16 czerwca klasy 7C i 7D wzięły udział w nietypowej lekcji języka angielskiego. Uczniowie mieli okazję poćwiczyć poruszanie się po mieście, pytanie o drogę i wskazywanie jej. Na początku każda klasa narysowała mapę swojego miasta, umieszczając na niej takie obiekty jak np. library, school, butcher’s, toy shop. Następnie, dobrani w pary, chodzili po mieście i wskazywali sobie drogę. Świetna nauka i zabawa na świeżym powietrzu!
Aleksandra Kapusta
Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com








