W roku szkolnym 2023/2024 zdecydowaliśmy się na zmianę firmy zaopatrującej szkołę w mundurki szkolne.

Koszulki są firmy Promostar, kolorystyka zostaje ta sama choć odcień koloru nieco różni się od tych dotychczasowych mundurków i są dłuższe.

Koszulka T-shirt
Rozmiar 110cm, 122cm, 132cm, 144cm, 156cm, 168cm
Koszt: 35zł

Koszulki Polo:
Rozmiar 110cm, 122cm,132cm, 144cm, 156cm, 168cm
Koszt: 45zł

Dla starszych dzieci:
- T-shirt
rozmiar S,M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL (jest to standardowa rozmiarówka jak dla dorosłej osoby ) koszt 40zl.
- Koszulki Polo
Rozmiar S,M,L,XL,XXL (jest to standardowa rozmiarówka jak dla dorosłej osoby ) koszt 55zł.

Bluzy dziecięce z długim rękawem na zamówienie rozmiar ten jak wyżej.
Opcje koszul dla starszych dzieci (7-8 klasy) są jeszcze negocjowane (prośba uczniów starszych).

Wszystkie zamówienia będą zbierane przez trójki klasowe na zebraniach,
- Skarbnik wpłaca pieniądze za wszystkie zamówienia klasowe na konto Rady Rodziców Bank PKO BP, nr konta 73 1020 4812 0000 0102 0080 0995
W tytule przelewu: jaka klasa z dopisek Mundurki,
Jednocześnie na maila rady rodziców Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysyła szczegóły zamówienia z listą klasy: ilość koszulek, rodzaj, oraz rozmiary.
- Zamówienie zostanie zrealizowane do sekretariatu oraz poinformowany wychowawca klasy.

Zakup Mundurka w ciągu roku szkolnego będzie realizowany przez Radę Rodziców.
Do każdego 10-go miesiąca będą zbierane zamówienia za mundurek na maila RR z dokumentem wpłaty za mundurek (musi być dokument potwierdzenia wpłaty)
Klasa, imię nazwisko dziecka, rodzaj koszulki, rozmiar i ilość.
Bez dokumentu wpłaty nie będą realizowane zamówienia.

Zeszłoroczne i z lat wcześniejszych mundurki lub te już zakupione będą akceptowane, ale prosimy aby koszulki nie były już zamawiane i zakupywane ze starej firmy, gdyż kolorystyka nieco różni się.

Za współpracę i pomoc dziękujemy.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym Rady Rodziców (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)"

Pozdrawiamy,
Rada Rodziców przy SP37