Szanowni Rodzice,
Przypominamy, że w roku 2023/2024 ubezpieczenie NNW uczniów jak w poprzednim roku organizowane jest w formie indywidualnej z oferty  PZU Edukacja dostępnej wyłącznie na stronie https://ubestrefa.pl/oferta/k4c7fu.

Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom i potrzebom.

Jak działa ubezpieczenie:

- Wypłacamy pieniądze w razie różnych sytuacji, które mogą przydarzyć się dziecku. Nasze ubezpieczenie obejmuje nie tylko następstwa popularnych złamań czy zwichnięć, ale także m.in. ukąszeń, pogryzień, oparzeń i wstrząśnienia mózgu.

- Jeśli wypadek zdarzy się w czasie wycieczki szkolnej, wypłacimy wyższe odszkodowanie niż w razie każdego innego wypadku – 1,5% sumy ubezpieczenia za każdy 1% uszczerbku na zdrowiu.

- Ponosimy odpowiedzialność za wypadki spowodowane uprawianiem sportów (rekreacyjnie, wyczynowo, zawodowo) – nawet tych wysokiego ryzyka.

- Zwracamy koszty zakupu sprzętu ortopedycznego i odbudowy zębów stałych uszkodzonych podczas wypadku.

- Po nieszczęśliwym wypadku dziecka nie musisz szukać pomocy na własną rękę – na tereniePolski możemy zorganizować i opłacić m.in. konsultacje lekarskie czy domowe wizyty fizjoterapeuty i pielęgniarki.

- Zwrócimy koszty zabiegów rehabilitacyjnych wykonanych w ciągu 2 lat od wypadku.

- Możemy zapewnić wsparcie również, gdy Twoje dziecko poważnie zachoruje na jedną z chorób objętych zakresem ubezpieczenia, m.in. cukrzycę typu 1, neuroboreliozę, sepsę czy wściekliznę. Wypłacamy pieniądze także w razie wystąpienia pocovidowego zespołu PIMS-TS.

- Zarówno po wypadku Twojego dziecka, jak i w ciężkiej chorobie możemy zorganizować i opłacić dla niego pomoc psychologiczną (do kwoty 2000 zł) oraz korepetycje (do kwoty 1200 zł).

- Jeśli Twoje dziecko zostanie pogryzione (np. przez psa), to do wypłaty świadczenia wystarczy dokumentacja z SOR.

- Nie musisz odbywać wizyty kontrolnej, aby otrzymać świadczenia (do 0,5% sumy ubezpieczenia) za drobne urazy, które wymagają jednorazowej interwencji lekarza.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia proszę o kontakt
Sylwia Chrzanowska
Agent PZU SA