miejsce

Gabrysia Krzyżak kl.2c

Agata Ratajczak kl.2b

Jakub Rutkowski kl. 2b

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs literacko - plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" w ramach ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł

laureaci

Kornelia Bodnar kl. 6b

Karolina Ciereszko kl. 3i

Mateusz Wąchała kl. 3i

Livia Sierant kl.4a

Maksymilian Pawlak kl.3k

XII Miejski konkurs plastyczny ,,Trzeźwy umysł - w trzeźwym świecie wszystko gra" - Nagroda dla SP 37 za największą ilość nagród indywidualnych

laureatka
laureatka

Anna Fiedorowicz kl. 5a
Julia Knapińska kl. 7c 

Konkurs Informatyczny „WIELKIE ŻAGLOWCE W SZCZECINIE  animacja  w języku SCRATCH”

1. miejsce

wyróżnienie

Aleksandra Malicka  kl. 3a

Kajetan Konwicki kl, 3a

Mateusz Wąchała kl. 3i

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz  kl.7a

Monika Masztalerz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Wiktoria Wojciechowska kl.7a

Julia Jankowska kl.7a

Julita Dydyk kl.7a

Kacper Niemcewicz kl.7a

Miłosz Skrzypczak kl.7a

Mikołaj Pytlak kl.7a

Daria Doroszkiewicz kl.7a

Kacper Dziubała kl.7c

Arkadiusz Poniewozik kl.7a

Aleksandra Kostkowska kl.6a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Marek Mostowski kl.6b

Julia Sinkiewicz kl.7b

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Kacper Niemcewicz kl.7a

Bartosz Matusiak kl.6a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z matematyki 

laureat




wyróżnienie

Tymon Reszka kl. 4i

Mateusz Ciszewski kl. 5f
Szymon Roźmiewj kl.7a
Kacper Niemcewicz kl. 7a
Bartosz Gregorowicz kl. 7a
Zuzanna Sobkowiak kl. 7a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST  z przyrody

laureat

wyróżnienie

Michał Biskupski kl. 4c

Tymon Reszka kl. 4i
Julia Kamasińska kl. 4h
Jakub Jóźwiak kl. 4a
Maciej Majchrowski kl.5a
Jakub Brasławski kl. 5b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z języka niemieckiego

laureat

 

wyróżnienie

Marek Mostowski kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

Natalia Naściuk kl. 6b
Zuzanna Baran kl. 6b
Antoni Lisowski kl. 6b
Julia Maj kl. 6b
Klaudia Stobiecka kl. 6b

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej pt. "Szczeciński Parnas"

1. miejsce

wyróżnienie

Michał Drewniak kl. 4h

Martyna Siwek kl. 6d

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych Prawobrzeża

reprezentacja szkoły

Weronika Matczak kl. 4a
Michał Drewniak kl. 4h
Marta Stołowska kl. 6a

Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Ratownictwo medyczne w oczach dziecka"

wyróżnienie

Wiktoria Wojciechowska kl. 7a
Zuzanna Sobkowiak kl. 7a
Wiktoria Bartnicka kl. 7d

Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Nasza Niepodległa"

wyróżnienie

Adrianna Ślipek kl.7d

Ogólnopolski konkurs  przedmiotowy z języka niemieckiego „DEUTSCHFREUND” 

wynik bardzo dobry

Wojciech Walkowiak kl. 5b

Kamil Ejsmont kl. 5b

Marek Mostowski kl. 6b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ratownictwo medyczne w oczach dziecka” organizowany przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Klaudia Kinal kl. 5b

Laura Narloch kl. 5d
Bartosz Bartman  - Jarzembek kl. 5d
Kamila Szczęsna kl. 6f 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny " Pokój oczami dziecka" organizowany przez Lions Club Szczecin Jantar  

 

reprezentacja szkoły

   Klaudia Kinal kl. 5b

Laura Narloch kl. 5d 

Julia Korbań kl. 6a 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dzielnicowy – policjant, któremu ufam” organizowany przez Stowarzyszenie „SOS dla Rodziny” we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji

            

reprezentacja szkoły

Zuzanna Wiercińska kl. 4c
Michelle Borkowska kl. 4c

Paulina Szingler kl. 4c

Urszula Skrzypczak kl. 4h

Marta Matusiak kl. 4i

Iga Jaworska kl. 5b

Bartosz Matusiak kl. 6a

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego - sesja jesienna

laureat

Michał Biskupski kl. 4c

"OLIMPUS" język angielski - sesja jesienna 2017

laureat

 

dyplom uznania

Michał Życiński kl. 4

Marcin Piwko kl. 5a

Magdalena Kirpluk kl. 4

Julia Jastrzębska kl. 4

Pola Potocka kl. 5c

Anna Jowita Fiedorowicz kl. 5a

Dawid Litwicki kl. 6a

Marcin Fabisiak kl. 6f

Dominika Kutelska kl. 6

Konkurs Humanistyczny XIII LO pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Martyna Siwek kl. 6d
Pola Potocka kl. 5a

Agata Lis kl. 6g

Mały Konkurs Recytatorski

laureat Grand Prix 

Michał Drewniak kl. 4h

Międzyszkolny Konkurs „Programowanie w Języku Scratch” 

2. miejsce
3. miejsce

wyróżnienie

Krzysztof Biskupski  kl. 3a

Aleksandra Malicka kl. 3a

Kajetan Konwicki kl. 3a

I Wojewódzki Konkurs na Grafikę Komputerową "Piksele wyobraźni - pojazd ze snów"

  2. miejsce
  3. miejsce
  wyróżnienie
  Aleksandra Malicka kl.. 3a
  Wiktoria Śmigrodzka kl. 4d
  Martyna Siwek kl. 6d

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna "Olimpus" sesja zimowa

  laureat   Mateusz Ciszewski kl. 5f

IX Festiwal Języka Niemieckiego Szkół Podstawowych i Gimnazjów Miasta Szczecina

I wicemistrz 

Julia Sinkiewicz kl. 7b

Hanna Bering kl. 7b

Marek Mostowski kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

IX Międzyszkolny Konkurs "W krainie baśni i bajek"

wyróżnienie

 

reprezentacja

szkoły

Agata Ratajczak 2b

 

Gabriela Krzyżak 2c

Adrian Kaczerski 3j

Amelia Nikitenko 3d

VIII edycja miejskiego konkursu twórczości plastycznej i literackiej ,,Ogrody pływające-czyli Szczecin 2050"

konkurs plastyczny:

 

 

 

 


konkurs literacki:

 

 

3. miejsce

wyróżnienie

 

3. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

wyróżnienie

1. miejsce

 

 

Krystian de Ruiter kl. 1e

Marcel Ancuta kl. 1e
Tomasz Bobola kl. 2a

Małgorzata Brzezińska kl. 7d

Hanna Sitarek kl. 7d

Daria Doroszkiewicz kl. 7a
Monika Masztalerz kl. 7a

Marcel Ancuta kl. 1e

"Opowiedział dzięcioł sowie, czyli - czy znasz twórczość Jana Brzechwy?"

1. miejsce

Magdalena Krzywicka kl. 7a

Daria Doroszkiewicz kl. 7a

Jan Misiuna kl. 5a

Międzyszkolny Konkurs "Skarby talentu"

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

wyróżnienie

Lena Sikora kl. 4h
Paweł Braksator kl. 5c
Iga Jaworska kl. 5b

Weronika Matczak kl. 4a

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego GALILEO 2018

laureat

 

 

wyróżnienie

Kamil Ejsmont kl. 5b
Jakub Brasławski kl. 5b

Wojciech Walkowiak kl. 5b

Szymon Skrzypa kl. 4b

Iga Jaworska kl. 5b

Klaudia Kinal kl. 5b

Marek Mostowski  kl. 6b

Aleksander Luszawski  kl. 6b

VIII Międzyszkolny Gramatyczno - Leksykalny Konkurs Języka Angielskiego CHECK YOUR ENGLISH 2018 dla klas piątych organizowany w SP nr 3 w Szczecinie pod patronatem Kuratorium Oświaty i Urzędu Miasta Szczecin

1. miejsce
1. miejsce
wyróżnienie

Anna Fiedorowicz kl. 5a

Marcin Piwko kl. 5a

Pola Potocka kl. 5a

Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Podejmij właściwą decyzję"

1. miejsce

Klaudia Czech kl. 7d

Konkurs plastyczny ,,Postać literacka w konwencji komiksu japońskiego"

1. miejsce
2. miejsce

Monika Masztalerz kl. 7a
Julia Knapińska kl. 7c

Konkurs plastyczny - plakat ,, Zdrowie dla wszystkich"

1. miejsce

Monika Masztalerz kl. 7a

Konkurs plastyczny "Stroik wielkanocny" 

2. miejsce

Hanna Sitarek kl. 7d

Konkurs plastyczny - plakat ,, Serfuję, nie hejtuję"

1. miejsce 

3. miejsce

Julia Knapińska kl. 6c

Monika Masztalerz kl. 7a

Konkurs plastyczny inspirowany twórczością literacką Kornela Makuszyńskiego

1. miejsce 

2. miejsce

3. miejsce

Sara Wilczewska kl. 7b
Julia Knapińska kl. 7c

Hanna Sitarek kl. 7d

Wojewódzki konkurs plastyczno - techniczny ,,Sztuka ludowa w dziecięcej wyobraźni" 

1. miejsce
1. miejsce

wyróżnienie 
wyróżnienie

Daria Doroszkiewicz kl. 7a
Monika Masztalerz kl. 7a

Nikola Czuba kl. 7d

Wiktoria Laskowska kl. 7d

Konkurs plastyczny - plakat ,,Mamo, tato, niech to będzie bezpieczne lato"

1. miejsce
1. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Sara Wilczewska kl. 7b
Wiktoria Wojciechowska kl. 7a

Hanna Sitarek kl. 7d

Małgorzata Brzezińska kl. 7d

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

laureat

bardzo dobry

 

wyróżnienie

Bartosz Matusiak kl. 6a

Mateusz Ciszewski kl. 5f

Mikołaj Połomski kl. 5f

Mostowski Marek kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

Gracjan Matusewicz kl. 5b

Arkadiusz Konopacki kl. 5a

Mikołaj Pacała kl. 5a

Julia Kieres kl. 5f

Urszula Skrzypczak kl. 4h

Oskar Konopacki kl. 4f

Amelia Ruchlicka kl. 4h

Tymon Reszka kl. 4i

Łukasz Kamiński kl. 3b

Aleksandra Malicka kl. 3a

Agata Rogozińska kl. 3b

Natalia Sampławska kl. 3b

Krzysztof Biskupski kl. 3a

Michał Przybylski kl. 2b 

VI KONKURS PRZYRODNICZY organizowany przez XIII LO w Szczecinie

finalistki

Martyna Siwek kl 6d 

Wiktoria Wypchło kl. 6c

X Edycja  Międzyszkolnego Konkursu "Magiczny świat Ani z Zielonego Wzgórza"

2. miejsce

Magdalena Krzywicka kl. 7a

Daria Doroszkiewicz kl. 7a

Bartosz Matusiak kl. 6a

Dominika Kutelska kl. 6a

Karolina Kozłowska kl. 5d

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Ryby na niby" Wrocław 2018

 

reprezentacja

szkoły

Weronika Matczak kl. 4a

Amanda Dziubała kl. 4a

Klaudia Stepańska kl. 4k

Urszula Skrzypczak kl. 4h

Katarzyna Mikołajewicz kl. 4d

Marta Matusiak kl. 4i

Mikołaj Pacała kl. 5a

Laura Narloch kl. 5d

Zuzanna Zglińska kl.5f

Aleksandra Kostkowska kl.6a

Julia Knapińska kl. 7c

Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Literacki: „Drzewo w literaturze i sztuce"

reprezentacja

szkoły

Patrycja Semczyszyn kl. 3d

Zuzanna Wal kl. 3d

Zuzanna Romańska kl. 3d

Julia Kwiatkowska kl. 5d

Michał Biskupski kl.4c 

Ogólnopolskie biennale grafiki komputerowej i miniatury plastycznej „W odcieniach bieli - portrety zwierząt, Wrocław 2018

wyróżnienie

reprezentacja

szkoły

Marta Matusiak kl. 4i 

Oliwia Kuciapska kl. 4b
Weronika Jończak kl. 4b
Urszula Skrzypczak kl. 4h

Natalia Lutoborska kl. 4h

Iga Jaworska kl. 5b
Laura Narloch kl. 5d
Bartosz Matusiak  kl. 6a
Julia Knapińska kl. 7c

Festiwal Duetów On i Ona lub Ona i Ona VI lub Solistów V

1. miejsce

Lena Sikora kl. 4 h

XIX Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej - Zdroje 2018

2. miejsce

Lena Sikora kl. 4 h

XII Zachodniopomorski Festiwal Kolę, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych - Ińsko 2018

wyróżnienie

Lena Sikora kl. 4 h

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej

wyróżnienie

Lena Sikora kl. 4 h

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Orzeł Biały - nasza duma" SENAT RP 2018

reprezentacja

szkoły

Iga Jaworska kl. 5b – rysunek

Agnieszka Supstych kl. 5f – grafika, linoryt

Julia Kieres kl. 5f – grafika, linoryt

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Panda”

laureat 

 

 

 

wyróżnienie

Dawid Litwicki kl. 6a
Michał Zyciński kl.4 h
Tomasz Królaczyk kl. 4a
Magdalena Kirpluk kl. 4a

Przemysław Śliwiński kl. 6a

Pola Potocka kl. 5a
Marcin Piwko kl. 5a

Zuzanna Królaczyk kl. 4a

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego GALILEO 2018

laureat 

 

 

wyróżnienie

Kamil Ejsmont kl. 5b
Jakub Brasławski kl. 5b

Wojciech Walkowiak kl. 5b

Szymon Skrzypa z kl. 4b
Iga Jaworska kl. 5b
Klaudia Kinal z kl. 5b

Marek Mostowski kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego  PANDA 2018 

wyróżnienie

Dominika Janik kl. 4b
Marek Mostowski kl. 6b

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Świetlik

laureat

wyróżnienie

Bartosz Matusiak kl. 6a

Wiktoria Wypchło kl. 6c 

 Ogólnopolski Konkurs EKOTEST

wyróżnienie

Bartosz Matusiak kl. 6a

Maciej Majchrowski kl. 5a

Mateusz Ciszewski kl. 5f

Zofia Bortnik kl. 5f

Wojewódzki Konkurs "Mali Mistrzowie Języka" pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie organizowany przez Szkołę Podstawową nr 16 

laureatka
finalista

Pola  Potocka  kl. 5a

Bartosz  Gregorowicz  kl. 7a

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

wynik bardzo dobry

 

 wynik dobry

Konopacki Oskar kl. 4f

Ciszewski Mateusz kl. 5f

Luszawski Aleksander kl. 6b

Ruchlicka Amelia kl. 4h

Reszka Tymon kl. 4i

Ogólnopolski Konkurs Historyczny KLIO

wynik bardzo dobry

wyróżnienie

Maja Kolanda kl. 6a 

Amelia Puchała kl. 6a

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

3. miejsce

Zuzanna Dudek, Julia Mrozek, Julia Tomaszewska, Maja Budych, Aleksandra Książek, Kinga Pękalska, Sara Tokaj, Oliwia Cewka, Nadia Królikowska, Natalia Wielgus, rez. Julia Dziewulska, Kalina Kamać, Joanna Aniśko

I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

Juszkiewicz Wiktoria kl.6f - 100 m 

Sidor Alicja kl.6c - 100 m

  Międzyszkolne Biegi Sztafetowe klas I-III   1. miejsce

Malicka Ola, Baryła Julia, Prostko Julia, Zbaracka Hania, Lipińska Magda, Dółkowska Dominika, Zagórska Wiktoria, Ciereszko Karolina, Nowakowska Emilia, Zielińska Klaudia, Rufino Weronika, Tryba Nikola,  Semczyszyn Patrycja, Przybysz Agata, Szukała Maja, Wieczorek Monika, Kwiatkowska Hania, Zajączkowska Alicja, Baran Ola

CHŁOPCY

I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

Cios Wojciech kl.5e - 300 m

Lachowski Kamil kl.6e - 300 m

Rutkowski Norbert kl.6e - 1000 m

Międzyszkolne Biegi Sztafetowe klas I-III

6. miejsce

Mostowski Adam, Szymański Adam, Kobzdej Wiktor, Kamiński Łukasz, Oleksy Dawid, Zdancewicz Krzysztof ,Kozak Olek, Majchrzak Piotr, Filisiński Krystian, Łachacz Alwin