Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

sierpień 2014
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało 01.09.2014 8:00 3 Dni
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
328
1014
4031
12453
11554
268855

Nasi partnerzy:

Nasi partnerzy Nasi partnerzy

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

 

Dyrektor szkoły

Janusz Cymerman

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Karina Kopczyńska-Janiszewska

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Izabela Pałasz

i.palasz@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Beata Ściężor

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Danuta Stołek

d.stolek@sp37.szczecin.pl

 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO

 

Pedagodzy

Ewelina Jeżewska – Iskra

Krystyna Kowalczyk

e.jezewska-iskra@sp37.szczecin.pl

k.kowalczyk@sp37.szczecin.pl

Psycholog

Karolina Matuć

k.matuc@sp37.szczecin.pl

Doradca metodyczny

Iwona Rybeńska

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

Świetlica

 

Agnieszka Dobek

Katarzyna Drożdżewicz

Kamila Hałub

Paulina Janiszewska

Dorota Klimek

Katarzyna Kuźniewska

Agnieszka Pieprzyk

Agnieszka Szczybelska

Beata Ściężor

Magdalena Włodarz

Joanna Zagórska

Wioletta Krych

Izabela Wiśniewska

a.dobek@sp37.szczecin.pl

k.drozdzewicz@sp37.szczecin.pl

k.halub@sp37.szczecin.pl

p.janiszewska@sp37.szczecin.pl

d.klimek@sp37.szczecin.pl

k.kuzniewska@sp37.szczecin.pl

a.pieprzyk@sp37.szczecin.pl

a.szczybelska@sp37.szczecin.pl

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

m.wlodarz@sp37.szczecin.pl

j.zagorska@sp37.szczecin.pl

w.krych@sp37.szczecin.pl

i.wisniewska@sp37.szczecin.pl

Biblioteka

 

Grażyna Pławska

Grażyna Szałata – Siudak

g.plawska@sp37.szczecin.pl

g.szalata-siudak@sp37.szczecin.pl

Punkt przedszkolny

 

Anna Wysocka

Maria Zielińska

a.wysocka@sp37.szczecin.pl

m.zielinska@sp37.szczecin.pl

Edukacja wczesnoszkolna

 

Małgorzata Antczak

Aneta Hirt - Ratajczak

Małgorzata Kordyka

Irena Krawcewicz

Joanna Łykowska

Agnieszka Osmulska-Stachnik

Małgorzata Majcher

Małgorzata Mularczyk-Pawłowska

Beata Nowacka

Agnieszka Pacholczyk

Magdalena Pawlak

Elżbieta Piłat

Beata Podkowińska

Iwona Rybeńska

Sylwia Smoła

Bogumiła Stankiewicz

Wiesława Szymańska

Anna Toruń

Ewa Ucińska

Katarzyna Uścinowicz

Maria Wojszwiłło

Ewa Wolanicka

Maria Piotrowska

Alicja Wójcik

m.antczak@sp37.szczecin.pl

a.hirt@sp37.szczecin.pl

m.kordyka@sp37.szczecin.pl

i.krawcewicz@sp37.szczecin.pl

j.lykowska@sp37.szczecin.pl

a.osmulska-stachnik@sp37.szczecin.pl

m.majcher@sp37.szczecin.pl

m.mularczyk-pawlowska@sp37.szczecin.pl

b.nowacka@sp37.szczecin.pl

a.pacholczyk@sp37.szczecin.pl

m.pawlak@sp37.szczecin.pl

e.pilat@sp37.szczecin.pl

b.podkowinska@sp37.szczecin.pl

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

s.smola@sp37.szczecin.pl

b.stankiewicz@sp37.szczecin.pl

w.szymanska@sp37.szczecin.pl

a.torun@sp37.szczecin.pl

e.ucinska@sp37.szczecin.pl

k.uscinowicz@sp37.szczecin.pl

m.wojszwillo@sp37.szczecin.pl

e.wolanicka@sp37.szczecin.pl

m.piotrowska@sp37.szczecin.pl

a.wojcik@sp37.szczecin.pl

Grupy „0”

 

Marta Dudek

Barbara Frączkowska

Ewa Gąsiorowicz

Katarzyna Karpina

Magdalena Kopeć

Ewa Krygier – Gomoliszek

Monika Michalska

Iwona Nuszkowska

Renata Pawłowska

Katarzyna Prajs

Aleksandra Pudło

Małgorzata Skorupka

Beata Ściężor

m.dudek@sp37.szczecin.pl

b.fraczkowska@sp37.szczecin.pl

e.gasiorowicz@sp37.szczecin.pl

k.karpina@sp37.szczecin.pl

m.kopec@sp37.szczecin.pl

e.krygier-gomoliszek@sp37.szczecin.pl

m.michalska@sp37.szczecin.pl

i.nuszkowska@sp37.szczecin.pl

r.pawlowska@sp37.szczecin.pl

k.prajs@sp37.szczecin.pl

a.pudlo@sp37.szczecin.pl

m.skorupka@sp37.szczecin.pl

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

Język polski

 

Iwona Bachorz

Urszula Dąbrowska

Mariola Hajdukowicz

Katarzyna Petryszyn

Joanna Piskorowska

Jolanta Plata
Iwona Sadowska

i.bachorz@sp37.szczecin.pl

u.dabrowska@sp37.szczecin.pl

m.hajdukowicz@sp37.szczecin.pl

k.petryszyn@sp37.szczecin.pl
j.piskorowska@sp37.szczecin.pl

j.plata@sp37.szczecin.pl
i.sadowska@sp37.szczecin.pl

Język angielski

 

Katarzyna Biźnia – Nowak

Kalina Dembiec

Katarzyna Długosz

Barbara Dziuba

Beata Herka

Anna Jażdżewska

Sylwia Wiśniewska

Anna Żelewska

k.biznia-nowak@sp37.szczecin.pl

k.dembiec@sp37.szczecin.pl

k.dlugosz@sp37.szczecin.pl

b.dziuba@sp37.szczecin.pl

b.herka@sp37.szczecin.pl

a.jazdzewska@sp37.szczecin.pl

s.wisniewska@sp37.szczecin.pl

a.zelewska@sp37.szczecin.pl

Język niemiecki

 

Małgorzata Maksymczak – Żyła

Beata Zajdecka

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

b.zajdecka@sp37.szczecin.pl

Język hiszpański

Katarzyna Długosz

k.dlugosz@sp37.szczecin.pl

Matematyka

Ewa Bochnak

Danuta Czapla

Sylwia Dębicka

Eliza Owczarek

Izabela Pałasz

Anita Sankiewicz

Magdalena Trybus – Kazior

e.bochnak@sp37.szczecin.pl

d.czapla@sp37.szczecin.pl

s.debicka@sp37.szczecin.pl

e.owczarek@sp37.szczecin.pl

i.palasz@sp37.szczecin.pl

a.sankiewicz@sp37.szczecin.pl

m.trybus-kazior@sp37.szczecin.pl

Historia

Jarosław Bojar

Małgorzata Maksymczak – Żyła

j.bojar@sp37.szczecin.pl

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

Przyroda

 

Karina Kopczyńska - Janiszewska

Renata Marczewska

Agnieszka Matusiak

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

r.marczewska@sp37.szczecin.pl

a.matusiak@sp37.szczecin.pl

Zajęcia techniczne

Marcin Giedziun

Paweł Gałecki

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

p.galecki@sp37.szczecin.pl

Informatyka

 

Paweł Gałecki

Marcin Giedziun

p.galecki@sp37.szczecin.pl

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

Zajęcia komputerowe

Janusz Cymerman

Danuta Czapla

Paweł Gałecki

Marcin Giedziun

Joanna Łykowska

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

d.czapla@sp37.szczecin.pl

p.galecki@sp37.szczecin.pl

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

j.lykowska@sp37.szczecin.pl

Plastyka

Jowita Fiedorowicz

Monika Zdybicka

j.fiedorowicz@sp37.szczecin.pl

m.zdybicka@sp37.szczecin.pl

Muzyka

Beata Bogusz

b.bogusz@sp37.szczecin.pl

Wychowanie fizyczne

 

Wioleta Bergiel

Jadwiga Jasnowska

Renata Jelska

Artur Jerlecki

Bożena Macikowska

Paweł Papużyński

Artur Rykaczewski

Robert Sekuła

Danuta Stołek

Robert Wojtkowski

Grzegorz Zagórski

w.bergiel@sp37.szczecin.pl

j.jasnowska@sp37.szczecin.pl

r.jelska@sp37.szczecin.pl

a.jerlecki@sp37.szczecin.pl

b.macikowska@sp37.szczecin.pl

p.papuzynski@sp37.szczecin.pl

a.rykaczewski@sp37.szczecin.pl

r.sekula@sp37.szczecin.pl

d.stolek@sp37.szczecin.pl

r.wojtkowski@sp37.szczecin.pl

g.zagorski@sp37.szczecin.pl

Religia

 

ks. Tomasz Kałuża

Krzysztof Kamiński

Lidia Kołtek

Iwona Rudzka

Adam Polaszczyk

Aleksandra Banaszak

t.kaluza@sp37.szczecin.pl

k.kaminski@sp37.szczecin.pl

l.koltek@sp37.szczecin.pl

i.rudzka@sp37.szczecin.pl

a.polaszczyk@sp37.szczecin.pl

a.banaszak@sp37.szczecin.pl