Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dzisiaj 8

Wczoraj 257

Miesiąc 3073

Wszystkie 18478

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń
     
     
     
     
     

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Konkurs literacko - plastyczny "Na skrzydłach przyjaźni" w ramach ogólnopolskiej akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł

 laureaci

Kornelia Bodnar kl. 6b

Karolina Ciereszko kl. 3i

Mateusz Wąchała kl. 3i

Livia Sierant kl.4a

Maksymilian Pawlak kl.3k

Konkurs Informatyczny „WIELKIE ŻAGLOWCE W SZCZECINIE  animacja  w języku SCRATCH”

1. miejsce

wyróżnienie

Aleksandra Malicka  kl. 3a

Kajetan Konwicki kl, 3a

Mateusz Wąchała kl. 3i

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Dominika Piskunowicz  kl.7a

Monika Masztalerz kl.7a

Bartosz Gregorowicz kl.7a

Wiktoria Wojciechowska kl.7a

Julia Jankowska kl.7a

Julita Dydyk kl.7a

Kacper Niemcewicz kl.7a

Miłosz Skrzypczak kl.7a

Mikołaj Pytlak kl.7a

Daria Doroszkiewicz kl.7a

Kacper Dziubała kl.7c

Arkadiusz Poniewozik kl.7a

Aleksandra Kostkowska kl.6a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Marek Mostowski kl.6b

Julia Sinkiewicz kl.7b

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Kacper Niemcewicz kl.7a

Bartosz Matusiak kl.6a

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z matematyki 

laureat

Tymon Reszka kl. 4i

Mateusz Ciszewski kl. 5f

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST  z przyrody

laureat

wyróżnienie

Michał Biskupski kl. 4c

Tymon Reszka kl. 4i
Julia Kamasińska kl. 4h
Jakub Jóźwiak kl. 4a
Maciej Majchrowski kl.5a
Jakub Brasławski kl. 5b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy MULTITEST z języka niemieckiego

laureat

 

wyróżnienie

Marek Mostowski kl. 6b

Aleksander Luszawski kl. 6b

Natalia Naściuk kl. 6b
Zuzanna Baran kl.6b
Antoni Lisowski kl.6b
Julia Maj kl.6b
Klaudia Stobiecka kl.6b

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Pisarzy Ziemi Szczecińskiej pt. "Szczeciński Parnas"

1. miejsce

wyróżnienie

Michał Drewniak kl. 4h

Martyna Siwek kl. 6d

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w języku obcym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych Prawobrzeża

reprezentacja szkoły

Weronika Matczak kl. 4a
Michał Drewniak kl. 4h
Marta Stołowska kl. 6a

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

Mistrzostwa Szczecina w Sztafetowych Biegach Przełajowych 

3. miejsce

Zuzanna Dudek, Julia Mrozek, Julia Tomaszewska, Maja Budych, Aleksandra Książek, Kinga Pękalska, Sara Tokaj, Oliwia Cewka, Nadia Królikowska, Natalia Wielgus, rez. Julia Dziewulska, Kalina Kamać, Joanna Aniśko

 I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

Juszkiewicz Wiktoria kl.6f - 100 m 

Sidor Alicja kl.6c - 100 m

 

   
     
     
     
     

CHŁOPCY

I runda Ligi Biegowej

3. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

Cios Wojciech kl.5e - 300 m

Lachowski Kamil kl.6e - 300 m

Rutkowski Norbert kl.6e - 1000 m