"Pomyślcie, to nic nie boli."

Listopad 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

   tel.+48-91-852-20-93

 

 
 
 
 

 

RODO-informacje

W tygodniu poprzedzającym święto Niepodległości uczniowie w świetlicy 202 zapoznani zostali z polskimi symbolami narodowymi. Obejrzeli film edukacyjny "Dzień Niepodległości". Uczniowie wykonali biało-czerwone kotyliony oraz pokolorowali duże kolorowanki tematyczne.

Wychowawcy świetlic:

Agnieszka Bobkowicz

Agnieszka Pieprzyk

Marlena Wojsziwłło

Czytaj więcej: Święto Niepodległości

Wycinanie, kolorowanie, zaginanie, klejenie i efekt gotowy. Na zajęciach w świetlicy dzieci zrobili domki, w których mogą zapalić lamkę kiedy zrobi się ciemno. Domki przypominaja bryłę zbudowaną z siedmiu ścianek. 

Wychowawca świetlicy:

Marlena Wojsziwłło

Czytaj więcej: Domki

Tegoroczny październik rozpieszczał nas urokami polskiej jesieni. Piękna pogoda sprzyjała spędzaniu czasu pozalekcyjnego na świeżym powietrzu. Nasi uczniowie poza zabawami na szkolnym placu zabaw i zajęciami na "siłowni pod chmurką" brali aktywny udział w organizowanych przez wychowawców zabawach ruchowych i zawodach sportowych. Tory przeszkód, wyścigi z balonami, rzuty do celu  to konkurencje sprawiające naszym podopiecznym dużo radości, uczące zdrowej rywalizacji i rozwijające sprawność fizyczną. Zabawą bardzo lubianą przez dzieci jest puszczanie baniek mydlanych. Te tworzone przy użyciu sznurka zamaczanego w wiaderku z płynem, osiągały pokaźne rozmiary. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.
 
Wychowawcy świetlicy
Ewa Kalitynska-Rutkowska
Magdalena Hałasa.

 

Czytaj więcej: Świetlicowe zabawy na świeżym powietrzu

Dnia 31 października, w naszej świetlicy, został rozstrzygnięty konkurs pt. “Dynia jak z bajki”. Dzieci przygotowywały dynie wraz z rodzicami w domu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały upominki i pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy serdecznie rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i gratulujemy pomysłów.

Poniżej przedstawiamy galerię z przebiegu konkursu.

 

I miejsce zajęła: Michalina Głowińska z kl. 2a

II miejsce zajęła: Natalia Ulrych z kl. 1e

III miejsce zajęła: Maja Skrzypek z kl. 2d

Wyróżnienie: Jakub Wotalski z kl. 1a.

 

Gratulujemy!

Wychowawcy świetlicy:

Magdalena Hałasa

Katarzyna Drożdżewicz

Ewa Kalityńska-Rutkowska

Czytaj więcej: Dynia jak z bajki

 
25 października obchodziliśmy Dzień Kundelka. W czasie zajęć świetlicowych, uczniowie rozmawiali o tym, jak należy opiekować się psem, jakie potrzeby mają psy przebywające w schronisku i jak możemy im pomóc. Dzieci dobrze bawiły się układając puzzle i wybierając imiona dla psów na ułożonych obrazkach. Umiejętności matematyczne ćwiczyły rozwiązując matematyczne labirynty z kundelkami w roli głównej. W ramach zajęć plastycznych wykonały papierowe figurki piesków.
 
Wychowawcy świetlicy
Magdalena Hałasa
Joanna Zagórska

 

Czytaj więcej: Dzień Kundelka