Grudzień 2018

Radosław Jaśkiewicz

iod@spnt.pl

W piątek 14 grudnia odbył się kiermasz świąteczny. Podczas kiermaszu można było kupić kartki, stroiki, świąteczne ozdoby, rękodzieło, malownicze dekoracje, prezenty świąteczne. Były także bożonarodzeniowe specjały słodycze, ciasta, ciastka, babeczki, pierniki. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje za przynoszenie łakoci, ozdób, a także za kupowanie wyrobów i dzieł wspólnie wykonywanych przez dzieci i Ich rodziców. Absolutnie wszystkie pozyskane środki finansowe wrócą do dzieci naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski

Ukłony dla klas V h i VI b za dbałość o czystość w trakcie i  po kiermaszu. Gorące podziękowania dla klas i wychowawców, którzy już przekazali pozyskane na stoiskach fundusze: 2b, 2e, 4a, 4g, 5i, 6b, 6f.

18 GRUDNIA

DZIEŃ WESOŁEGO KAPCIA

DLA KLAS I – III

• kto będzie miał kapcie jest nieodpytywany;
  • w klasach odbędzie się konkurs na najśmieszniejsze kapcie, a zdjęcia zwycięzców znajdą się w szkolnej galerii;
  • odbędzie się spotkanie z panią pielęgniarką, zorganizowane przez SU, dotyczące higieny stóp, zmiany obuwia w szkole…

SU

Kapciuszki zakładamy w klasie. Klasy pierwsze na godz. 11.00 przychodzą na aulę na spotkanie z Brudną Stópką i panią pielęgniarką.

W dniu 4 grudnia w Pałacu Młodzieży zostały ogłoszone wyniki konkursu na "Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo -Turystyczne". Szkolne Koło Krajoznawczo Turystyczne działające przy naszej szkole otrzymało wyróżnienie za uczestnictwo w tym konkursie. Opiekunowie koła Pani Ewa Wolanicka i Ewa Gąsiorowicz oraz uczniowie uczestniczący w rajdach otrzymali pamiątkowe nagrody i dyplom. Nagrody zostały wręczone dyrektorowi szkoły Panu Januszowi Cymermanowi i opiekunom SKKT.

Dnia 20 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 59 w Szczecinie odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców klas V-tych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy V j w składzie: Zuzanna Cabaj, Aleksandra Falkiewicz, Natalia Hołownia, Małgorzata Juszkiewicz, Gabriela Margol, Oliwia Kręplewska, Zofia Pawłowska, Karina Płotkowska, Natalia Polakowska, Zuzanna Rybińska, Julia Rudkiewicz, Wiktoria Węczkowska. Nasza drużyna wygrała wszystkie spotkania i bezapelacyjnie zajęła I miejsce w turnieju. Drugie miejsce zajął zespół SP 16, a na trzecim miejscu uplasowały się reprezentantki SP 51. Najlepsze drużyny turnieju otrzymały pamiątkowe puchary. Opiekunem reprezentacji SP 37 jest p. Wioleta Bergiel.

Gratulujemy!

W dniu 17 listopada 2018 r. uczennice naszej szkoły sprawdzały swoje umiejętności w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt „Dębno Cup- 2018”. W zawodach tych wzięło udział 6 zespołów: Szkoła Podstawowa nr 51, 16, i 37 ze Szczecina, SP Drawno, SP Gubin i UKS „Gryf -06” Dębno. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy 5 j:  Zuzanna Cabaj, Małgorzata Juszkiewicz, Aleksandra Falkiewicz, Gabriela Margol, Karina Płotkowska, Natalia Hołownia, Natalia Polakowska, Zofia Pawłowska, Zuzanna Rybińska, Oliwia Kręplewska, Wiktoria Węczkowska. W turnieju każdy zespół rozegrał 5 spotkań. Bardzo dobrze spisała się nasza reprezentacja, zdobyła komplet punktów i tym samym bezapelacyjnie zajęła I miejsce w zawodach.

Czytaj więcej: OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT” DĘBNO CUP-2018”