Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

grudzień 2016
P W Ś C Pt S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Do zimowej przerwy świątecznej pozostało ... 23.12.2016 00:00 13 Dni
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
26
787
3149
7190
20799
928700

Nasi partnerzy:

Nasi partnerzy Nasi partnerzy

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

 

Dyrektor szkoły

Janusz Cymerman

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Karina Kopczyńska-Janiszewska

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Izabela Pałasz

i.palasz@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Beata Ściężor

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Iwona Rybeńska

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO

 

Pedagog

Ewelina Jeżewska

e.jezewska@sp37.szczecin.pl

Psycholog

Karolina Matuć

k.matuc@sp37.szczecin.pl

Nauczyciel terapeuta

Iwona Rybeńska

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

Świetlica

 

Adriana Marczewska-Piasecka

Agnieszka Dobek

Kamila Dołżonek

Agnieszka Pieprzyk

Agnieszka Szczybelska

Dorota Klimek

Dagmara Wasiak

Ewa Kalityńska-Rutkowska

Katarzyna Drożdżewicz

Wiesława Szymańska

Monika Michalska

a.marczewska-piasecka@sp37.szczecin.pl

a.dobek@sp37.szczecin.pl

k.dolzonek@sp37.szczecin.pl

a.pieprzyk@sp37.szczecin.pl

a.szczybelska@sp37.szczecin.pl

d.klimek@sp37.szczecin.pl

d.wasiak@sp37.szczecin.pl

e.kalitynska-rutkowska@sp37.szczecin.pl

k.drozdzewicz@sp37.szczecin.pl

w.szymanska@sp37.szczecin.pl

m.michalska@sp37.szczecin.pl

Biblioteka

 

Grażyna Pławska

Grażyna Szałata – Siudak

Katarzyna Petryszyn

g.plawska@sp37.szczecin.pl

g.szalata-siudak@sp37.szczecin.pl

k.petryszyn@sp37.szczecin.pl

Punkt przedszkolny

Anna Wysocka

Izabela Wiśniewska

Marta Bas

Nikola Kaczemba

a.wysocka@sp37.szczecin.pl

i.wisniewska@sp37.szczecin.pl

m.bas@sp37.szczecin.pl

n.kaczemba@sp37.szczecin.pl

Edukacja wczesnoszkolna

 

Aleksandra Pudło

Alicja Wójcik

Anna Toruń

Beata Nowacka

Beata Podkowińska

Beata Ściężor

Bogumiła Stankiewicz

Elżbieta Piłat

Ewa Gąsiorowicz

Ewa Krygier-Gomoliszek

Ewa Ucińska

Ewa Wolanicka

Irena Krawcewicz

Iwona Nuszkowska

Katarzyna Karpina

Katarzyna Uścinowicz

Magdalena Pawlak

Magdalena Włodarz

Małgorzata Antczak

Małgorzata Kordyka

Małgorzata Majcher

Maria Piotrowska

Maria Wojszwiłło

Sylwia Smoła

a.pudlo@sp37.szczecin.pl

a.torun@sp37.szczecin.pl

a.wojcik@sp37.szczecin.pl

b.nowacka@sp37.szczecin.pl

b.podkowinska@sp37.szczecin.pl

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

b.stankiewicz@sp37.szczecin.pl

e.gasiorowicz@sp37.szczecin.pl

e.krygier-gomoliszek@sp37.szczecin.pl

e.pilat@sp37.szczecin.pl

e.ucinska@sp37.szczecin.pl

e.wolanicka@sp37.szczecin.pl

i.krawcewicz@sp37.szczecin.pl

i.nuszkowska@sp37.szczecin.pl

k.karpina@sp37.szczecin.pl

k.uscinowicz@sp37.szczecin.pl

m.antczak@sp37.szczecin.pl

m.kordyka@sp37.szczecin.pl

m.majcher@sp37.szczecin.pl

m.pawlak@sp37.szczecin.pl

m.piotrowska@sp37.szczecin.pl

m.wlodarz@sp37.szczecin.pl

m.wojszwillo@sp37.szczecin.pl

s.smola@sp37.szczecin.pl

Grupy „0”

 

Agnieszka Pacholczyk

Magdalena Kopeć

Renata Pawłowska

a.pacholczyk@sp37.szczecin.pl

m.kopec@sp37.szczecin.pl

r.pawlowska@sp37.szczecin.pl

Język polski

 

Iwona Bachorz

Iwona Sadowska

Joanna Piskorowska

Jolanta Plata

Mariola Hajdukowicz

Monika Rudzka-Łata

Urszula Dąbrowska

i.bachorz@sp37.szczecin.pl

i.sadowska@sp37.szczecin.pl

j.piskorowska@sp37.szczecin.pl

j.plata@sp37.szczecin.pl

m.hajdukowicz@sp37.szczecin.pl

m.rudzka-lata@sp37.szczecin.pl

u.dabrowska@sp37.szczecin.pl

Język angielski

 

Anna Jażdżewska

Anna Żelewska

Barbara Dziuba

Beata Herka

Justyna Bednarska

Kalina Dembiec

Katarzyna Biźnia – Nowak

Katarzyna Długosz

Sylwia Czerwonka

a.jazdzewska@sp37.szczecin.pl

a.zelewska@sp37.szczecin.pl

b.dziuba@sp37.szczecin.pl

b.herka@sp37.szczecin.pl

j.bednarska@sp37.szczecin.pl

k.biznia-nowak@sp37.szczecin.pl

k.dembiec@sp37.szczecin.pl

k.dlugosz@sp37.szczecin.pl

s.czerwonka@sp37.szczecin.pl

Język niemiecki

 

Beata Zajdecka

Małgorzata Maksymczak – Żyła

b.zajdecka@sp37.szczecin.pl

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

Język hiszpański

Justyna Bednarska

Katarzyna Łapczuk

j.bednarska@sp37.szczecin.pl

k.lapczuk@sp37.szczecin.pl

Matematyka

Anita Sankiewicz

Eliza Owczarek

Ewa Bochnak

Izabela Pałasz

Magdalena Trybus – Kazior

a.sankiewicz@sp37.szczecin.pl

e.owczarek@sp37.szczecin.pl

e.bochnak@sp37.szczecin.pl

i.palasz@sp37.szczecin.pl

m.trybus-kazior@sp37.szczecin.pl

Historia

Jarosław Bojar

Małgorzata Maksymczak – Żyła

j.bojar@sp37.szczecin.pl

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

Przyroda

 

Agnieszka Matusiak

Karina Kopczyńska - Janiszewska

Monika Kmiecik

Renata Marczewska

a.matusiak@sp37.szczecin.pl

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

m.kmiecik@sp37.szczecin.pl

r.marczewska@sp37.szczecin.pl

Zajęcia techniczne

Marcin Giedziun

Paweł Gałecki

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

p.galecki@sp37.szczecin.pl

Zajęcia komputerowe

Janusz Cymerman

Joanna Łykowska

Marcin Giedziun

Paweł Gałecki

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

j.lykowska@sp37.szczecin.pl

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

p.galecki@sp37.szczecin.pl

Plastyka

Jowita Fiedorowicz

Marzena Sikora

j.fiedorowicz@sp37.szczecin.pl

m.sikora@sp37.szczecin.pl

Muzyka

Beata Bogusz

Marzena Sikora

b.bogusz@sp37.szczecin.pl

m.sikora@sp37.szczecin.pl

Wychowanie fizyczne

 

Artur Jerlecki

Bożena Macikowska

Grzegorz Zagórski

Jadwiga Jasnowska

Renata Jelska

Robert Wojtkowski

Wioleta Bergiel

a.jerlecki@sp37.szczecin.pl

b.macikowska@sp37.szczecin.pl

g.zagorski@sp37.szczecin.pl

j.jasnowska@sp37.szczecin.pl

r.jelska@sp37.szczecin.pl

r.wojtkowski@sp37.szczecin.pl

w.bergiel@sp37.szczecin.pl

 

Religia

 

Aleksandra Banaszak

Iwona Rudzka

Lidia Kołtek

Michał Barański

Przemysław Kryszczyński

a.banaszak@sp37.szczecin.pl

i.rudzka@sp37.szczecin.pl

l.koltek@sp37.szczecin.pl

m.baranski@sp37.szczecin.pl

p.kryszczynski@sp37.szczecin.pl