Nasza szkoła przy współpracy z RR planuje odejść od standardowych szatni i chce aby docelowo każdy uczeń miał swoją indywidualną szafkę, zamykaną na klucz.

Zapewni to większą prywatność ucznia, zmniejszy zagrożenie potencjalnymi kradzieżami z szatni.

W takich szafkach można zostawić materiały naukowe, wodę, buty na zmianę. Pozwoli to zmniejszyć wagę plecaka i umożliwić szybszy dostęp do potrzebnych rzeczy.

Jednorazowy koszt zakupu szafki to ok. 200zł. Dziecko korzysta z niej przez cały okres edukacji w budynku szkolnym.

Potrzebujemy od Państwa deklaracje składane do Wychowawców klas jakie jest zainteresowanie takim rozwiązaniem.

Znając potrzeby rodziców i dzieci możemy przedstawić Dyrektorowi plan i ustalić następne kroki.
Deklaracje potrzebujemy do końca września aby móc przed zimą montować pierwsze szafki.

Osoby, które nie chcą skorzystać z takiego rozwiązania oczywiście mają zapewnione miejsce w szatni w obecnej formie.
Osoby, które wynajmują szafki od firmy obecnej w szkole będą miały zwrot proporcjonalnie do czasu użytkowania."

W związku z powyższym potrzebujemy aby każdy wychowawca przedstawił sytuację w klasach 2-8.
Krótki komunikat podczas zebrania i ogólna informacja na Librusie w ramach utrwalenia przekazu i informacji dla nieobecnych.

Wykaz uczniów każdej klasy zainteresowanych tematem prosimy o przekazanie albo na adres mailowy RR albo kartce w sekretariacie.

Na początku października odbierzemy komplet informacji i będziemy mogli ustalić plan działania.

Z góry dziękujemy.

Pozdrawiamy,