Podczas lekcji edukacji społecznej uczniowie klasy 3a uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach kulinarnych, podczas których przygotowywali pomarańcze w syropie goździkowym. Dzieci z dużym zainteresowaniem poznawały kolejne etapy pracy, ucząc się zasad współpracy, higieny oraz bezpiecznego korzystania ze sprzętu.
Zajęcia zostały zrealizowane z wykorzystaniem termomiksów zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości, pod okiem wychowawczyni pani Katarzyny Karpiny.








