W dniu 12 maja 2023r. klasy 3D, 2E i 1D naszej szkoły miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w Paradzie Skandynawskiej w Szczecinie! To było niezapomniane wydarzenie, które pozostawiło wiele wspaniałych wspomnień. Nasi uczniowie mogli przeżyć nie tylko wspaniałą paradę, ale również mieli niezwykłą przyjemność spotkać się z Prezydentem Szczecina.

Wspomnienia z Parady - kliknij

Było to niezwykłe przeżycie dla naszych uczniów, które na długo zostanie w ich pamięci. W trakcie spotkania z Panem Prezydentem, uczniowie zdołali sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia. To niezwykłe doświadczenie dało naszym uczniom możliwość spotkania się z ważną postacią, a także uświadomiło im, jak ważne jest zaangażowanie społeczności lokalnej w takie wydarzenia. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że takie doświadczenia będą motywacją dla naszych uczniów do dalszego rozwoju i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

K. Karpina, M.Bas, I. Nuszkowska, M Karpina