26 maja 2026, po raz drugi, odbył się w naszej szkole międzyklasowy konkurs na rozmówki w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim  „Z życia wzięte, czyli dialogi bez granic” zorganizowany w ramach TYGODNIA JĘZYKÓW OBCYCH. Uczniowie klas siódmych i ósmych pracowali w parach, a ich zadaniem było przedstawienie  dwóch różnych scenek w dwóch językach. Jury oceniało wymowę, poprawność, tempo i pamięciowe opanowanie tekstu. Dodatkowe punkty przyznawano za użycie gadżetów lub przebranie. W tym roku najpiękniejsze prezentacje ustne należały do:

1 miejsce: klasa 8B : Lena Żychowska i Natasza Naściuk

                                   „Asking for and giving advice”

                                   “Im Kleidergeschaft”

2 miejsce: klasa 7A: Marcelina Stołowska i Iga Margol

                                   „Buying shoes”

                                   „Am Bahnhof”

3 miejsce: klasa 7B: Paulina Bortnowska i Kira Wesołowska

                                   „ At a restaurant”

                                   „Beim Arzt”

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na kolejną edycję za rok.

 A.Kapusta

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com