Dzieci na balu marynistycznym

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą! 12 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Bal został przygotowany w tematyce „Marynistycznej”. Wszyscy uczestnicy Koła Edukacji Morskiej czekali na niego przez wiele tygodni. W długą morską przygodę wypłynęli z nami marynarze, piraci, piratki, kapitan statku, syrenki oraz wiele innych postaci. Przy dźwiękach muzyki i szumu morskich fal dzieci bawiły się ze szkolnymi przyjaciółmi. Były tańce solo, w parach na gazetach, kółkach i oczywiście nie zabrakło wężyków. Na uczestników balu czekało również wiele zabaw zręcznościowych i ruchowych, Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal karnawałowy. Ahoj, przygodo!

Opiekunowie SKEM-u
Magdalena Hałasa