"Pomyślcie, to nic nie boli."

Czerwiec 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

   tel.+48-91-852-20-93

 

 
 
 
 

 

RODO-informacje

       

 

 

5 czerwca dzieci z grup 01 i 03 pojechały na wycieczkę do Lego Center w Berlinie. Gdzie miały możliwość zwiedzenia ważniejszych zabytków Berlina. Jednak największą atrakcją dla dzieci była zabawa w Lego Center. Na wszystkie dzieci czekał świat LEGO pełen kreatywności, interaktywnej zabawy i radości.

Wszyscy miłośnicy klocków Lego bawili się świetnie podziwiając zabytki Berlina w formacie mini. Potem był czas na mocne wrażenia jakie dostarczał tunel w którym straszyły postacie wykonane z klocków . Lecz czym byłaby nawet największa atrakcja LEGO bez możliwości samodzielnego budowania z klocków samochodów i testowania na torze wyścigowym.Wielką atrakcją dla wszystkich zmysłów było kino 4D z wieloma ekscytującymi niespodziankami. Nie mniej ciekawym miejscem okazało się Muzeum Techniki Komunikacji z centrum nauki Spectrum w którym można dowiedzieć się na przykład o siłach działających na człowieka, o zasadach działania ludzkiego oka, o dźwiękach. Tematy jak najbardziej poważne i naukowe, jednak przedstawione w taki sposób, że każdy z ciekawością spędził tu czas. Można było wszystkiego dotykać , wprawiać w ruch, badać jak działają. Pokonywanie kolejnych sal Spectrum było dla dzieci wielką przygodą.

Renata Pawłowska

Magdalena Kopeć