12 kwietnia 2022 roku nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w szkoleniu: Pracownia Druku 3D. Implementacja nowych narzędzi w szkole zawsze wymaga dodatkowego wysiłku ze strony nauczyciela, dlatego Zespół Skriware dołożył wszelkich starań, aby wdrożenie SkriLabu było dobrze przemyślane, czytelne i przebiegało w komfortowy dla pedagogów sposób – online. Wdrażając pracownię druku 3D w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” czas poświęcony na szkoleniu był bardzo wartościowy. Druk 3D to jedna z najnowocześniejszych technologii używanych w edukacji. Pobudza w uczniach kreatywność i zdolność do technicznego myślenia. Nic nie sprawia takiej satysfakcji, jak moment, w którym projekt, który stworzyliśmy online, staje się rzeczywistością. Instruktaż to jednak dopiero początek przygody z Pracownią Druku 3D, w której jesteśmy gotowi wspierać naszych uczniów.