Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

Dzisiaj 58

Wczoraj 168

Miesiąc 3753

Wszystkie 31505

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń
     
     
     
     
     

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs literacko - plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" w ramach ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł

 laureaci

Kornelia Bodnar kl. 6b

Karolina Ciereszko kl. 3i

Mateusz Wąchała kl. 3i

Livia Sierant kl.4a

Maksymilian Pawlak kl.3k

XII Miejski konkurs plastyczny ,,Trzeźwy umysł - w trzeźwym świecie wszystko gra" - Nagroda dla SP 37 za największą ilość nagród indywidualnych

laureatka
laureatka

Anna Fiedorowicz kl. 5a
Julia Knapińska kl. 7c 

Konkurs Informatyczny „WIELKIE ŻAGLOWCE W SZCZECINIE  animacja  w języku SCRATCH”

1. miejsce

wyróżnienie

Aleksandra Malicka  kl. 3a

Kajetan Konwicki kl, 3a

Mateusz Wąchała kl. 3i

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz  kl.7a

Monika Masztalerz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Wiktoria Wojciechowska kl.7a

Julia Jankowska kl.7a

Julita Dydyk kl.7a

Kacper Niemcewicz kl.7a

Miłosz Skrzypczak kl.7a

Mikołaj Pytlak kl.7a

Daria Doroszkiewicz kl.7a

Kacper Dziubała kl.7c

Arkadiusz Poniewozik kl.7a

Aleksandra Kostkowska kl.6a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Marek Mostowski kl.6b

Julia Sinkiewicz kl.7b

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Kacper Niemcewicz kl.7a

Bartosz Matusiak kl.6a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z matematyki 

laureat

Tymon Reszka kl. 4i

Mateusz Ciszewski kl. 5f

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST  z przyrody

laureat

wyróżnienie

Michał Biskupski kl. 4c

Tymon Reszka kl. 4i
Julia Kamasińska kl. 4h
Jakub Jóźwiak kl. 4a
Maciej Majchrowski kl.5a
Jakub Brasławski kl. 5b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z języka niemieckiego

laureat

 

wyróżnienie

Marek Mostowski kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

Natalia Naściuk kl. 6b
Zuzanna Baran kl.6b
Antoni Lisowski kl.6b
Julia Maj kl.6b
Klaudia Stobiecka kl.6b

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej pt. "Szczeciński Parnas"

1. miejsce

wyróżnienie

Michał Drewniak kl. 4h

Martyna Siwek kl. 6d

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych Prawobrzeża

reprezentacja szkoły

Weronika Matczak kl. 4a
Michał Drewniak kl. 4h
Marta Stołowska kl. 6a

Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Ratownictwo medyczne w oczach dziecka"

wyóżnienie

Wiktoria Wojciechowska kl. 7a
Zuzanna Sobkowiak kl. 7a
Wiktoria Bartnicka kl. 7d

Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Nasza Niepodległa"

wyróżnienie

Adrianna Ślipek kl.7d

Ogólnopolski konkurs  przedmiotowy z języka niemieckiego „DEUTSCHFREUND” 

wynik bardzo dobry

Wojciech Walkowiak kl. 5b

Kamil Ejsmont kl. 5b

Marek Mostowski kl. 6b

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ratownictwo medyczne w oczach dziecka” organizowany przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie

reprezentacja szkoły

Klaudia Kinal kl. 5b

Laura Narloch kl. 5d
Bartosz Bartman  - Jarzembek kl. 5d
Kamila Szczęsna kl. 6f 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny " Pokój oczami dziecka" organizowany przez Lions Club Szczecin Jantar  

 

reprezentacja szkoły

   Klaudia Kinal kl. 5b

Laura Narloch kl. 5d 

Julia Korbań kl. 6a 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Dzielnicowy – policjant, któremu ufam” organizowany przez Stowarzyszenie „SOS dla Rodziny” we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji

            

reprezentacja szkoły

Zuzanna Wiercińska kl.4c
Michelle Borkowska kl.4c

Paulina Szingler kl.4c

Urszula Skrzypczak kl. 4h

Marta Matusiak kl. 4i

Iga Jaworska kl. 5b

Bartosz Matusiak kl. 6a

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego - sesja jesienna

laureat

Michał Biskupski kl. 4c

"OLIMPUS" język angielski - sesja jesienna 2017

laureat

 

dyplom uznania

Michał Życiński kl. 4

Marcin Piwko kl. 5

Magdalena Kirpluk kl. 4

Julia Jastrzębska kl. 4

Pola Potocka kl. 5

Anna Jowita Fiedorowicz kl. 5

Dawid Litwicki kl. 6a

Marcin Fabisiak kl. 6f

Dominika Kutelska kl. 6

Konkurs Humanistyczny XIII LO pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Martyna Siwek kl. 6d
Pola Potocka kl. 5a

Agata Lis kl. 6g

Mały Konkurs Recytatorski

Laureat Grand Prix 

Michał Drewniak kl. 4h

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

3. miejsce

Zuzanna Dudek, Julia Mrozek, Julia Tomaszewska, Maja Budych, Aleksandra Książek, Kinga Pękalska, Sara Tokaj, Oliwia Cewka, Nadia Królikowska, Natalia Wielgus, rez. Julia Dziewulska, Kalina Kamać, Joanna Aniśko

I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

Juszkiewicz Wiktoria kl.6f - 100 m 

Sidor Alicja kl.6c - 100 m

     

CHŁOPCY

I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

Cios Wojciech kl.5e - 300 m

Lachowski Kamil kl.6e - 300 m

Rutkowski Norbert kl.6e - 1000 m