Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

listopad 2014
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Do ferii świątecznych pozostało 20.12.2014 00:00 21 Dni
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
Wszystkie
38
544
3232
15852
23247
335212

Nasi partnerzy:

Nasi partnerzy Nasi partnerzy

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

 

Dyrektor szkoły

Janusz Cymerman

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Karina Kopczyńska-Janiszewska

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Izabela Pałasz

i.palasz@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Beata Ściężor

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

Wicedyrektor szkoły

Danuta Stołek

d.stolek@sp37.szczecin.pl

 

PRZEDMIOT

IMIĘ I NAZWISKO

 

Pedagog

Ewelina Jeżewska – Iskra

e.jezewska-iskra@sp37.szczecin.pl

Psycholog

Karolina Matuć

k.matuc@sp37.szczecin.pl

Doradca metodyczny

Iwona Rybeńska

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

Świetlica

 

Katarzyna Drożdżewicz

Paulina Janiszewska

Dorota Klimek

Wioletta Krych

Katarzyna Lewandowska

Agnieszka Szczybelska

Beata Ściężor

Izabela Wiśniewska

Magdalena Włodarz

Joanna Zagórska

k.drozdzewicz@sp37.szczecin.pl

p.janiszewska@sp37.szczecin.pl

d.klimek@sp37.szczecin.pl

w.krych@sp37.szczecin.pl

k.lewandowska@sp37.szczecin.pl

a.szczybelska@sp37.szczecin.pl

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

i.wisniewska@sp37.szczecin.pl

m.wlodarz@sp37.szczecin.pl

j.zagorska@sp37.szczecin.pl

Biblioteka

 

Grażyna Pławska

Grażyna Szałata – Siudak

g.plawska@sp37.szczecin.pl

g.szalata-siudak@sp37.szczecin.pl

Punkt przedszkolny

 

Anna Wysocka

Katarzyna Prajs

a.wysocka@sp37.szczecin.pl

k.prajs@sp37.szczecin.pl

Edukacja wczesnoszkolna

 

Małgorzata Antczak

Tomasz Berezowski

Anita Dąbrowska

Kamila Hałub

Aneta Hirt - Ratajczak

Katarzyna Karpina

Małgorzata Kordyka

Irena Krawcewicz

Joanna Łykowska

Małgorzata Majcher

Małgorzata Mularczyk-Pawłowska

Beata Nowacka

Iwona Nuszkowska

Agnieszka Osmulska-Stachnik

Agnieszka Pacholczyk

Magdalena Pawlak

Elżbieta Piłat

Maria Piotrowska

Beata Podkowińska

Aleksandra Pudło

Iwona Rybeńska

Sylwia Smoła

Bogumiła Stankiewicz

Wiesława Szymańska

Beata Ściężor

Anna Toruń

Ewa Ucińska

Katarzyna Uścinowicz

Maria Wojszwiłło

Ewa Wolanicka

Alicja Wójcik

m.antczak@sp37.szczecin.pl

t.berezowski@sp37.szczecin.pl

a.dabrowska@sp37.szczecin.pl

k.halub@sp37.szczecin.pl

a.hirt@sp37.szczecin.pl

m.kordyka@sp37.szczecin.pl

k.karpina@sp37.szczecin.pl

i.krawcewicz@sp37.szczecin.pl

j.lykowska@sp37.szczecin.pl

m.majcher@sp37.szczecin.pl

m.mularczyk-pawlowska@sp37.szczecin.pl

b.nowacka@sp37.szczecin.pl

i.nuszkowska@sp37.szczecin.pl

a.osmulska-stachnik@sp37.szczecin.pl

a.pacholczyk@sp37.szczecin.pl

m.pawlak@sp37.szczecin.pl

e.pilat@sp37.szczecin.pl

m.piotrowska@sp37.szczecin.pl

b.podkowinska@sp37.szczecin.pl

a.pudlo@sp37.szczecin.pl

i.rybenska@sp37.szczecin.pl

s.smola@sp37.szczecin.pl

b.stankiewicz@sp37.szczecin.pl

w.szymanska@sp37.szczecin.pl

b.sciezor@sp37.szczecin.pl

a.torun@sp37.szczecin.pl

e.ucinska@sp37.szczecin.pl

k.uscinowicz@sp37.szczecin.pl

m.wojszwillo@sp37.szczecin.pl

e.wolanicka@sp37.szczecin.pl

a.wojcik@sp37.szczecin.pl

Grupy „0”

 

Marta Dudek

Barbara Frączkowska

Ewa Gąsiorowicz

Magdalena Kopeć

Ewa Krygier – Gomoliszek

Monika Michalska

Renata Pawłowska

Małgorzata Skorupka

m.dudek@sp37.szczecin.pl

b.fraczkowska@sp37.szczecin.pl

e.gasiorowicz@sp37.szczecin.pl

m.kopec@sp37.szczecin.pl

e.krygier-gomoliszek@sp37.szczecin.pl

m.michalska@sp37.szczecin.pl

r.pawlowska@sp37.szczecin.pl

m.skorupka@sp37.szczecin.pl

Język polski

 

Iwona Bachorz

Urszula Dąbrowska

Mariola Hajdukowicz

Katarzyna Petryszyn

Joanna Piskorowska

Jolanta Plata
Iwona Sadowska

i.bachorz@sp37.szczecin.pl

u.dabrowska@sp37.szczecin.pl

m.hajdukowicz@sp37.szczecin.pl

k.petryszyn@sp37.szczecin.pl
j.piskorowska@sp37.szczecin.pl

j.plata@sp37.szczecin.pl
i.sadowska@sp37.szczecin.pl

Język angielski

 

Katarzyna Biźnia – Nowak

Kalina Dembiec

Katarzyna Długosz

Barbara Dziuba

Beata Herka

Anna Jażdżewska

Sylwia Wiśniewska

Anna Żelewska

k.biznia-nowak@sp37.szczecin.pl

k.dembiec@sp37.szczecin.pl

k.dlugosz@sp37.szczecin.pl

b.dziuba@sp37.szczecin.pl

b.herka@sp37.szczecin.pl

a.jazdzewska@sp37.szczecin.pl

s.wisniewska@sp37.szczecin.pl

a.zelewska@sp37.szczecin.pl

Język niemiecki

 

Małgorzata Maksymczak – Żyła

Beata Zajdecka

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

b.zajdecka@sp37.szczecin.pl

Język hiszpański

Katarzyna Długosz

k.dlugosz@sp37.szczecin.pl

Matematyka

Ewa Bochnak

Danuta Czapla

Sylwia Dębicka

Eliza Owczarek

Izabela Pałasz

Anita Sankiewicz

Magdalena Trybus – Kazior

e.bochnak@sp37.szczecin.pl

d.czapla@sp37.szczecin.pl

s.debicka@sp37.szczecin.pl

e.owczarek@sp37.szczecin.pl

i.palasz@sp37.szczecin.pl

a.sankiewicz@sp37.szczecin.pl

m.trybus-kazior@sp37.szczecin.pl

Historia

Jarosław Bojar

Małgorzata Maksymczak – Żyła

Katarzyna Petryszyn

j.bojar@sp37.szczecin.pl

m.maksymczak-zyla@sp37.szczecin.pl

k.petryszyn@sp37.szczecin.pl

Przyroda

 

Karina Kopczyńska - Janiszewska

Renata Marczewska

Agnieszka Matusiak

k.kopczynska-janiszewska@sp37.szczecin.pl

r.marczewska@sp37.szczecin.pl

a.matusiak@sp37.szczecin.pl

Zajęcia techniczne

Marcin Giedziun

Paweł Gałecki

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

p.galecki@sp37.szczecin.pl

Informatyka

 

Paweł Gałecki

Marcin Giedziun

p.galecki@sp37.szczecin.pl

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

Zajęcia komputerowe

Janusz Cymerman

Danuta Czapla

Paweł Gałecki

Marcin Giedziun

Joanna Łykowska

j.cymerman@sp37.szczecin.pl

d.czapla@sp37.szczecin.pl

p.galecki@sp37.szczecin.pl

m.giedziun@sp37.szczecin.pl

j.lykowska@sp37.szczecin.pl

Plastyka

Jowita Fiedorowicz

Monika Zdybicka

j.fiedorowicz@sp37.szczecin.pl

m.zdybicka@sp37.szczecin.pl

Muzyka

Beata Bogusz

b.bogusz@sp37.szczecin.pl

Wychowanie fizyczne

 

Wioleta Bergiel

Jadwiga Jasnowska

Renata Jelska

Artur Jerlecki

Artur Łagodzki

Bożena Macikowska

Artur Rykaczewski

Robert Sekuła

Danuta Stołek

Robert Wojtkowski

Grzegorz Zagórski

w.bergiel@sp37.szczecin.pl

j.jasnowska@sp37.szczecin.pl

r.jelska@sp37.szczecin.pl

a.jerlecki@sp37.szczecin.pl

a.lagodzki@sp37.szczecin.pl

b.macikowska@sp37.szczecin.pl

a.rykaczewski@sp37.szczecin.pl

r.sekula@sp37.szczecin.pl

d.stolek@sp37.szczecin.pl

r.wojtkowski@sp37.szczecin.pl

g.zagorski@sp37.szczecin.pl

Religia

 

ks. Tomasz Kałuża

Lidia Kołtek

Iwona Rudzka

Adam Polaszczyk

Aleksandra Banaszak

t.kaluza@sp37.szczecin.pl

l.koltek@sp37.szczecin.pl

i.rudzka@sp37.szczecin.pl

a.polaszczyk@sp37.szczecin.pl

a.banaszak@sp37.szczecin.pl