Po wakacjach budynek SP37 wypełniła radość uczniów. Uśmiechnięte twarze, serdeczne powitania, wspomnienia z wakacji. W takiej atmosferze rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024. Odbyły się akademie dla wszystkich grup wiekowych. Szczególnie ciepło witaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkoły i dołączyli do uczniowskiej społeczności. Można było wyczuć podniosłą atmosferę. To musiało być pełne emocji wydarzenie, ponieważ dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły. Uczniów przywitał dyrektor szkoły Janusz Cymerman i wicedyrektorzy życząc im sukcesów w szkole. Na uczniów, którzy w tym roku szkolnym poszli do czwartej klasy czekali nowi wychowawcy. Z pewnością budziło to ich ciekawość! Starsi koledzy witali się z nauczycielami, których znają od kilku lat. Dla siódmoklasistów nowością była inauguracja roku szkolnego w budynku szkoły przy ul. Z. Nałkowskiej. Od 1 września mają okazję poznać innych nauczycieli i starszych kolegów. Ósmoklasistów, którzy kontynuują naukę w drugim budynku SP37, czeka pierwszy egzamin po szkole podstawowej. Trzymamy za nich kciuki. Gdy rozbrzmiał pierwszy dzwonek, uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami. Mury szkoły wypełniły się radością, uczniowskim gwarem i licznymi wspomnieniami z wakacji. Przed nami rok wyzwań, obowiązków i przygód z nauką. Oby były przyjemne i stały się okazją do osiągania sukcesów!

Iwona Rybeńska
                                                                                                                                        Wicedyrektor szkoły