Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

lipiec 2014
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Do wakacji pozostało 28.06.2014 00:00
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
223
136
646
11518
21676
256366

Nasi partnerzy:

Nasi partnerzy Nasi partnerzy

Alternative flash content

Requirements

Sukcesy szkolne - kl. 4 - 6

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe

Materiał z konkursów szkolnych i pozaszkolnych został opracowany przez panią Mariolę Hajdukowicz i panią Anitę Sankiewicz


SUKCESY SZKOLNE - kl. 4 - 6

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs ortograficzny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Joanna Knasińska kl. 4 b
Anna Pałamar kl. 4 f
Anna Kaczyńska kl. 4 f
Justyna Kaszuba kl. 4 g

Konkurs ortograficzny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Gabriela Hawro kl. 5 f
Justyna Kida kl. 5 f
Sylwia Ostafijczyk kl. 5 a
Paulina Siedlecka kl. 5 b
Emilia Stańczyk kl. 5 b

Konkurs ortograficzny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Klaudia Skrzypczak kl. 6 d
Kamila Kinowska kl. 6 a
Agata Trzebiatowska kl. 6 d

Konkursu o tytuł „Szkolnego Mistrza Ortografii” dla klas 4-6

Laureat

Emilia Stańczyk kl. 5 b

Szkolny Konkurs: Śladami błędów ortograficznych” dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Anna Pałamar kl. 4 f
Anna Kaczyńska kl. 4 f
Joanna Knasińska kl. 4 b
Mateusz Kulpa kl. 4 d

Szkolny konkurs czytelniczy dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Emilia Stańczyk kl. 5 b
Kornelia Łukojć kl. 5 f
Sandra Leszczyńska kl. 5 a

Konkurs dla klas 6 „ Korzystamy z różnych źródeł informacji”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Wiktoria Podkowińska kl. 6 h
Julia Bachorz kl. 6 h
Natalia Gontarz kl. 6 g

Konkurs historyczny dla klas 4 „ Drzewo genealogiczne mojej rodziny”

Wyróżnienie

 

Aneta Szyntor kl. 4 g
Aleksandra Gregorowicz kl. 4 a
Weronika Jocz kl. 4 a
Wiktoria Animucka kl. 4 f
Michał Maciaszczyk kl. 4 f
Anna Pałamar kl. 4 f
Agnieszka Głyżewska kl. 4 d
Syntia Ilkiewicz kl. 4 g
Michał Rasiewicz - Kiełbasa kl. 4 g
Mateusz Janusz kl. 4 d
Szymon Misiura kl. 4 d
Jakub Cywiński kl. 4 d

Konkursy  historyczny dla klas 5 „ Świat starożytny”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Zuzanna Brożek kl. 5 b
Kornelia Łukojć kl. 5 f
Adam Olkowski kl. 5 d

Konkurs historyczny dla klas 6 „Pomniki Szczecina”

Wyróżnienia

Zuzanna Marczak kl. 6 g
Kamila Kinowska  kl. 6 a
Dominika Rosiak kl. 6 a
Michał Wołkowicz  kl. 6 a
Alicja Skowron kl. 6 b

Konkurs języka niemieckiego dla klas 4

1. miejsce

2. miejsce
3. miejsce

Bartek Wawrzonek kl. 4 b
Mateusz Kulpa kl. 4 d
Michał Rudzik kl. 4 d
Daniel Wacewicz kl. 4 b

Konkurs języka niemieckiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Aleksandra Gorączka kl. 5 f
Justyna Kida kl. 5 f
Gabriela Hawro kl. 5 f

Konkurs języka niemieckiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Julia Bachorz kl. 6 h
Anna Tokarska kl. 6 f
Agata Trzebiatowska kl. 6 d

Konkurs czytania ze zrozumieniem -język niemiecki dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Agata Trzebiatowska kl. 6 d
Anna Tokarska kl. 6 f
Klaudia Skrzypczak kl. 6 d

Konkurs języka angielskiego dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Krzysztof Sitko kl. 4 f
Kamil Duniecki kl. 4 g
Michał Konieczny kl. 4 g

Konkurs języka angielskiego dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Adam Olkowski kl. 5 d
Marcin Gadomski kl. 5 g
Zuzanna Brożek kl. 5 b

Konkurs języka angielskiego dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Katarzyna Kozłowska kl. 6 a
Agnieszka Pieruta kl. 6 g
Karolina Karolak kl. 6 g

Konkurs czytania ze zrozumieniem -język angielski

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Magdalena Oleksiak kl. 6 g
Łukasz Mizgalski kl. 6 g
Karolina Karolak kl. 6 g
Natalia Gontarz kl. 6 g

Konkurs matematyczny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Justyna Kaszuba kl. 4 g
Krzysztof Czepulonis kl. 4 b
Mateusz Wąsowski kl. 4 a
Mateusz Kulpa kl. 4 d

Konkurs matematyczny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

 

Piotr Kus kl. 5 d
Gabriela Hawro kl. 5 f
Adam Olkowski kl. 5 d
Kornelia Łukojć kl. 5 f
Marcin Gadomski  kl. 5 g

Konkurs matematyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Zuzanna Suszczewicz kl. 6 g
Julia Bachorz kl. 6 h
Mateusz Pękalski kl. 6 h

Konkurs przyrodniczy dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Mateusz Wąsowski kl. 4 a
Anna Kaczyńska kl. 4 f
Oliwia Kuźma kl. 4  f
Klaudia Kasperowicz kl. 4 f

Konkurs przyrodniczy dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Zuzanna Brożek kl. 5 b
Julia Ruchlicka kl. 5 g
Kornelia Łukojć kl. 5 f

Konkurs przyrodniczy dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce

3. miejsce

Klaudia Skrzypczak kl. 6 d
Jakub Sobolewski kl.6 i
Agata Trzebiatowska kl. 6 d
Konrad Kubiak kl. 6 i

Konkurs informatyczny dla klas 4

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kamil Przyborowski kl. 4 f
Michał Rasiewicz- Kiełbasa kl. 4 g
Maciej Zagraba kl. 4 f
Filip Stelmach kl. 4 c

Konkurs informatyczny dla klas 5

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Ada Trzeciak kl. 5 f
Paulina Siedlecka kl. 5 b
Weronika Wdowiak kl. 5 b

Konkurs informatyczny dla klas 6

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce


Paweł Rolski kl. 6 b
Tomasz Różański kl. 6 b
Kacper Wiśniewski kl. 6 b
Agnieszka Pieruta kl. 6 g
Konrad Kobiak kl. 6 i

Konkurs plastyczny na witraż bożonarodzeniowy

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Kornelia Łukojć kl. 5 f
Joanna Lichoń kl. 5 a
Milena Stępnikowska kl. 3 c

Konkurs informatyczny - grafika komputerowa (kartka bożonarodzeniowa)

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Gabriela Górniak kl. 6 h
Justyna Bojczuk kl. 6 h
Weronika Sznitko kl. 6 a
Katarzyna Kozłowska kl. 6 a
Sandra Baranowska kl. 6 g

Konkurs plastyczny „ Konie”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Sara Białek kl. 5 g
Monika Gumowska kl. 5 g
Marta Wilczewska kl. 1 d
Kamila Grycner kl. 3 d
Zuzanna Jaworska kl. 3 d

Konkurs „ Spotkanie ze św. Markiem”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Weronika Jocz kl. 4 a
Julia Bachorz kl. 6 h
Wiktoria Podkowińska kl. 6 h

SUKCESY POZASZKOLNE

Konkurs

Tytuł

Uczeń

II Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego „Słowo daję"

 1. miejsce w Polsce

Etap rejonowy – reprezentacja

Julia Bachorz kl. 6 h

Klaudia Skrzypczak kl. 6 d
Paulina Siedlecka kl. 5 b

Konkurs Humanistyczny z elementami Historii i Sztuki pod patronatem Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja



Julia Bachorz  kl. 6 h
Kamila Kinowska kl. 6 a
Agnieszka Pieruta kl. 6 g
Klaudia Skrzypczak kl. 6 d
Gabriela Górniak  kl. 6 h

Konkurs Przedmiotowy Matematyka z Elementami Przyrody organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Laureatka
Finalistka
Etap rejonowy- reprezentacja


Zuzanna Suszczewicz kl. 6 g
Julia Bachorz kl. 6 h
Katarzyna Kozłowska kl. 6 a
Agnieszka Pieruta kl. 6 g
Anna Tokarska kl. 6 f

VII Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Laureatka
Finalistka

Julia Bachorz  kl. 6 h
Kamila Kinowska kl. 6 a

VIII Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty organizowany przez XIII LO w Szczecinie

Finalistka

Zuzanna Suszczewicz kl. 6 g

XVII Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur  2008”

Wynik bardzo dobry

Wyróżnienia










Mateusz Kulpa kl. 4 d
Kornelia Łukojć kl. 5 f
Sara Białek kl. 4
Krzysztof Czepulonis kl. 4 b
Mateusz Wąsowski kl. 4 a
Maciej Jasicki kl. 5 f
Adam Olkowski kl. 5 d
Marcin Gadomski kl. 5 g
Gabriela Hawro kl. 5 f
Piotr Okniński kl. 6 c
Zuzanna Suszczewicz kl. 6 g
Agata Prusinowska kl. 6 g
Kamila Kinowska kl. 6 a

III Miejski Konkurs Ortograficzny „ Szczecińskie dyktando”

Etap rejonowy- reprezentacja

Julia Bachorz kl. 6 h
Emilia Stańczyk kl. 5 b

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum „Sapientia”

Etap rejonowy – reprezentacja

Katarzyna Kozłowska kl. 6 a
Wojciech Dębowski kl. 6 e
Kamila Kinowska kl. 6 a

VIII Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

I miejsce w kategorii kl. 4-6
Wyróżnienie  (duet)

Kinga Imiela kl. 6 b
Kinga Imiela kl. 6 b
Zuzanna Marczak kl. 6 g

Konkurs recytatorski organizowany przez Gimnazjum nr 7

Etap rejonowy – reprezentacja

Zuzanna Marczak kl. 6 g
Adam Olkowski kl. 5 d
Anna Pałamar kl. 4 f

Międzyszkolny konkurs „ Mistrz pięknego czytania”

1. miejsce zespołowo

2. miejsce indywidualnie


Kinga Imiela kl. 6 b
Zuzanna Marczak kl. 6 g
Anna Dmowska kl. 6 f
Kinga Imiela kl. 6 b
Zuzanna Marczak kl. 6 g

III Konkurs „Języki obce otwierają nam drzwi do Europy” organizowany przez Gimnazjum nr 23

Finalista
Etap rejonowy- reprezentacja




Agata Trzebiatowska  kl. 6 d
Karolina Karolak kl. 6 g
Agnieszka Pieruta kl.6 g
Magdalena Oleksiak kl.
Natalia Gontarz kl. 6 g
Anna Tokarska kl. 6 f

III Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych miasta Szczecina organizowany przez SP nr 61 w Szczecinie

8. miejsce
Etap rejonowy- reprezentacja

Agata Trzebiatowska  kl. 6 d
Anna Tokarska kl. 6 f
Justyna Smolińska kl. 6 f

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Maths in English” organizowany przez SP nr 42 w  Szczecinie

Etap rejonowy- reprezentacja

Zuzanna Suszczewicz kl. 6 g
Katarzyna Kozłowska kl. 6 a

Święto Latawca organizowane przez spółdzielnię "Społem" oraz "Aeroklub Szczeciński"

3. miejsce w kategorii latawców skrzynkowych
wyróżnienie w kategorii latawców płaskich

Mateusz Krysiak

Adrian Leszczyński kl. 6d

Przyrodnicze "triki" matematyki i informatyki konkurs zorganizowany przez Zespół Szkół Podstawowych nr 2 w Szczecinie

2. miejsce (klasy 4)

3. miejsce (klasy 5)

 

Oliwia Kuźma kl. 4 f
Anna Kaczyńska kl. 4 f
Krzysztof Sitko kl. 4 f
Marcin Gadomski kl. 5 g
Marcin Bielas kl. 5 g
Łukasz Lompert kl. 5 g

Konkurs plastyczny „ Szczecin - moje miasto”

nagroda

Małgorzata Skóra kl. 5 b
Zuzanna Brożek kl. 5 b

Konkurs przyrodniczo- plastyczny „Zwierzę nie jest rzeczą” zorganizowany przez LOP

3. miejsce
wyróżnienie

Kinga Bazior kl. 5 f
Gabriela Hawro kl. 5 f

Konkurs ekologiczny „Wszystkie śmieci są nasze” - Baterie 2007 zorganizowany przez Towarzystwo Ekologiczno - Społeczne „ Wolę być”

wyróżnienie

Joanna Knasińska
Radosław Winiarski
Gabriela Matuszczak
Arkadiusz Olewnik

Ogólnopolski konkurs plastyczny „ Płomykówka - strażnik strychów” Szczecin - moje miasto”

wyróżnienie

Gabriela Hawro kl. 5 f

Miejski Konkurs Fotograficzny, Rysunkowy i Malarski „Piękno przyrody i architektury Szczecina i najbliższej okolicy”

1. miejsce
3. miejsce
wyróżnienie

Zuzanna Brożek kl. 5 b
Marta Chrostowska kl. 5 c
Gabriela Hawro kl. 5 f

 SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

DZIEWCZĘTA

Dzień Sztafet - Sztafeta olimpijska
Sztafeta szwedzka - Sztafeta 4* 400 m
                              Sztafeta 4* 100 m

3. miejsce
3. miejsce
1. miejsce

 

I Runda Ligi Biegowe SP
Klasy 5  - 100 m
Klasy 5 -  300m
Klasy 6 – 300 m
Klasy 5 – 600/1000


5. miejsce

2. miejsce





Zuzanna Brożek kl. 5 b

Sztafetowe biegi przełajowe SP

3. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych

3. miejsce

 

Czwórbój lekkoatletyczny SP - etap miejski
etap wojewódzki w Stargardzie Szczecińskim

1.miejsce
4. miejsce

 

Indywidualny trójbój lekkoatletyczny SP

5. miejsce

Joanna Kochman kl. 5 b

Wiosenne biegi przełajowe o puchar Prezydenta Miasta Szczecin w kategorii szkół podstawowych

2. miejsce

 

Liga biegowa SP

4 .miejsce
11. miejsce

 

 

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

1. miejsce

klasa 4

Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora SP 55

1. miejsce

klasa 4

Turniej Wiosenny Piłki Ręcznej w SP 51

2. miejsce

klasa 4

Zawody LA „Sztafety LA klas I – IV"

3. miejsce

klasa 4

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców na Trawie w SP 37

1. miejsce
4. miejsce

klasa 6
klasa 5

CHŁOPCY

Dzień Sztafet
Sztafeta olimpijska
Sztafeta szwedzka
Sztafeta 4 x 400 m
Sztafeta 4 x 100 m

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
2. miejsce

 

I Runda Ligi Biegowe SP
Klasy 5  - 100 m
Klasy 5 -  300m
Klasy 6 – 300 m
Klasy 5 – 600/1000 m

1. miejsce
1. miejsce
1. miejsce
1. miejsce
1. miejsce


Damian Sokół kl. 5 b
Kamil Śmieciński kl. 5 b
Bartosz Gulczyński kl. 6 c
Łukasz Adamczyk kl. 5 b

Sztafetowe biegi przełajowe SP - Mistrzostwa Szczecina

1. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

2. miejsce

 

Mistrzostwa Szczecina w Mini Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych

2. miejsce

 

Indywidualne biegi przełajowe  SP
Mistrzostwa Szczecina


Mistrzostwa województwa


1. miejsce
1. miejsce
4. miejsce
7. miejsce
22. miejsce


Dariusz Zając kl. 6 i
Bartosz Gulczyński kl. 6 c
Łukasz Adamczyk kl. 5 b
Dariusz Zając kl. 6 i
Bartosz Gulczyński kl. 6 c

Czwórbój lekkoatletyczny SP -  Mistrzostwa Szczecina

1. miejsce

 

Indywidualny trójbój LA SP - Mistrzostwa Szczecina

1. miejsce

Łukasz Adamczyk kl. 5 b

Wiosenne biegi przełajowe o puchar Prezydenta Miasta Szczecin w kategorii szkół podstawowych

2. miejsce

 

Liga biegowa SP ( I i II runda - jesień - wiosna )

1. miejsce
11. miejsce

pierwszy skład
drugi skład

Sztafetowe biegi  przełajowe - mistrzostwa województwa

1. miejsce

 

Mistrzostwa Rejonowe w Mini Piłce Ręcznej

1. miejsce

 

Półfinał Wojewódzki w Mini Piłce ręcznej

1. miejsce

 

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej klas 6 w Zielonej Górze

5. miejsce

 

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej klas 6 o Puchar Prezydenta Szczecina

1. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Nowych Skalmierzycach

1. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Wągrowcu

3. miejsce

 

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców na Trawie w SP 37 w Szczecinie

1. miejsce

 

Mistrzostwa Województwa w Mini Piłce Ręcznej klas 6

1. miejsce

 

Półfinał Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej kl. 6 ( Puchar ZPRP Dzieci)

2. miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej kl. 6 w Płocku ( Puchar  ZPRP Dzieci)

5. miejsce

 

Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Czwórboju LA w Białogardzie

1. miejsce

 

Finał Ogólnopolski w Drużynowym Czwórboju LA w Toruniu (startowały po 2 najlepsze zespoły z każdego województwa – 32 zespoły)

10. miejsce

 

Ogólnopolski Finał Czwartków LA w Warszawie

 

Dariusz Zając ( 1000 m)
Bartosz Gulczyński ( 300 m)
Łukasz Adamczyk (1000 m)