Maj 2018

19 maja na  Dziedzińcu Menniczym na Zamku Książąt Pomorskich odbył się Miejski Przegląd Piosenki Dziecięcej. Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego solistów i dziecięcych zespołów wokalnych ze Szczecina, popularyzacja śpiewania wśród dzieci – uczniów szkół podstawowych oraz wymiana doświadczeń między instruktorami.  W przeglądzie uczestniczyli soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne w dwóch kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-12 lat. Miło nam poinformować, że wyróżnienie w przeglądzie zdobyła uczennica naszej szkoły Lena Sikora z klasy 4h.

Serdecznie gratulujemy!

Dnia 16 i 17 maja w Szczecinie odbyły się Międzyszkolne Biegi Sztafetowe klas I-III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich w kategorii dziewcząt i chłopców.
Chłopcy zajęli VI miejsce, w składzie: Mostowski Adam, Szymański Adam, Kobzdej Wiktor, Kamiński Łukasz, Oleksy Dawid, Zdancewicz Krzysztof, Kozak Olek, Majchrzak Piotr,  Filisiński Krystian, Łachacz Alwin.
Dziewczęta zajęły miejsce I, zdobywając puchar i złote medale. Reprezentacja dziewcząt  w składzie: Malicka Ola, Baryła Julia, Prostko Julia, Zbaracka Hania, Lipińska Magda, Dółkowska Dominika, Zagórska Wiktoria, Ciereszko Karolina, Nowakowska Emilia, Zielińska Klaudia, Rufino Weronika, Tryba Nikola,  Semczyszyn Patrycja, Przybysz Agata, Szukała Maja, Wieczorek Monika, Kwiatkowska Hania, Zajączkowska Alicja, Baran Ola. Zespoły przygotowali: Jadwiga Jasnowska i Grzegorz Zagórski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 37 w Szczecinie organizuje w budynku przy ul. Lucjana Rydla 6 w dniach od 16.07. do 27.07.2018r. półkolonie letnie dla uczniów klas 1 - 7.

Od 22 maja 2018r. wydawane będą karty kwalifikacyjne w sekretariacie szkoły, które należy złożyć do 29 maja 2018r. do godz. 15.00. Lista zakwalifikowanych dzieci wywieszona zostanie przy sekretariacie szkoły 04 czerwca 2018r.

Czytaj więcej: Półkolonie letnie w SP 37 – Akcja Lato 2018

Jesteś uczniem klasy czwartej? Uważasz się za świetnego rowerzystę? Znasz przepisy ruchu drogowego? Jeżeli TAK !!! To czekamy właśnie na Ciebie !!! W Szkole Podstawowej nr 37 w Szczecinie im. kpt. ż.w. Antoniego Ledóchowskiego. Mamy przyjemność zaprosić uczniów klas czwartych ze szczecińskich szkół podstawowych do udziału w DRUGIM SZCZECIŃSKIM TURNIEJU ROWEROWYM  DLA KLAS IV SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w dniu 30 maja 2018r.

Rejestracja drużyn o godzinie 9.00 (opiekun reprezentujący szkołę z drużyną 3 osobową) na auli szkoły.

Załączniki: zgłoszenie regulamin.

Samorząd Uczniowski i biblioteka szkolna, zapraszają na intensywny tydzień z książką. od 4 do 8 czerwca.

4 czerwca zapraszamy uczniów klas O - III  na aulę na spotkanie z książką Renaty Piątkowskiej "Piegowate opowiadania", a uczniów klas IV - VI na "Baśniobór" Brandona Mulla. Spotkanie w cyklu "Audiobook to też książka".

5 czerwca od godz. 10.30 do 12.30 odbędzie się kiermasz przeczytanych książek. Prosimy o przynoszenie książek (do biblioteki), niech teraz ktoś inny pozna zawarte w nich treści.

6 czerwca odbędzie się „Bitwa na czytanie”, dla klas I - VI. Czytanie fragmentu tego samego tekstu przez uczniów danego poziomu i ocena przez układanie książek będących głosami, od danej klasy (nie można głosować na swojego przedstawiciela). Uczeń który zdobędzie najwyższy stos książek otrzyma nagrodę od Samorządu Uczniowskiego i biblioteki.

Czytaj więcej: Tydzień z książką