Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Dzisiaj 21

Wczoraj 284

Miesiąc 6025

Wszystkie 13487

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń
 Konkurs Języka Polskiego   1. Dominika Piskunowicz 7a
2. Bartosz Gregorowicz 7a
 Konkurs Matematyczny   1. Kacper Niemcewicz 7a
2. Bartosz Matusiak 6a
 Konkurs Języka Angielskiego   1. Dominika Piskunowicz 7a
2. Monika Masztalerz 7a
3. Batrosz Gregorowicz 7a
4. Wiktoria Wojciechowska 7a
5. Julia Jankowska 7a
6. Julita Dydyk 7a
7. Kacper Niemcewicz 7a
8. Miłosz Skrzypczak 7a
9. Mikołaj Pytlak 7a
10. Daria Doroszkiewicz 7a
11. Kacper Dziubała 7c
12. Arkadiusz Poniewozik 7d
13. Aleksandra Kostkowska 6a
 Konkurs Języka Niemieckiego   1. Marek Mostowski 6b
2. Julia Sinkiewicz 7b
     
     
     
     
     

SUKCESY POZASZKOLNE

 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

 konkurs literacko - plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" w ramach ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł  laureaci

Kornelia Bodnar kl. 6b

Karolina Ciereszko kl. 3i

Mateusz Wąchała kl. 3i

Livia Sierant kl.4a

Maksymilian Pawlak kl.3k

 

 Konkurs Informatyczny „WIELKIE ŻAGLOWCE W SZCZECINIE  animacja  w języku SCRATCH”

 1. miejsce

wyróżnienie

Aleksandra Malicka  kl. 3a

Kajetan Konwicki kl, 3a

Mateusz Wąchała kl. 3i

     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

 SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA
  Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych  3. miejsce Zuzanna Dudek, Julia Mrozek, Julia Tomaszewska, Maja Budych, Aleksandra Książek, Kinga Pękalska, Sara Tokaj, Oliwia Cewka, Nadia Królikowska, Natalia Wielgus, rez. Julia Dziewulska, Kalina Kamać, Joanna Aniśko
 I runda Ligi Biegowej 3. miejsce
3. miejsce
Juszkiewicz Wiktoria kl.6f - 100 m 
Sidor Alicja kl.6c - 100 m
     
     
     
     
     

CHŁOPCY

 I runda Ligi Biegowej 3. miejsce
3. miejsce
3. miejsce
Cios Wojciech kl.5e - 300 m
Lachowski Kamil kl.6e - 300 m
Rutkowski Norbert kl.6e - 1000 m