Z największą przyjemnością mam zaszczyt poinformować, że wysiłki uczniów SP 37 zostały docenione i nagrodzone. Nasza reprezentacja z klas 7-8 w składzie: Julianna de Ruiter, Lena Bezpalko, Wiktoria Żeliszczak oraz Piotr Stefańczyk pod okiem nauczyciela pani Sylwii Brzezińskiej-dr Ruiter pokonują właśnie mile morskie na Darze Szczecina po Morzu Bałtyckim. To właśnie tygodniowy rejs jest główną nagrodą w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Morskiej i Żeglarskiej, który wygraliśmy. Szkołę reprezentowała również Oliwia Czerkawska. Zaś młodsi adepci żeglarstwa w składzie: Kasia Szmajda, Julian Bykowski, Tomasz Stefańczyk, Jan Kłosowski uplasowali się na drugim miejscu. Rywalizacja rozpoczęła się jeszcze w styczniu, a ostatni etap finałowy miał miejsce 19 maja.
26 maja wymienieni uczniowie odebrali gratulacje oraz nagrody rzeczowe od organizatora wydarzenia, czyli Pałac Młodzieży w Szczecinie. Laureaci otrzymali również punkty do świadectwa, które sprawią, że dostaną się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych, gdzie będą mogli kontynuować pasje żeglarskie. Brawa dla wszystkich za zaangażowanie.
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








