Listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I
Szanowni Rodzice.
Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone w dniu 12.04.2024 r. do godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 15.04.2024 r. -16.04.2024 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej. Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.
UWAGA: dotyczy tylko kandydatów spoza obwodu (z „wniosków”), nie dotyczy  „zgłoszeń”

Szafka dla ucznia.
Nasza szkoła przy współpracy z RR planuje odejść od standardowych szatni i chce aby docelowo każdy uczeń miał swoją indywidualną szafkę, zamykaną na klucz. Zapewni to większą prywatność ucznia, zmniejszy zagrożenie potencjalnymi kradzieżami z szatni. W takich szafkach można zostawić materiały naukowe, wodę, buty na zmianę. Pozwoli to zmniejszyć wagę plecaka i umożliwić szybszy dostęp do potrzebnych rzeczy. Jednorazowy koszt zakupu szafki to ok 200zł. Dziecko korzysta z niej przez cały okres edukacji w budynku szkolnym. Znajdujące się w szkole szafki są do wynajęcia  przez firmę zewnętrzną, chcemy uniknąć dodatkowych co rocznych kosztów i  Naszą propozycją jest umieszczenie szafek w szkole należące do szkoły. Znając potrzeby rodziców i dzieci możemy przedstawić Dyrektorowi plan i ustalić następne kroki. Deklaracje potrzebujemy do końca września aby móc przed zimą montować pierwsze szafki. Osoby, które nie chcą skorzystać z takiego rozwiązania oczywiście mają zapewnione miejsce w szatni w obecnej formie. Osoby, które wynajmują szafki od firmy obecnej w szkole będą miały zwrot proporcjonalnie do czasu użytkowania. Za współpracę i pomoc dziękujemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym Rady Rodziców (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)"
Pozdrawiamy,
Rada Rodziców przy SP37

Opieka w dni wolne od zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2023/2024.

02.05.2024r. (czwartek)

Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze organizowane w szkole

31.05.2024r. (piątek)

Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze organizowane w szkole

Wszyscy zainteresowani rodzice, którzy ze względu na obowiązki zawodowe nie mogą sprawować opieki, proszeni są o wypełnienie deklaracji (prośby) i złożenie jej w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy dziecka w terminie do 7 dni przed wybranym dniem.
Wzór prośby w załączniku lub do pobrania w sekretariacie szkoły.