"Pomyślcie, to nic nie boli."

Wrzesień 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych:

Rafał Malujda

   tel.+48-91-852-20-93

 

 
 
 
 

 

RODO-informacje

 

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej "Moja Ojczyzna" kl. 1-3

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Helena Wiktor kl. 3b

Oliwia Pieprzyk kl. 1a

Alicja Stasik kl. 2c

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej "Moja Ojczyzna" kl. 4.6

1. miejsce

2. miejsce

3, miejsce

Lena Wic kl. 4d

Krzysztof Aftewicz kl. 4e

Amelia Chybowska kl. 4c

Konkurs recytatorski poezji patriotycznej "Moja Ojczyzna" kl. 7-8

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

wyróżnienia

Natalia Modła kl. 7g

Anastazja Sikorska kl. 8e

Vanessa Krajewska kl. 7e

Gabriela Margol kl. 8h
Natalia Posiewka kl. 8b

Igor Żabczyński kl. 8b

Konkurs na najdłuższe korale - "Makaronowe korale"

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

klasa 3b

klasa 2a

klasa 3a

I miniturniej szachowy klas 1-3

1. miejsce

2. miejsce

Patryk Krawniak kl. 3a

Antoni Pietruszka kl.3e

I miniturniej szachowy klas 4-8

1. miejsce

2. miejsce

Michał Biskupski kl 8a

Denys Meda kl. 5a

Szkolny konkurs muzyczny pt. "Śpiewamy Polskim Bohaterom"

1. miejsce

2. miejsce

Lena Sikora kl. 8f

Sebastian Nitka kl. 5c

Szkolny konkurs muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej

1. miejsce

 

2. miejsce

3. miejsce

Lena Sikora kl. 8f

Wiktor Doroszkiewicz kl.4a

Sebastian Nitka kl. 5c

Wiktoria Matczak kl. 8

Szymon Matczak kl. 7b

Szkolny konkurs fotograficzny "W kropki"

1. miejsce
2. miejsce

 

3. miejsce

Agata Jakubiak kl.1f

Helena Wiktor kl.3b

Hubert Wiktor kl.1b

Mieszko Runke kl. 1f

Szkolny konkurs plastyczny „Moja pani”

1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

wyróżnienie:

 

Maja Skotnicka kl.1c

Natalia Jakubiak kl.1a

Cezary Wiśniewski kl.1c

Jakub Poznański - Plona kl.1e

Adam Jeznach kl.1a,

Oliwia Pieprzyk kl.1a,

Dominik Kotlarz kl.1f,

Igor Adamcewicz kl.1a,

Antoni Pietkiewicz kl.1d

Szkolny konkurs plastyczny „Nasza niepodległa”

1. miejsce
2. miejsce

 

3. miejsce

 

 

wyróżnienie:

Adam Jeznach kl.1a

Wiktor Furmański kl.1d,

Tymon Luba kl.1c

Maja Kęszka kl.1a,

Dominika Lewko kl. 3e,

Maja Skrzypek kl.1d
Maksym Liestin kl.1d

Tomasz Żurek kl.1a,

Kaja Markiewicz kl.1b

Szkolny konkurs plastyczny organizowany przez bibliotekę szkolną „Mój przyjaciel miś”

1. miejsce

 

 

2. miejsce

 

 

3. miejsce

 

wyróżnienia:

Dominika Majewska kl. 2b
Martyna Majewska kl. 3b
Patryk Winiarczyk kl. 3a

Maja Szymann kl. 2a
Oliwia Dobieszewska kl. 2c
Julianna de Riuter kl. 3c

Emilia Mikłasewicz kl. 2e
Julian Bykowski kl. 2e
Wojciech Kadrow kl. 2a

Julia Popławska kl. 3a
Alicja Chimicz kl. 3e
Izabela Girguś kl. 2e

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 4

1. miejsce

2. miejsce ex aequo

 

3. miejsce

Amelia Chybowska kl. 4c

Hanna Pawlak kl. 4a

Filip Przeperski kl.4e

Florentyna Kamińska kl. 4d

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 5

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Mateusz Łakatosz   kl. 5a

Maja Bochajczyk  kl. 5d

Alissa Ossowski  kl. 5b

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 6

1. miejsce

2. miejsce

 

3. miejsce

Yelizaveta Kapinos kl. 6c

Dawid Wdowczyk kl. 6b

Hanna Ziółkowska kl. 6c

Maksymilian Pujdak kl. 6b

  Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas 4

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

4. miejsce

5. miejsce

6. miejsce

7. miejsce

8. miejsce

9. miejsce

10.miejsce

Małgorzata Wiśniewska  kl.4a              Natasza Naściuk  kl. 4b                        Amelia Chybowska  kl. 4c                    Oliwia Chojnacka  kl.4a                      Wiktoria Grzegorzewska   kl. 4e       

Krzysztof Aftewicz  kl. 4e                    Lena Kowalczyk  kl. 4b                      Agata Dominiak  kl. 4b                          Maria Pietkiewicz  kl. 4d 
Oliwia Gustaw  kl. 4d

Lena Wic  kl. 4d

 Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas 5

1. miejsce:

2. miejsce:

 

3. miejsce:

Nela Szczupak kl. 5b

Maja Zaleska kl. 5e

Kacper Skomorowski kl. 5e

Michalina Przybył kl. 5e

 Konkurs pieśni żeglarskiej pt.  Dźwięki Bałtyku

Kategoria wiekowa 1-3:

1. miejsce

 

 

 

 

 

 

Kategoria soliści klasy 1-3:

1. miejsce 
2. miejsce 
2. (ex aequo) miejsce 

 

Kategoria wiekowa klasy: 4-8:

1. miejsce 
2. miejsce
3. miejsce

 

Zespół Ahoj Przygodo w składzie:
Katarzyna Szmajda kl. 2b, Veronika Bohachova kl.3c, Igor Adamcewicz
kl.1a, Wiktoria Partyka kl.1a, Wiktoria Partyka kl. 1a, Sonia Janus
kl.2b, Lena Schmidke kl.2b, Maja Kęszka kl.1a, Michalina Głowińska kl.1a

 

 

Joanna Rębiasz kl. 3a

Zosia Empringham kl. 1f

Maja Łuszcz-Mazurek kl. 3b

 

 

Gabriela Kupczyk kl. 7b

Nela Szczupak kl. 5b

Sebastian Nitka kl. 5c 

 Konkurs Ortograficzny klas III    1. miejsce

2. miejsce

 

3. miejsce

4. miejsce

 

5. miejsce

6. miejsce

7. miejsce

8. miejsce

 Antoni Pietruszka kl. 3e

 Helena Wiktor kl.  3b

 Lena Bezpalko kl. 3a

 Michał Bednarczyk kl. 3b

 Filip Kowalczyk kl. 3a
 Aleksandra Śmiecińska kl. 3d

Wojciech Ulan kl. 3e

Adela Kamińska kl. 3c

Joanna Gołebiewicz kl. 3c

Wiktoria Turkiewicz kl. 3d

 Szkolny konkurs wokalny "Dźwięki Bałtyku" 

1. miejsce 

 

 

Zespół ( Karolina Trojanowice kl. 1a, Sonia Janus kl. 2b, Igor Adamcewicz
kl. 1a, Katarzyna Szmajda kl. 2b, Lena Schmidke kl. 1a, Wiktoria Partyka
kl. 1a, Michalina Głowińska kl. 1a, Veronika Bohachowa kl. 3c, Wiktoria Żeliszczak kl. 3a.

 

 Konkurs przyrodniczy klas 4 - 6  1. miejsce 

 Godlewski Tomasz kl. 4d

 Kowalewski Alan kl. 5e

 Wdowczyk Dawid kl. 6b

 Wyniki Maratonu Matematycznego o puchar dyrektora Szkoły.

Klasy 7.

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

 

Klasy 8.

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce


Krzysztof Biskupski kl. 7a
Kajetan Konwicki kl. 7a
Aleksandra Malicka kl. 7a


 

Michał Biskupski kl. 8a
Michał Drewniak kl. 8a

Joanna Drozdek kl. 8g

 Szkolny Konkurs Czytelniczy klas 6

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Roman Setsko kl. 6a

Agata Ratajczak kl. 6b

Maciej Milcarz kl. 6a

 Patron Naszej Szkoły.

1. miejsce

Krzysztof Biskupski kl.7a

 Święta majowe.

nagroda

Klaudia Tomaszek kl. 7a

 XX Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej ,,Zdroje 2022".   2. miejsce   Gabriela Kupczyk kl.7b

 

 

SUKCESY POZASZKOLNE 

 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego - Multitest 2021 

5. miejsce - laureat

10. miejsce - laureat

Maja Bochajczyk kl.5d

Michał Tryka kl. 5a

Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego - Multitest 2021

2. miejsce - laureat

10. miejsce - laureat

Alissa Ossowski kl.5b

Nela Szczupak kl.5b

Ogólnopolski konkurs stypendialny dla uzdolnionych uczniów Romskich '21 - kategoria muzyki instrumentalnej

3. miejsce

Mateusz Łakatosz kl.5a

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego "Deutchfreund 2021"

8. miejsce

11. miejsce

Aleksandra Czekurłan kl. 5b

Dominik Gieniul kl. 6b

Wojewódzki konkurs plastyczny "Pokój oczami dziecka"

3. miejsce

Magdalena Lichwała kl.5c

Ogólnopolski konkurs "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

wyróżnienia

Aleksandra Śmiecińska kl. 3d

Agata Dominiak kl. 4b

Miłosz Czarnecki kl. 5e

Konkurs Towarzystwa Przyjaciół Dzieci "Wesoło zdrowo i aktywnie spędzam czas wolny"

1. miejsce

 

2. miejsca

 

3. miejsca

wyróżnienia:

Hanna Winiarska kl.1c

Julianna de Ruiter kl.3c

Julia Popławska kl.3a

Stanisław Bończuk kl.1d

Dominik Kotlarz kl.1f

Oliwia Pieprzyk kl.1a

Zosia Empringham kl.1f

Konkurs międzyszkolny "Świat ukryty w origami"

2. miejsce

Igor Adamcewicz kl.1a

Pozaszkolny konkurs plastyczny „Mikołaj na sportowo” - organizator: Fundacja Talent Promocja Sport

1. miejsca w kategorii praca zbiorowa

2. miejsce w kategorii
praca indywidualna

klasa 1e

 

Ksawery Piątkowski 2e

Międzyszkolny konkurs „Świat ukryty w origami” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 w Szczecinie

2. miejsce

Igor Adamcewicz kl.1a

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"

4. miejsce w województwie

5. miejsce w województwie

Ignacy Koch kl. 3b
Ignacy Krzemień kl. 3c

Olimpiada Języka Polskiego dla uczniów szkól podstawowych organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Instytut badań Literackich

I etap okręgowy olimpiady

 

Krzysztof Biskupski kl.7a

Konkurs języka polskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista

 

Antoni Sarad kl. 8g

 

Konkurs języka angielskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

laureat

finalistka

finalistka

  Michał Życiński kl. 8f
  Julia Wędrychowska 8a
  Michał Biskupski kl. 8a

Konkurs biologiczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

etap wojewódzki

Michał Biskupski kl. 8a

Weronika Matczak kl.8a

Konkurs geograficzny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

laureat

Krzysztof Biskupski kl. 7a

Konkurs matematyczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora

Oświaty

finalistka

Aleksandra Malicka kl. 7b

Konkurs wiedzy o społeczeństwie organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

etap wojewódzki

Mira Juszkiewicz kl.8a

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpus – sesja jesienna 2021

laureat 4. miejsce

laureat 14. miejsce

laureat 5. miejsce

laureat 8. miejsce

laureat 13. miejsce

laureat 15. miejsce

laureat 14. miejsce

laureat 15. miejsce

laureat 15. miejsce

laureat 15 miejsce

laureat 11. miejsce

dyplom uznania

Amelia Ruchlicka kl. 8a
Barbara Lewicka kl.8a

Julia Wędrychowska kl.8a

Kajetan Korabiewski kl.8a

Magdalena Kirpluk kl.8a

Michał Drewniak kl.8a

Michał Czerkawski kl.7a

Adam Mostowski kl.7a

Wojciech Śliwiński kl.7a

Daniel Wilczewskikl.8b

Julia Jastrzębska kl. 8f

Radosław Zych kl. 7a

  Ogólnopolski Konkurs "Orzeł Informatyczny"

laureaci

Michał Czerkawski kl. 7a

Kajetan Konwicki kl. 7a

Przemysław Bednarczyk kl. 8f

  Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Forget-Me-Not

dyplom

z wyróżnieniem

 

dyplom uznania

 

 

Vanessa Krajewska kl. 7e

Emilia Saar kl. 8c

Anastazja Sikorska kl. 8e

Natalia Hołownia kl. 8h

Radika Zivkovic kl. 8e

Filip Włodarski kl. 8h

  Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

dyplom

z wyróżnieniem 

Krzysztof Biskupski kl. 8a

Aleksandra Malicka kl. 7b

Dawid Zakrzewski kl. 5c

  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Skąd się bierze prąd”

wyróżnienie

Hanna Kafarska kl. 8a

Natasza Klonowska kl. 7g

  Wojewódzki Konkurs Plastyczny (Marszałka Województwa       
  Zachodniopomorskiego) ,,Ambasador wielokulturowości”
  nagroda   Hanna Kafarska kl. 8a
  Wojewódzki Konkurs Plastyczny Zachodniopomorski Urząd ,,Gdy 
  wiedzą o HIV dysponujesz, nic nie ryzykujesz”

1. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Alicja Gregorowicz kl. 7a

Hanna Kafarska kl. 8a

Aleksandra Rębiasz kl. 8a

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Ważne dziewięć miesięcy bez alkoholu”

 

1. miejsce

3. miejsce

wyróżnienie

Patrycja Openchowska kl. 8a

Klaudia Tomaszek kl. 7a

Natasza Klonowska kl. 7g

  Wojewódzki Konkurs Fotograficzny ,,Nieodkryte zakątki regionu”   laureatka   Klaudia Tomaszek kl. 7a
  Wojewódzki Konkurs Państwowej Inspekcji Sanitarnej ,,Nie         
  puszczaj  pary z ust”

1.miejsce

 

Aleksandra Malicka kl. 7a

Olimpiada Języka Polskiego dla uczniów szkól podstawowych organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Instytut badań Literackich

I etap okręgowy olimpiady

Amelia Ruchlicka kl.8a

Ogólnopolski Konkurs wiedzy na temat krajów hiszpańskojęzycznych "Celebramos el día de la lengua española" dla klas IV-VIII- I etap

1. miejsce

2. miejsce

Oliwia Wierzbicka kl. 8e

Michał Schulz kl. 8e

XIX Konkurs Humanistyczny organizowany przez  XIII LO w Szczecinie

 

 

laureat
laureatka

finalistka
finalista

reprezentacja szkoły

 

Krzysztof Biskupski kl. 7a

Nela Szczupak kl. 5b

Aleksandra Malicka kl. 7a

Wojciech Michniewski kl. 5a

Mateusz Łakatosz kl. 5a

Karina Osińska kl. 5a
Wiktoria Woźniakl. 5e

III Wojewódzki Turniej Idiomów Angielskich, Niemieckich i Włoskich

3. miejsce

Magdalena Kirpluk kl. 8a

Konkurs na najlepszy ilustrowany słownik języka hiszpańskiego i   

  angielskiego
  1. miejsce

Alicja Stasik kl. 2c

Tymon Majchrowski kl. 4c

Adrian Kaczerski kl. 7f

  V Międzyszkolny konkurs plastyczno - techniczny "Latarnie morskie
  Pomorza Zachodniego"  organizowany Przez SP nr 54 w Szczecinie.

II miejsce w kategorii  klas 1-3

II miejsce w kategorii    klas 4-8

wyróżnienia

Wiktoria Żeliszczak kl. 3a

Wojciech Michniewski kl. 5a

Hanna Bardyga z klasy kl. 5e

Alan Burghart  kl. 5a

Międzyszkolny konkurs plastyczny Woda źródłem życia organizowany przez CKS

Laureat klas drugich 

Laureat klas trzecich  

Alicja Hamot kl. 2e

Aleksandra Wieczorek kl. 3d

   III Olimpiada Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

laureat
laureat

   Amelia Ruchlicka kl. 8a

Krzysztof Biskupski kl. 7a

Konkurs matematyczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka

  Aleksandra Malicka kl. 7a

Konkurs historyczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka

  Mira Juszkiewicz kl. 8a

Konkurs wiedzy o społeczeństwie organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka

 
  Mira Juszkiewicz kl. 8a

Konkurs biologiczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista

 
  Weronika Matczak kl. 8a

Konkurs biologiczny organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista

 
  Michał Biskupski 8a
  III Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla uczniów szkół     
  podstawowych
  finalista 

Krzysztof Biskupski kl.7a 

Amelia Ruchlicka  kl. 8a 

  Wojewódzki Konkurs Informatyczny „SCI#CODE”    finalista     Dawid Wdowczyk kl. 6b
  XII edycja konkursu Anglofan    2. miejsce / laureat    Michał Życiński kl. 8f
  Ogólnopolski Turniej BRD Szkół Podstawowych    1. miejsce - drużynowo 

Julia Stryjewska kl. 6c

Gabriela Krzyżak kl. 6c

Ksawery Wojtaszak kl. 6c

Tymoteusz Konwicki kl. 5c

  Ogólnopolski Turniej BRD Szkół Podstawowych     3. miejsce - indywidualnie    Julia Stryjewska kl. 6c
  Ogólnopolski Turniej BRD Szkół Podstawowych    3. miejsce - drużynowo 

Paulina Olszewska kl. 7f

Kamil Koczara kl. 7f

Gwiazda Kacper kl. 8c

  Miejski XII Konkurs Historyczny

laureat

 

Krzysztof Biskupski kl. 7a

Michał Biskupski kl. 8a

  Miejski V Konkurs Biologiczny   finalista

Michał Biskupski kl. 8a

Alissa Ossowski kl. 5b​

  Miejski Konkurs Języka Angielskiego ANGLOFAN   laureat   Życiński Michał, klasa kl. 8f
  Międzyszkolny Konkurs Informatyczny na animację w Power     
  Poncie na temat Ulubiony bohater literacki bądź filmowy dla     
  uczniów klas trzecich szkół podstawowych. Organizator SP 59
  1. miejsce   Ignacy Koch kl.3b
  Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2022

wynik bardzo dobry

 

 

 


wyróżnienie

Ignacy Krzemień kl. 3c
Ignacy Koch kl. 3b
Konrad Karwowski kl. 3b
Aleksandra Tomaszewska kl. 4c
Dawid Zakrzewski kl. 5c


Antoni Gruszewski kl. 2d
Kacper Jakubiak kl. 3e
Helena Wiktor kl. 3b
Paulina Bortnowska kl. 3b
Wojciech Delor kl. 3b
Oliwia Wilczewska kl. 3a
Piotr Stefańczyk kl. 4c
Filip Przeperski kl. 4e
Jakub Stefaniak kl. 5a
Aleksandra Malicka kl. 7a
Krzysztof Biskupski kl. 7a
Piotr Wechmann kl. 7h

 Olimpiada Olimpusek z języka polskiego

Klasy I
1. miejsce w szkole
 i dyplom laureata

2. miejsce w szkole

3. miejsce w szkole

 

Klasy II
1. miejsce w szkole 

2. miejsce w szkole

3. miejsce w szkole

 

Klasy III
1. miejsce w szkole
i dyplom laureata

2. miejsce w szkole

i dyplom laureata 

3. miejsce w szkole

 

 

Weronika Jankowska -Sas kl.1e

 

Ernest Idzi kl. 1e

Oliwia Kwiatkowska kl.1e

 

 

Alicja Stasik kl. 2c

Wojciech Kadrow kl. 2a

Damian Banasik  kl. 2a

 


Ignacy Krzemień kl. 3c

 

Zofia Paszun kl. 3e


Aleksandra Śmiecińska kl. 3d

 Finaliści w konkursie "Wiedzy o morzu".  

 

  Finaliści    Wiktoria Woźniak kl. 5e 

Michał Tryka kl.  5a 

 Konkurs "Latarnie Pomorza Zachodniego".      2. miejsce    Wojciech Michniewski kl. 5a,

Wiktoria Żeliszczak kl. 3a 

 Konkurs Fotograficzny „Fascynacje morskie...” zorganizowany     przez Pracownie Edukacji Wodnej i Żeglarskiej Pałacu Młodzieży w Szczecinie.   1. miejsce
  2. miejsca
  3. miejsca

wyróżnienie

 

 Michał Tryka kl. 5a 

 Karolina Hałasa 5e

 Katarzyna Szmajda kl. 2b

 Wojciech Michniewski kl. 5a

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpus  - sesja wiosenna 2022

14.miejsce - laureat

11.miejsce - laureat

15.miejsce - laureat

wyróżnienie

wyróżnienie

Emilia Niewęgłowska kl. 4a

Michał Tryka kl.5a

Agata Saługa kl.5a

Jakub Stefaniak kl.5a

Róża Sakowska  kl.5a

 Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego -PANDA

 wyróżnienie

 

Maja Bochajczyk kl.5d 

Jakub Stefaniak kl. 5a.

 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Olimpus - sesja 
 zimowa 2021

1. miejsce - laureat

11. miejsce - laureat

11. miejsce - laureat

Alissa Ossowski kl. 5b

Nela Szczupak  kl. 5b

Dominik Geniul  kl.6b

 Ogólnopolski Konkurs z języka niemieckiego - PANDA

3. miejsce - laureat

   Alissa Ossowski kl. 5b
 Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Olimpus  - sesja   
 wiosenna 2022

5. miejsce - laureat

 

Alissa Ossowski  kl. 5b

Nela Szczupak kl. 5b

 Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych " Świetlik"

Laureat

Wyróżnienie

Michał Biskupski klasa kl. 8a

Wojciech Michniewska klasa kl. 5a  

 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zorganizował 
 międzyszkolny konkurs na reportaż z zakresu postaw młodzieży 
 wobec uzależnienia od tytoniu i innych wyrobów tytoniowych w 
 ramach obchodów ,,Światowego Dnia bez Tytoniu"

1. miejsce 

3. miejsce ex aequo

 

Klaudia Stepańska  kl. 8i

Anna Łukawska kl. 7b

Natalia Sampławska kl. 7b

 20 Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Szantowej Zdroje 2022   wyróżnienie

Zespół "Ahoj Przygodo" w składzie:

Igor Adamcewicz kl. 1a

Karolina Trojanowicz kl. 1a

Oliwia Pieprzyk kl. 1a

Wiktoria Partyka kl. 1a

Michalina Głowińska kl. 1a

Sonia Janus kl. 2b

Katarzyna Szmajda kl. 2b

Lena Schmidke kl. 2b

Veronica Bohachova kl. 3c

Wiktoria Żeliszczak kl. 3a.

 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Rzecznika Praw Dziecka ,,Pomalujmy razem świat".   laureat   Alicja Gregorowicz kl.7a 
 Plastyczny Ogólnopolski Konkurs Etyczny ,,Inny nie znaczy   
 gorszy".
 1. miejsce   Iga Borkowska kl.7i
 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Mój ulubiony polski sportowiec   2021".  1. miejsce     Patrycja Openchowska kl.8a
 Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Szczecin i region w słowie   
 i obrazie".
 1. miejsce   Alicja Gregorowicz kl.7a 
 Konkurs Plastyczny ,,Projekt maskotki promującej Regionalne   Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.  1. miejsce
 wyróżnienie
  Klaudia Tomaszek kl.7a
  Mateusz Wallis kl. 7a
 Konkurs Plastyczny ,,Sportowcy Pomorza Zachodniego na   Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich.  nagroda specjalna   Alicja Gregorowicz kl.7a 
 Miejski Konkurs Plastyczny ,,Nasza planeta, nasze zdrowie".  1. miejsce   Emilia Nowakowska kl.7i 
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Mój ulubiony bohater -     
 w świecie twórców krajów anglojęzycznych.
 1. miejsce
 2. miejsce
  Klaudia Tomaszek kl.7a
  Emilia Nowakowska kl.7i
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Szczecin 2050".  1. miejsce
 3. miejsce
  Alicja Gregorowicz kl.7a 
  Patrycja Openchowska kl.8a
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Kolorowe okno na moje 
 miasto".
 1. miejsce
 3. miejsce
  Emilia Nowakowska kl.7i
  Iga Borkowska kl.7i
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Moja ulubiona książka to...".  1. miejsce   Kinga Tomaszewska kl.7h
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na ilustrację do wybranej
 przygody z serii o Harrym Potterze.
 1. miejsce   Iga Borkowska kl.7i
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Postać literacka w konwencji
 komiksu japońskiego - mitologia słowiańska".
 1. miejsce   Alicja Gregorowicz kl.7a
 Miejski Konkurs Plastyczny ,,Zdrowy styl życia".  1. miejsce
 3. miejsce 
  Klaudia Tomaszek kl.7a
  Kinga Tomaszewska kl.7h
 2 Internetowy Konkurs Wiedzy Morskiej organizowany przez
 Pracownię Edukacji Morskiej Pałacu Młodzieży w Szczecinie. 
 3. miejsce
 6. miejsce
 Franciszek Żelasko  kl. 2c
 Hanna Bardyga  kl. 5e
 

 

 

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

Stadion Miejski w Szczecinie- Liga Biegowa Dziewcząt i Chłopców- r. 2009 / 2010 i młodsi

1. miejsce w biegu na 100 m w r. 2009

3. miejsce w biegu na 100 m w r. 2010
5. miejsce w biegu na 300 m w r. 2009
8. miejsce w biegu na 100 m w r. 2010
5. miejsce w biegu na 1000 m w r. 2010

Ksawery Kalbarczyk

 

Maciej Żurek

 

Magdalena Lipińska

 

Wiktoria Tyszkiewicz

 

Adam Klimczak

  Konkurs wiedzy olimpijskiej, którego organizatorem był Wydział     
  Oświaty UM Szczecin oraz MOS. 

10. miejsce, 56,5pkt

 

 

 

 

13. miejsce, 44 pkt

Zespół I w składzie:

Alicja Kraczkowska kl. 8g,

Marta Matusiak kl. 8g,

Piotr Filiks kl. 8b.

 

Zespół II w składzie:

Daria Dąbrowska kl. 8b,

Oliwia Kuciapska kl. 8b,

Amelia Zając kl. 8b.

  Szkolna Liga Lekkoatletyczna SP, Stadion Miejskim przy ulicy     
  Litewskiej w Szczecinie.

2. miejsce  i srebrny medal w rzucie oszczepem

2. miejsce i srebrny medal w biegu 80 m przez płotki

3. miejsce i brązowy medal w biegu 80 m przez płotki

2. miejsce i srebrny medal w biegu 110 m przez płotki

3. miejsce i brązowy medal w biegu 110m przez płotki

3. miejsce i brązowy medal w biegu na 1000 m.

Zofia Pawłowska kl. 8h

 

 

Zofia Sztukiewicz kl.7d

 


Maria Misiuna kl. 7a

 


Krystian Parusiński kl. 8f

 

 

Marcel Połeć kl. 8f 

 


Antoni Sarad kl. 8g

 

W reprezentacji szkoły wystąpili oprócz w/w: Amelia Frąsiak kl. 7d, Wiktoria Ostrowska kl. 7d, Patrycja Semczyszyn kl. 7d, Aurelia Wojciechowska

kl. 7f, Mykyta Matrokhin kl. 7f, Vanessa Krajewska kl. 7e, Maja Szukała kl. 7e, Patrycja Stryjewska kl. 8g, Zuzanna Cabaj kl. 8h, Natalia Hołownia kl. 8h, Natalia Polakowska kl. 8h,
Dymytrii Kyrylczuk kl. 7b, Oskar Jabłoński kl. 7d, Kacper Grabowski kl. 8g, Wiktor Hryń kl. 8h, Piotr Reck kl. 8h.

  Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka nożna.   1. miejsce   kl. 8h
  Igrzyska Młodzieży Szkolnej - siatkówka   4. miejsce   kl. 8h
  Turniej piłki nożnej   4. miejsce   kl. 7e
  Liga Biegowa SP IMS dziewcząt i chłopców.   3. miejsce

Aleksander Umański  kl. 8h

 Szkolna Liga Lekkoatletyczna SP IMS dziewcząt i chłopców - rzut
 oszczepem.
   
     
DZIEWCZĘTA
  Stadion Miejski w Szczecinie- Liga Biegowa Dziewcząt i Chłopców -   
  r. 2009 / 2010 i młodsi. Klasyfikacja zespołowa:
  9. miejsce

Skład reprezentacji szkoły: 

Wiktoria Tyszkiewicz, Anna Shapovalova, Róża Sakowska, Maria Pietkiewicz, Lena Wic, Oliwia Kozieł, Magdalena Lipińska, Maja Szukała, Maria Misiuna, Jessica Pawlak.

     
     
     
   

 

CHŁOPCY

Stadion Miejski w Szczecinie- Liga Biegowa Dziewcząt i Chłopców - r. 2009/2010 i młodsi. Klasyfikacja zespołowa:

  3. miejsce

Skład reprezentacji szkoły:  

Adam Klimczak, Jakub Pozorski, Maciej Żurek, Ksawery Kalbarczyk, Kacper Borzym, Błażej Siewieja.

Rozgrywki piłki siatkowej chłopców r. 2007- i młodsi o Mistrzostwo Szczecina.

awans do Finału Miejskiego Skład reprezentacji: uczniowie kl. 8 h