Dnia 9 marca gościliśmy w naszej szkole przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców, którzy przybyli na Dzień Otwarty. Odwiedziło nas około 130 gości. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji.

Rodzice mieli okazję zapoznać się z prezentacją na temat szkoły, w której przedstawione zostały nasze osiągnięcia i oferta szkoły. Przedstawiony został również kalendarz uroczystości, które co roku obchodzimy w naszej placówce. Staraliśmy się pokazać co dokładnie wyróżnia nas spośród innych szkół i z czego jesteśmy dumni.

Nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej zamieniły się w przewodników i oprowadzały po szkole naszych gości, wręczając im na powitanie informatory szkolne, w których zawarte były podstawowe wiadomości na temat działalności szkoły. Starały się też odpowiadać na wszystkie nurtujące pytania zadawane przez rodziców lub same dzieci.

Wydarzeń w tym dniu nie brakowało. Nauczyciele informatyki, nauczyciele w-f -u oraz wychowawcy świetlicy zorganizowali dla dzieci zwiedzających SP37 kąciki gier i zabaw, gdzie każde dziecko pod opieką naszych pedagogów mogło oddać się rozrywce połączonej z zajęciami rozwojowymi. W salach na dzieci czekały zajęcia tematyczne m.in. plastyczno-muzyczne, komputerowe, matematyczno–logiczne, sportowe i językowe.

Rodzice przez cały czas trwania dnia otwartego mieli możliwość rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania w punkcie informacyjnym, w którym dyżurowała dyrekcja oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

Wszystkim odwiedzającym, dzieciom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy. Zarówno dzieci jak i ich rodzice opuszczali szkołę zadowoleni i uśmiechnięci.

Do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy do galerii zdjęć - kliknij

Iwona Rybeńska