Wrzesień 2022

Rafał Malujda

26 maja obchodzimy piękne święto! Jest to Dzień Matki! Pamiętajcie o swoich ukochanych mamach… Bo, jak napisała Joanna Papuzińska „nasza mama czarodziejka”- to chyba o każdej z mam:)
(Warto przypomnieć sobie tę piękną lekturę)

Viktoria Shcherba opisała swoją ulubioną książkę. Jest nią "Dziewczynka z szóstego księżyca" autorstwa Moony Witcher.

Może recenzja Viktorii zainspiruje Was do sięgnięcia po tę książkę?

Czytelnia szkolna to miejsce, gdzie nie tylko czytamy lektury i odrabiamy prace domowe. Jest ona także miejscem spotkań niezwykłych uczniów, którzy pasjonują się grą w szachy, warcaby, wykazują niezwykłe zdolności plastyczne. To miejsce, gdzie w spokoju i miłej atmosferze możemy pobyć razem.

PS Filip Pietraszkiewicz jest autorem niezwykłego rysunku rodem z "Władcy Pierścieni"

Szkoła, odrabianie lekcji, zajęcia dodatkowe, trochę sportu i rozrywki, chwila lenistwa i dzień minął…
Twój grafik jest już napięty, a w dodatku słyszysz, że codziennie warto czytać. Tylko kiedy?

Czytanie zajmuje mniej czasu, niż ci się wydaje. Obliczono, że jeżeli przeciętna książka ma 300 stron, to do jej przeczytania

potrzeba średnio 6-8 godzin.

Czytając 30 minut dziennie, miesięcznie skończysz 2 książki! Czego chcieć więcej :)

Recenzji książki "Tajemniczy ogród" podjęła się uczennica klasy 5D - Blanka Gałan

Brzmi zachęcająco. A Wam, jak się podoba?