Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

sierpień 2016
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego pozostało ... 01.09.2016 08:00 1 Dni
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
764
1039
1803
16962
14136
852080

Nasi partnerzy:

Nasi partnerzy Nasi partnerzy

Alternative flash content

Requirements

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

 

Dyrektor szkoły

Janusz Cymerman

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Karina Kopczyńska-Janiszewska

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Izabela Pałasz

i.palasz@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Beata Ściężor

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Danuta Stołek

d.stolek@sp37.szczecin.pl

 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO

 

Pedagog

Ewelina Jeżewska

e.jezewska@sp37.szczecin.pl

Psycholog

Karolina Matuć

k.matuc@sp37.szczecin.pl

Nauczyciel terapeuta

Iwona Rybeńska

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

Świetlica

 

Katarzyna Drożdżewicz

Ewa Kalityńska-Rutkowska

Dorota Klimek

Wioletta Krych

Adriana Marczewska-Piasecka

Paulina Marszałek

Elżbieta Misiło

Agnieszka Szczybelska

Beata Ściężor

Joanna Zagórska

Sonia Zalepa

k.drozdzewicz@sp37.szczecin.pl

e.kalitynska-rutkowska@sp37.szczecin.pl

d.klimek@sp37.szczecin.pl

w.krych@sp37.szczecin.pl

a.marczewska-piasecka@sp37.szczecin.pl

p.marszalek@sp37.szczecin.pl

e.misilo@sp37.szczecin.pl

a.szczybelska@sp37.szczecin.pl

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

j.zagorska@sp37.szczecin.pl

s.zalepa@sp37.szczecin.pl

Biblioteka

 

Grażyna Pławska

Grażyna Szałata – Siudak

g.plawska@sp37.szczecin.pl

g.szalata-siudak@sp37.szczecin.pl

Punkt przedszkolny

Izabela Wiśniewska

Anna Wysocka

i.wisniewska@sp37.szczecin.pl

a.wysocka@sp37.szczecin.pl

Edukacja wczesnoszkolna

 

Małgorzata Antczak

Marta Bas

Tomasz Berezowski

Ewa Gąsiorowicz

Katarzyna Karpina

Małgorzata Kordyka

Irena Krawcewicz

Ewa Krygier-Gomoliszek

Katarzyna Lewandowska

Małgorzata Majcher

Beata Nowacka

Iwona Nuszkowska

Agnieszka Pacholczyk

Magdalena Pawlak

Elżbieta Piłat

Maria Piotrowska

Aleksandra Pudło

Iwona Rybeńska

Sylwia Smoła

Bogumiła Stankiewicz

Wiesława Szymańska

Beata Ściężor

Anna Toruń

Magdalena Tyczkowska

Ewa Ucińska

Katarzyna Uścinowicz

Magdalena Włodarz

Maria Wojszwiłło

Ewa Wolanicka

Alicja Wójcik

m.antczak@sp37.szczecin.pl

m.bas@sp37.szczecin.pl

t.berezowski@sp37.szczecin.pl

e.gasiorowicz@sp37.szczecin.pl

m.kordyka@sp37.szczecin.pl

k.karpina@sp37.szczecin.pl

i.krawcewicz@sp37.szczecin.pl

e.krygier-gomoliszek@sp37.szczecin.pl

k.lewandowska@sp37.szczecin.pl

m.majcher@sp37.szczecin.pl

b.nowacka@sp37.szczecin.pl

i.nuszkowska@sp37.szczecin.pl

a.pacholczyk@sp37.szczecin.pl

m.pawlak@sp37.szczecin.pl

e.pilat@sp37.szczecin.pl

m.piotrowska@sp37.szczecin.pl

a.pudlo@sp37.szczecin.pl

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

s.smola@sp37.szczecin.pl

b.stankiewicz@sp37.szczecin.pl

w.szymanska@sp37.szczecin.pl

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

a.torun@sp37.szczecin.pl

m.tyczkowska@sp37.szczecin.pl

e.ucinska@sp37.szczecin.pl

k.uscinowicz@sp37.szczecin.pl

m.wlodarz@sp37.szczecin.pl

m.wojszwillo@sp37.szczecin.pl

e.wolanicka@sp37.szczecin.pl

a.wojcik@sp37.szczecin.pl

Grupy „0”

 

Marta Dudek

Nicola Kaczemba

Magdalena Kopeć

Renata Pawłowska

m.dudek@sp37.szczecin.pl

n.kaczemba@sp37.szczecin.pl

m.kopec@sp37.szczecin.pl

r.pawlowska@sp37.szczecin.pl

Język polski

 

Iwona Bachorz

Urszula Dąbrowska

Mariola Hajdukowicz

Katarzyna Petryszyn

Joanna Piskorowska

Jolanta Plata

Monika Rudzka-Łata
Iwona Sadowska

i.bachorz@sp37.szczecin.pl

u.dabrowska@sp37.szczecin.pl

m.hajdukowicz@sp37.szczecin.pl

k.petryszyn@sp37.szczecin.pl
j.piskorowska@sp37.szczecin.pl

j.plata@sp37.szczecin.pl

m.rudzka-lata@sp37.szczecin.pl
i.sadowska@sp37.szczecin.pl

Język angielski

 

Justyna Bednarska

Katarzyna Biźnia – Nowak

Sylwia Czerwonka

Kalina Dembiec

Katarzyna Długosz

Barbara Dziuba

Beata Herka

Anna Jażdżewska

Katarzyna Łapczuk

Anna Żelewska

j.bednarska@sp37.szczecin.pl

k.biznia-nowak@sp37.szczecin.pl

s.czerwonka@sp37.szczecin.pl

k.dembiec@sp37.szczecin.pl

k.dlugosz@sp37.szczecin.pl

b.dziuba@sp37.szczecin.pl

b.herka@sp37.szczecin.pl

a.jazdzewska@sp37.szczecin.pl

k.lapczuk@sp37.szczecin.pl

a.zelewska@sp37.szczecin.pl

Język niemiecki

 

Małgorzata Maksymczak – Żyła

Beata Zajdecka

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

b.zajdecka@sp37.szczecin.pl

Język hiszpański

Justyna Bednarska

Katarzyna Łapczuk

j.bednarska@sp37.szczecin.pl

k.lapczuk@sp37.szczecin.pl

Matematyka

Ewa Bochnak

Magdalena Gałecka

Eliza Owczarek

Izabela Pałasz

Anita Sankiewicz

Magdalena Trybus – Kazior

e.bochnak@sp37.szczecin.pl

m.galecka@sp37.szczecin.pl

e.owczarek@sp37.szczecin.pl

i.palasz@sp37.szczecin.pl

a.sankiewicz@sp37.szczecin.pl

m.trybus-kazior@sp37.szczecin.pl

Historia

Jarosław Bojar

Małgorzata Maksymczak – Żyła

Katarzyna Petryszyn

j.bojar@sp37.szczecin.pl

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

k.petryszyn@sp37.szczecin.pl

Przyroda

 

Monika Kmiecik

Karina Kopczyńska - Janiszewska

Renata Marczewska

Agnieszka Matusiak

m.kmiecik@sp37.szczecin.pl

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

r.marczewska@sp37.szczecin.pl

a.matusiak@sp37.szczecin.pl

Zajęcia techniczne

Paweł Gałecki

Marcin Giedziun

p.galecki@sp37.szczecin.pl

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

Zajęcia komputerowe

Janusz Cymerman

Paweł Gałecki

Marcin Giedziun

Joanna Łykowska

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

p.galecki@sp37.szczecin.pl

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

j.lykowska@sp37.szczecin.pl

Plastyka

Jowita Fiedorowicz

Marzena Sikora

j.fiedorowicz@sp37.szczecin.pl

m.sikora@sp37.szczecin.pl

Muzyka

Beata Bogusz

Marzena Sikora

b.bogusz@sp37.szczecin.pl

m.sikora@sp37.szczecin.pl

Wychowanie fizyczne

 

Wioleta Bergiel

Jadwiga Jasnowska

Renata Jelska

Artur Jerlecki

Artur Łagodzki

Bożena Macikowska

Artur Rykaczewski

Robert Sekuła

Danuta Stołek

Robert Wojtkowski

Grzegorz Zagórski

w.bergiel@sp37.szczecin.pl

j.jasnowska@sp37.szczecin.pl

r.jelska@sp37.szczecin.pl

a.jerlecki@sp37.szczecin.pl

a.lagodzki@sp37.szczecin.pl

b.macikowska@sp37.szczecin.pl

a.rykaczewski@sp37.szczecin.pl

r.sekula@sp37.szczecin.pl

d.stolek@sp37.szczecin.pl

r.wojtkowski@sp37.szczecin.pl

g.zagorski@sp37.szczecin.pl

Religia

 

Aleksandra Banaszak

Michał Barański

Lidia Kołtek

Iwona Rudzka

Adam Polaszczyk

a.banaszak@sp37.szczecin.pl

m.baranski@sp37.szczecin.pl

l.koltek@sp37.szczecin.pl

i.rudzka@sp37.szczecin.pl

a.polaszczyk@sp37.szczecin.pl