Get Adobe Flash player

"Pomyślcie, to nic nie boli."

Sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Dzisiaj 37

Wczoraj 162

Miesiąc 1447

Wszystkie 276464

 

Inspektor Ochrony Danych:

Agnieszka Marciniak

tel.+48-91-852-20-93

iod@spnt.pl

 

RODO-informacje

Sukcesy szkolne

Sukcesy pozaszkolne

Sukcesy sportowe


SUKCESY SZKOLNE

Konkurs Tytuł Uczeń

Konkurs plastyczny "Ilustracja do ulubionej książki"    klasy 1

 

 

 

 

                                                                                   klasy 2 i 3

 

 

"Październikowe kalendarium" - konkurs dla klas 4 - 6

 

1. miejsce
1. miejsce
2. miejsce

3.miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce
1. miejsce
2. miejsce
3. miejsce

Nadia Kołodziejczyk kl. 1b,
Julia Popławska kl. 1a
Jakub Wdowczyk kl. 1b
Wojciech Delor kl. 1b
Zuzanna Puchała kl.1b
Wiktoria Nering kl.1a
Dawid Zakrzewski kl. 3c
Anna Mieczkowska kl. 2d
Ola Czekurłan kl. 3b
Klaudia Zielińska kl. 5b
Anna Łukawska kl. 5b
Malwina Przyborowska kl. 6d

Październikowy Mistrz Czytelnictwa

 

Michalina Przybył kl. 3e

I etap Maratonu Matematycznego o Puchar Dyrektora Szkoły

klasy 7

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce 

klasy 8

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce 

Gracjan Matusewicz kl. 7b,

Wiktoria Juszkiewicz kl. 7a i Julia Kieres kl. 7e Agnieszka Supstych kl. 7e i Stanisław Wiśniewski  kl.7b

 

Maja Pytkowska kl. 8a

Kinga Pękalska kl. 8a
Agata Boniszewska kl. 8c

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową w Języku Angielskim dla Klas VII-VIII

 1. miejsce

 2. miejsce

 3. miejsce 

Zuzanna Zglińska 7e

Kinga Pękalska 8a

Julia Tomaszewska 8d

     

SUKCESY POZASZKOLNE 

Konkurs

Tytuł

Uczeń

Ogólnopolski konkurs literacko - plastyczny "Ja za 20 lat" organizowany w ramach akcji Zachowaj Trzeźwy Umysł.

laureaci

Weronika Majsakowska kl. 3b

Anna Pietrasz kl.3b

Borys Stencel kl. 3b

Bartosz Michałowski kl. 3b

Eliza Kieres kl. 3b

Anastazja Piotrowska kl. 3b

Mateusz Nowakowski kl. 4b

Julia Smyrd kl. 3b

Lena Drożdżewicz kl. 3b

Anna Skakun kl. 3b

Urszula Skrzypczak kl. 6h

Magdalena Bonecka kl. 6i.

XV Wojewódzki Przegląd Piosenki Polskiej „Skolwińskie Przeboje”

1. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

laureatka
reprezentacja szkoły

Pola Potocka kl. 7a

Amelia Puchała kl. 8a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

laureat
reprezentacja szkoły

Jakub Gieniul kl. 8b

Wojciech Walkowiak kl. 7b

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista
finalista
reprezentacja szkoły

Marcin Piwko kl. 7a

Kajetan Korabiewski kl. 6a
Michał Życiński kl. 6h

Magdalena Kirpluk kl. 6a

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Gracjan Matusewicz kl. 7b

Arkadiusz Konopacki kl. 7a

Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Jakub Gieniul kl. 8b

Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka

reprezentacja szkoły

Kamila Szczęsna kl. 8e
Gabriela Kęszka kl. 8a

Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Gracjan Kilianowski kl. 8b

Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Aleksander Luszawski kl. 8b
Fabian Rakowski kl. 8f

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego organizowany przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

reprezentacja szkoły

Karolina Kurzydło kl. 8a

Kinga Pękalska kl. 8a

V Regionalny Konkurs Pieśni Patriotycznej pt. "Polskie Drogi"

1. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

Konkurs Techniczny "Święto Latawca"

1. miejsce

Wiktoria Danielkiewicz kl. 6c

XXI Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej - etap rejonowy

                                                                   klasy 4 - 6

 

                                                                 

                                                                    klasy 1 - 3

2. miejsce

3. miejsce

3. miejsce

 

2. miejsce

3. miejsce 

Lena Sikora kl. 6 - solistka

Weronika Matczak kl. 6a - solistka
Julia Jastrzębska kl. 6h i Michał Drewniak kl. 6h - zespół

Wiktoria Żeliszczak kl. 1a

Zuzanna Giec kl. 3a

IV Konkurs Piosenki Turystycznej i Poezji Śpiewanej „Na szlaku poezji”

2. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

XIII Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Węgorzyno 2020

3. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

XIV Zachodniopomorski Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych 2020

1. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka polskiego - sesja jesienna

laureaci

Krzysztof Biskupski kl. 5a

Michał Biskupski kl. 6c

Konkurs języka angielskiego "Tell me about Poland"

3. miejsce

Michał Biskupski kl. 6c i Michał Życiński kl. 6h

Międzyszkolny Konkurs języka niemieckiego „Kraje niemieckojęzyczne bez tajemnic”

1. miejsce

Jakub Gieniul kl. 8b

Ogólnopolski Test Ortograficzny

wyróżnienie

Michał Biskupski kl. 6c

XII Konkurs Kolęd i Pastorałek - Mieszkowice

3. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek w Reczu

3. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

VII Zachodniopomorski Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej

2. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

XV Ogólnopolski Konkurs "Ulubione Pieśni Jana Pawła II" - Wąbrzeźno 

1. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Piosenki dla Mamy - Rzgów - II miejsce

2. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

I Polonijny Festiwal Piosenki Dziecięcej i młodzieżowej "Z piosenką na ustach" - Bierzwnik 

wyróżnienie

Lena Sikora kl. 6 h

Przegląd Twórczości Jacka Cygana - Rzgów 

2. miejsce

Lena Sikora kl. 6 h

Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Głos Online Polska" - Inowrocław 

laureatka

Lena Sikora kl. 6 h

Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Daj się wkręcić" - Radlin 

laureatka

Lena Sikora kl. 6 h

Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Piosenka jest dobra na wszystko" - Wieliszew 

2. miejsce

   Lena Sikora kl. 6 h

Konkurs "Koncert życzeń dla Mamy" - Kcynia 

laureatka

   Lena Sikora kl. 6 h

Konkurs wokalny "Zaśpiewaj ulubioną piosenkę dla Mamy" - Siedlce 

2. miejsce

   Lena Sikora kl. 6 h

Międzynarodowy Festiwal "World Vision 2020"

reprezentacja Polski

   Lena Sikora kl. 6 h

Ogólnopolski Festiwal "Piosenka przekracza bariery" - Konin

finalistka

   Lena Sikora kl. 6 h

II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Wesołe Nutki" - Łuków 

finalistka

   Lena Sikora kl. 6 h

XXVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Piosenkobranie" - Opole 

finalistka

   Lena Sikora kl. 6 h
  Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Bezpiecznie nad wodą"

nagroda

Joanna Słomska kl.  8b

  Miejski Konkurs plastyczny „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić”

1. miejsce

wyróżnienie

3. miejsce

Dominika Radziszewska kl.8d

Natalia Modła kl.  5g

Iga Borkowska kl. 5j

Międzyszkolny Konkurs „Szczecin – Miasto niezwykłe”

3. miejsce

 

wyróżnienie

 

Zuzanna Zglińska kl. 7e
Maja Kiraga kl. 8d

Szymon Zajączkowski kl. 7e

Tadeusz Krzywiźniak kl. 7d

Natalia Nasciuk kl. 8b

Marcin Pożyczka kl. 8c 

Mały Konkurs Recytatorski - etap dzielnicowy

  laureat

Michał Drewniak kl. 6h

Międzyszkolny Konkurs Wokalny "Miłosne wyznania VI"

2. miejsce

Lena Sikora kl. 6h

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik

wynik bardzo dobry

wynik bardzo dobry

wynik dobry

wynik dobry

Aleksandra Malicka kl. 5a

Gracjan Matusewicz 7b
Michał Biskupski kl. 6c

Oskar Konopacki kl. 6f

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych  organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalista

Oskar Konopacki kl. 6f

Konkurs Humanistyczny dla uczniów szkół podstawowych  organizowany przez XIII LO w Szczecinie pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

finalistka
finalistka

Amelia Ruchlicka kl. 6h
Julia Wędrychowska kl. 6a

Ogólnopolski Konkurs Olimpus z Biologii - sesja zimowa

laureatka

laureat
laureat
laureat
laureatka

Aleksandra Malicka kl. 5a
Przemysław Bednarczyk kl. 6h

Daniel Wilczewski kl. 6b

Michał Biskupski kl. 6c

Natalia Lutoborska kl. 6h

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „FORGET ME NOT”

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Dominika Kutelska 8a

Aleksandra Górska 8a

Marcin Piwko 7a

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego OLIMPUS - Sesja zimowa

2 miejsce laureat

5 miejsce laureat

5 miejsce laureat

5 miejsce laureat

8 miejsce laureat

9 miejsce laureat

Pola Potocka 8a

Kamil Ejsmont 7b

Marcin Piwko 7b

Wiktoria Wypchło 8a

Wiktoria Korbań 8a

Weronika Skrzypczak 

Międzyszkolny konkurs matematyczny "Matematyka drzwiami i kluczem nauki"

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Kinga Pękalska 8a

Gracjan Matusewicz 7b

Adrian Majdosz 8c 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego OLIMPUS -sesja wiosenna

12 miejsce laureat

Weronika Skrzypczak 7a

Finał Maratonu Matematycznego o Puchar Dyrektora Szkoły

1. miejsce 

2. miejsce

3. miejsce

1. miejsce 

2. miejsce

3. miejsce

Gracjan Matusewicz 7b
Julia Kieres 7e
Wiktoria Juszkiewicz 7a

Maja Pytkowska 8a
Kinga Pękalska 8a
Agata Boniszewska 8c

Międzynarodowy Konkurs Literacki dla dzieci i młodzieży organizowany przez SP nr 2 w Ustce

  laureat   Iga Jaworska 7b

Miejski Konkurs „Kraje niemieckojęzyczne bez tajemnic” organizowany przez ZS nr 8 w Szczecinie

  laureat   Jakub Gieniul 8b

Miejski Konkurs Językowy o tematyce muzycznej „Music World/Musikwelt” organizowany przez ZS nr 8 w Szczecinie

  laureat   Jakub Gieniul 8b

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z języka polskiego - sesja wiosenna

  laureaci

Michał Biskupski kl. 6c

Amelia Ruchlicka kl. 6h 

Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z historii - sesja wiosenna

laureat

Krzysztof Biskupski kl. 5a

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry


wyróżnienie

Michał Przybylski kl. 4b
Aleksandra Malicka kl. 5a

Patryk Kęszka kl. 2a
Gabriela Szmyt kl. 2b
Aleksandra Tomaszewska kl. 2c
Lena Wic kl. 2d
Maciej Żurek kl. 3c
Dawid Zakrzewski kl. 3c
Michalina Przybył kl. 3e
Dominik Gieniul kl. 4b
Milena Młynarczyk kl. 5c
Łukasz Kamiński kl. 5b
Paulina Olszewska kl. 5f
Oskar Konopacki kl. 6f
Joanna Drozdek kl. 6i
Michał Biskupski kl. 6c
Gracjan Matusewicz kl. 7b
Aleksander Kulis kl. 7b
Stanisław Schab kl. 7e

 

  SUKCESY SPORTOWE

Zawody

Tytuł

Uczeń

     
DZIEWCZĘTA

Rozgrywki piłki nożnej dziewcząt o mistrzostwo Szczecina

4. miejsce

 

Rozgrywki piłki ręcznej dziewcząt o mistrzostwo Szczecina

2. miejsce 
3. miejsce

kl. 6 j
kl. 8

Turniej Piłki Ręcznej z Okazji Odzyskania przez Polskę Niepodległości

3 miejsce

kl. 8

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

1. miejsce 
4. miejsce

kl. 6 j 
kl. 5 e

   

 

CHŁOPCY

  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin   2. miejsce
  5. miejsce

kl. 6 j

kl. 5 e