Kto powiedział że Mikołaj przychodzi tylko 6 grudnia ? W naszym przedszkolu zawitał już 1 grudnia. Od rana słychać było gwar dzieci z grup Stokrotek i Pszczółek, które ubrane były w kolorze czerwonym, na głowach widniały czerwone czapeczki. Od rana w sali trwały przygotowania na przyjście Mikołaja. Elf Magda wprowadziła nas w świat zimowych zabaw. Były zabawy taneczne wśród baniek mydlanych z dymem oraz pianą. W pewnym momencie dzieci usłyszały dzwoneczki - a w drzwiach pojawił się długo oczekiwany Mikołaj. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki. Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył piękne prezenty. - dla każdego coś dobrego.

Renata Pawłowska
Paulina Banaszewska